Telekom Slovenij

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Obvestilo o izteku promocijskega obdobja pri uporabi storitve TViN
21.09.2015


​Obveščamo vas, da se izteka promocijsko obdobje pri uporabi storitve TViN, ki vsebuje vse storitve, dostopne preko vstopnega mesta TViN.si in namenskih aplikacij TViN. Tako se bo od 24. septembra 2015 dalje prenos podatkov pri uporabi storitev TViN odšteval od zakupljenih količin podatkov oziroma se bo obračunaval po tarifi naročniškega ali predplačniškega paketa uporabnika. Ostali pogoji uporabe storitve ostajajo nespremenjeni. Uporabnikom, ki v naročniškem paketu nimajo vključenih količin za prenos podatkov, svetujemo dodatni zakup storitev Mobilni Internet.

http://www.telekom.si/info-in-...i-storitve-tvin
 

Dik

Fizikalc
28. okt 2007
1.537
76
48
Od križišča mal naprej na desno
Pri siol boxu mi je izgleda crknil daljinec, kako naj zadevo spravim k življenju? Sem probal prek aplikacije pa se ne zažene, nimam pojma zakaj ne
tongue-1.gif
 

Frenckie

Pripravnik
20. jun 2011
638
3
18
Sem še ne 200m od centrale na Cigaletovi in je mimo bloka speljano veliko optičnega kablovja že zelo veliko let.
To je bilo v letih, ko se je po nekaterih ljubljanskih naseljih hitelo graditi optična omrežja različnih ponudnikov.
Imel priložnost opazovati, ko se je optika vlekla po jaških mimo in si mislil zdaj bo pa kmalu tudi pri meni. Bil sem v zmoti.
Lahko pa samo sanjam, da optika prispe v naš blok.
Sem malo poizvedoval, a pravega odgovora ni bilo
 

kegelj

Fizikalc
30. apr 2012
406
93
28
200m od centrale dosega VDSL precej visoke hitrosti. Predlagam, da zamenjaš ADSL za VDSL.
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Citat:
Uporabnik mmx pravi:
Obvestilo o izteku promocijskega obdobja pri uporabi storitve TViN
21.09.2015


Obveščamo vas, da se izteka promocijsko obdobje pri uporabi storitve TViN, ki vsebuje vse storitve, dostopne preko vstopnega mesta TViN.si in namenskih aplikacij TViN. Tako se bo od 24. septembra 2015 dalje prenos podatkov pri uporabi storitev TViN odšteval od zakupljenih količin podatkov oziroma se bo obračunaval po tarifi naročniškega ali predplačniškega paketa uporabnika. Ostali pogoji uporabe storitve ostajajo nespremenjeni. Uporabnikom, ki v naročniškem paketu nimajo vključenih količin za prenos podatkov, svetujemo dodatni zakup storitev Mobilni Internet.

http://www.telekom.si/info-in-...i-storitve-tvin

To pomeni,da se do sedaj niso odštevali mobilni podatki?
Kaj pa prek wifi-ja pa dela brezplačno?
 

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Mikrohard pravi:
Citat:
Uporabnik Jordan pravi:
Že obstaja kakšna rešitev za gledanje Tvin-a na NON-Telekom omrežju ? Lahko tudi na ZS .
Odpreš TVIN in začneš gledat (beri: so na koncu raje ukinili brezplačen prenos podatkov).

Hmm, torej ti lahko gledaš na "ne telekom" omrežju ? Jaz kpo se prijavim in ko kliknem en program mi javi:

"

Za ogled TV programa je potrebno naročilo dodatnega programskega paketa in prijava z podračunom za storitve.

Naročilo lahko opravite na portalu Moj Telekom. "

Predvidevam, da je potrebno pridobiti "TELEKOM ID" kodo -> je le ta "free", da kolegu ne nabijem računa
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.830
727
113
www.jernej.org
Ja... meni deluje na "ne telekom" omrežju? In ja... potrebuješ Telekom ID kodo, če je še nimaš. In ja... je free. Ampak zahteva jo lahko le naročnik (bodisi z osebnim certifikatom, po pošti ali osebno v enem izmed Telekom centrov).
 

Frenckie

Pripravnik
20. jun 2011
638
3
18
Citat:
Uporabnik kegelj pravi:
200m od centrale dosega VDSL precej visoke hitrosti. Predlagam, da zamenjaš ADSL za VDSL.

Imam VDSL in tudi kar soliden paket. Želja pa je, da bi bil priključen na optiko.