Telemach!!!

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
823
41
28
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:
Citat:
Uporabnik mmx pravi:
Citat:
Uporabnik GSMobil pravi:
Romzi: ta ni v redu?

http://novadoba.telemach.si/support/pdf/CenikTelemach.pdf
Kje v tem ceniku to piše???
Zakaj tišina dotičnih oseb?

Dotična oseba rajši sodeluje v sosednji temi (T2). Tam vprašaj in boš dobil link na Finance ali Dnevnik.

Kovačeva kobila.press
priden.gif
 

hihitavec

Zelenc'
9. jan 2011
1
0
1
Ima še kdo zadnji teden težave z internetom? Meni namreč predvsem zvečer pogosto prekine povezavo z internetom za par sekund. Probal sem že direktno na modem, vendar je enako. Se mi pa zdi čudno, ker v logu od windowsov napiše da ni odgovora od DNS strežnikov.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.892
1.344
113
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
KSZ

Prosim za pomoč.

Nabavaljen je bil dodatni TV za staro mamo, in sicer tale LG Mimovrste , tega smo kupili zato, ker ima vgrajen digitalni sprejemnik. Uro nazaj je bil poba iz Telemacha in je trdil stari mami, da ta televizija ne podpira CONAX kartice. Mi lahko nekdo to potrdi ali bom moral biti malo živčen, da si mi nekdo nariše iz Telemacha in mi to uredi. V zgornjem štuku laufa Philips s CI režo brez problema, spodaj pa ne zanjo usposobiti LGja.

Hvala.

Da napišem zaključek zgodbe. Šele včeraj sem imel čas se posvetiti zgornjemu problemu. Po pogovoru s staro mamo sta bila na obisku celo dva mojstra, en mlajši in en starejši, noben od njiju ni bil zmožen usposobiti telvizorja.
Včeraj sem imel malo več časa, tako da sem izvlekel CONAX kartico iz svojega telvizorja ter se odpravil do LG, ki ga ima stara mama. Odklopil Ciscota, kabelsko priklopil neposredno v televizor, vstavil CONAX v Ci režo, izbral Finska in skeniranje programov, glej ga zlomka, dela ko šus in to iz prve.
Telemach nabijem vas na vašo strokovnost, jutri se spravim se s pritožbo neposredno na Telemach, sisu vam vidim nešolano polovičarsko. Ne bom uporabljal vulgarnih besed, da vas pošljem tja kamor si še vaša mama ne more sama pogledat.
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
V centru Maribora mi ne dela ne internet, ne tv in ne telefon. Je to samo pri meni al kaj?
 

BureKm

Fizikalc
27. avg 2007
1.219
0
36
www.pokerklub.si]www.pokerklub.si
Citat:
Uporabnik mmx pravi:
Je blo uradno zastonj? V ceniku je 2 eur že od samenag začetka nudenja DTV.

Malo pobrskajte po spominu. Če ne gre pa po starejših postih na alterju. Z GSMobilom sta dajala infromacije, da je zadeva brezplačna (do vključno 3). Enake informacije so dajali na info centru. Je pa res, da je prvi mesec vsak po svoje razlagal...
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.301
18
38
MB
Jaz sicer še ne vem kakšen račun bom dobil za januar...ampak če mi bodo res zaračunali dodatne kartice...potem pa bo res treba eno poštenmo pritožbo napisat.
10.gif
 

lagunec

Pripravnik
29. jan 2008
421
4
18
Ljubljana
V decembru 2010 sem po elektronski pošti postavil vprašanje ali so dekodirne kartice brez CI modula brezplačne (do 3) ali ne. S strani Telemacha sem dobil odgovor, da se plačuje uporabnina samo na CI modul in ne na kartice. Sporočilo imam shranjeno in sem ga uporabil, ko sem vrnil CI modul na Telemach osebno, pa me je njihova zaposlena malo čudno pogledala, ko sem rekel, da bom odkodirno kartico obdržal. Ko sem vprašal ali mi bodo še zaračunavali 4,00 € za ta dodatni modul oziroma sedaj kartico (imam še Cisco HD snemalnik) mi je odgovorila, da to pa še ne ve, ker so sedaj drugačna pravila. Bomo videli kaj bo sedaj na računu. Drugače sem naročen na Digitalno TV - Razširjeni paket in sem s programom in sliko zadovoljen.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
KSZ

A je že kdo spisal kdaj kakšno pritožbo? Kam oz na koga jo je naslovil?
Računovodstvo ponudnika.
Ponavadi piše kje na pismu/položnici, če drugje ne, pa na spletni strani.
V skrajni sili lahko pošlješ na splošen naslov firme, ala info@firma.si.
 

frenky666

Pripravnik
23. nov 2009
181
0
16
Novo mesto
Je še kdo opazil, da so od uvedbe VOD in premaknitvijo frekvenc pri Telemachu znižali bitrate pri HD kanalih, da pri športnih prenosih komaj še zadovoljijo naziv HD? Znižali so bitrate na dobrih 8, pa združili preveč kanalo vna eno frekvneco (mislim da so trije).
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
In kaj ti bo povratnica? Si boš z njo rit obrisal?
Če imaš možnost, nesi pritožbo osebno, pa naj jo če hočejo skopirajo in pribijejo na kopijo ali original (kar boš pač obdržal) en štempl, podpis prejemnika in datum prejema.