Telekom Slovenij

Uporabna_Stran

Pripravnik
25. nov 2011
410
0
16
Cena za TopTrio Mini HBO za katerega si prilepil link je 40.90€ /m (do 8/2Mbps linija in 85+programov) http://www.telekom.si/zasebni-uporabniki/paketi/vsi-paketi/paketi-toptrio/toptrio-mini-hbo

TopTrio HBO pa stane 52.90€/m (do 15/2Mbps linijo in 110+ programi) http://www.telekom.si/zasebni-uporabniki/paketi/vsi-paketi/paketi-toptrio/toptrio-hbo

Potem pa imaš ob vezavi 2 meseca brezplačno in še tiste 2 oz. 3€ popuste, pa popust na zvestobo.

p.s. Hitrost je za xDSL na optiki je 20/20 Mbps.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
prebrat z linka znam
tongue-1.gif


sem mislil, če je še kdo delal kako raziskavo, pa ima kak nasvet
wink-1.gif


bemu sunac, te vse opcije, pakete, povezave med njimi bi mogli zakonsko ukint
jezen.gif
 

Bush

Fizikalc
19. okt 2008
1.735
0
36
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
bemu sunac, te vse opcije, pakete, povezave med njimi bi mogli zakonsko ukint
jezen.gif
Sure, najtežje je prevzeti odgovornost sam zase. Najlepše je biti froc, pa da se ostali odločajo namesto tebe
tongue-1.gif
 

jolko

Fizikalc
17. maj 2010
3.164
1
36
Najlepše je ponudbo zakomplicirati tako, da se ne more niti na 100 straneh opisati.

T-2 in telemach imata precej jasno ponudbo. Greš na spletno stran, izbereš tip (eno-/dvo/tro-/štir-ček) in imaš nekaj ponudb, od cenejše do dražje z jasno napisanimi lastnostmi.

Na SiLOL pa 15 minut traja, da sploh neke ponudbe najdeš, potem pa še ura kopanja informacij o vsebini in možnih dodatkih.



Citat:
Uporabnik Uporabna_Stran pravi:
xDSL na optiki
???
sprasujem se.gif
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Pa ravno t-2 mi ima čudno.
Ok najdem pakete.
Prvo kar debelo pogledam, da ima najcenejši paket T4 boljšo programsko shemo kot dražji paketi (T3 imajo vsi isto). Me že to zjebe:)
Izberem paket Mega T3
Hočem še dodatne programe. Kam pa zdej???


Pri telekomu mi je velik bolj pregledno.
Če najdeš zavihek paketi/top trio že vidiš vse.
Če hočeš več programov, moreš vzet večji paket.
Na prvi strani vidiš kje vse so razlike med paketi in kakšna je cena.

Sem še telemach pregledal mal bolj. Imajo tudi lepo skrito, da če imaš telekomove kable, so paketi cca 6€ dražji.

Telekom toptrio hbo bo vrjetno prava izbira.
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
kje si našel ta kalkulator?
preko googla ga tudi men najde;) rad bi videl pot oz kolk klikov je potrebno da prideš to njega;)
 

jolko

Fizikalc
17. maj 2010
3.164
1
36
Sem šel na glavno stran T-2, potem pa ena ponudba, ne vem več katera, verjetno "INTERNET", potem pa se v spodnjem meniju* pojavi link na kalkulator (čist na dnu strani).

* - to, da je en meni na vrhu strani, en drug na levi strani, pa za dobro mero še kaki na desni in za zaključek še eden na dnu, pa je spet en taki idiotizem, ampak... kaj 'čmo
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
sem ga že na osnovni strani našel čisto spodaj. Le kdo bi ga iskal zraven "o podjetju, kontkati..."
wink-1.gif


en kalkulator imajo tudi na desni strani. spet ista težava, da morem odpret nov zavihek iz menija televizija, da vidim katere programe lahko dokupim.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.507
289
83
Al pa ko prideš na spletno stran od T-2 na desni strani piše NAROČI to klikneš in se ti odpre kakulator kaj bi htel imeti pri njih..
 

Frenckie

Pripravnik
20. jun 2011
638
3
18
Citat:
Uporabnik Fusion pravi:
sem ga že na osnovni strani našel čisto spodaj. Le kdo bi ga iskal zraven "o podjetju, kontkati..."
wink-1.gif


en kalkulator imajo tudi na desni strani. spet ista težava, da morem odpret nov zavihek iz menija televizija, da vidim katere programe lahko dokupim.

Sploh ni ta kalkulator od T2 toliko kompliciran.
Pri ''Vrsta dostopa'' izbereš npr T-3 GIGA (zasebni uporabniki) pa potem v nadaljevanju samo dodajaš svoje želje odnosno potrebe, pa na koncu vidiš do kakega zneska prideš.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Ali mogoče kdo ve, ali se v primeru, da se sredi meseca posloviš od Siol interneta in greš k drugemu ponudniku, plačaš mesečno naročnino sorazmerno (za pol meseca - pol vsote), ali plačaš Siolu polno mesečno naročnino, pa še novemu ponudniku 50% za 15 dni?

Sem gledal na Siol portalu, pa nisem našel. Seveda pa so to info, ki se jih ponudniki raje objavljajo z "nevidnimi" črkami.

Hvala vnaprej za vaš morebitni trud in čas!
 

Bush

Fizikalc
19. okt 2008
1.735
0
36
Citat:
Uporabnik johannes pravi:
plačaš mesečno naročnino sorazmerno (za pol meseca - pol vsote), ali plačaš Siolu polno mesečno naročnino, pa še novemu ponudniku 50% za 15 dni?
Pri Telekomu plačuješ naročnino za nazaj, proporcionalno po dnevih v mesecu. Če ima mesec 30 dni, potem plačaš X/30, pri čemer je X število dni, ko si bil naročen na posamezno storitev.
 

bles

Pripravnik
18. sep 2007
257
2
18
53
Citat:
Uporabnik Uporabna_Stran pravi:
Telekom Slovenije v letu 2014 planira več investicij v omrežje kot lani. Že sedaj je vidno, da bo veliko novih FTTN in FTTH lokacij http://www.blog.uporabnastran....no-kot-mobilno/


Uf to pa bi bilo super
cheer.gif


Lani so sicer pri nas ko so delali vodovod, polagali tudi cev za optiko, samo da pa bo te letos pa nisem verjel. Moja ocena je bial bolj v smislu HellFreezOver & PigFly.

bles