Telekom Slovenij

goran1111

Pripravnik
2. jan 2015
457
4
18
okol Maribora
Citat:
Uporabnik KStoner pravi: kakšen se vam zdi paket modri za 60eur ??

Kakšen se pa tebi zdi? Kako eni sprašujete... Seštej to kar imaš sedaj. In potem primerjaj to vsoto in vsebino s paketom Modri. In si boš sam odgovoril na vprašanje. Za mene je ugoden tako vsebinsko kot cenovno. Pa za tebe?
 

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Gledam in premlevam... Pa vsaj enga bi rad dal na bob...
In so cene vse tako nastavljene, da ni šans pridet ceneje kot 70€
tv, net, 2x gsm.
napeljava je pa ts optika...
 

goran1111

Pripravnik
2. jan 2015
457
4
18
okol Maribora
Čeprav je ugoden ga jaz nisem naročil. Samo za 70€ pa dobiš vse kaj je najboljše pri Telekomu. Sestavi si paket po delih. Pa boš videl kaj dobiš pri kateremkoli ponudniku za 70€. Dosti manj pomoje...
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Ukinitev Popusta na zvestobo s 1. 10. 2015
31.08.2015


​Obveščamo vas, da zaradi poenotenja programov zvestobe s 1. 10. 2015 ukinjamo nekdanji SiOL-ov program Popust na zvestobo.

Vljudno vas vabimo, da se včlanite v enoten Program zvestobe Telekoma Slovenije, ki temelji na zbiranju točk, ki jih lahko menjate za različne ugodnosti.

V Program zvestobe Telekoma Slovenije se lahko brezplačno včlanite zasebni uporabniki, samostojni podjetniki in fizične osebe, ki opravljate registrirano dejavnost, in ste naročniki storitev Telekoma Slovenije. Včlanite se lahko tudi uporabniki Mobi. Več informacij o načinu včlanitve si lahko ogledate tukaj.

Naročniki, na katere se predlagana sprememba ukinitve nekdanjega SiOL-ovega programa »Popust na zvestobo« nanaša, in ki se z navedenimi spremembami ne strinjate, imate do uveljavitve spremembe pravico odstopiti od naročniške pogodbe brez odpovednega roka, brez plačila stroškov prekinitve naročniškega razmerja in brez pogodbene kazni. Navedeno pa ne vpliva in ne posega v zapadle/neplačane in pogodbeno dogovorjene obveznosti naročnika.

Dodatne informacije so na voljo na spletnih in prodajnih mestih Telekoma Slovenije in na brezplačni telefonski številki 080 8000 ali 041 700 700.

http://www.telekom.si/info-in-obvestila/ukinitev-popusta-na-zvestobo
 

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Ukinejo ta popust ukinili bodo Tvin če nisi na telekom omrežju itd itd... kaj pa še podražili bodo dodatno, ker so že tako vsi ponudniki "poceni" ?

Za en internet dostop se plačuje 24-30€ na mesec :S
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Podražitev programske opcije Voyo
16.09.2015

S 15. 11. 2015 se naročnikom, ki so programsko opcijo Voyo naročili pred 15. 11. 2014, spremeni cena te programske opcije iz 5 € v 7 €.

Uporabniki, ki se ne strinjajo s predlagano spremembo, imajo kadarkoli pravico odstopiti od naročniškega razmerja na programsko opcijo Voyo, brez odpovednega roka, brez plačila stroškov prekinitve te opcije in brez pogodbene kazni. Pravica do odstopa od naročniškega razmerja na programsko opcijo ne vpliva in ne posega v zapadle in neplačane ter pogodbeno dogovorjene obveznosti naročnika.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.832
729
113
www.jernej.org
Mislim, da nisi ravno razumel, kaj je Telekom ID koda
grin1.gif


Koda je seveda brezplačna... potrebuješ jo pa zato, da boš povezal svoj "Moj telekom" račun s svojim naročniškim razmerjem. Staro povezavo (na podlagi uporabniškega imena in gesla oz. telefonske številke in SMS-a bodo namreč ukinili). Če boš torej sploh želel gledati TVIN, potrebuješ "moj telekom" račun. Če boš želel, da bo "moj telekom" račun deloval, ga boš moral povezati s tvojim naročniškim razmerjem. In to boš lahko storil s telekom ID kodo. To nima nobene veze z drugimi operaterji... tam bo TVIN nehal delat, kot je bilo napovedano.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.407
973
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Jordan pravi:
Aha, hvala.

Torej bo opcija edino preko VPN-ja ?

Si prebral?

Citat:
Če boš želel, da bo "moj telekom" račun deloval, ga boš moral povezati s tvojim naročniškim razmerjem. In to boš lahko storil s telekom ID kodo. To nima nobene veze z drugimi operaterji...

VPN tle nima nobene veze...
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.697
67
48
Ima kdo kakšne informacije če se optično omrežje še širi? Čakam že sto let v rezidenčni hiši med rožno in vrhovci da bodo kaj ponudili pa nič.
 

Robert

Majstr
21. jul 2007
2.637
449
83
Tolmin
Se širi - ampak drugod.
Omrežje imajo tudi drugod po Sloveniji in ne samo v Ljubljani - ponekod je omrežje zaradi dotrajanosti in žledu neprimerno za kolikor toliko spodobne storitve (vsaj internet do 4Mb)