Telefon 7" ali več

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.918
8.965
113
EU
To je sedaj kakšen trend velikih telefonov.? Moto G1 sem zamenjal z Galaxy M31 in je kar zajeten cigl, tako ga komaj stlačim v "peder tašl" :rolleyes:
Mogoče bo čez čas na Alterju tudi vprašanje, telefon "32 ali več" :evil:
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
To je sedaj kakšen trend velikih telefonov.? Moto G1 sem zamenjal z Galaxy M31 in je kar zajeten cigl, tako ga komaj stlačim v "peder tašl" :rolleyes:
Mogoče bo čez čas na Alterju tudi vprašanje, telefon "32 ali več" :evil:
V bistvu sem zgoiraj pojasnil zakaj - in ženske ne rabijo peder tašn. ;)

Ker imava v tem trenutku z mojo identičen telefon z diagonalo 6,3" lahko povem, da imam kdaj pa kdaj težavo ga v kak žep stlačit, ampak hej, za nas, ki imamo globoke žepe, to ni tak problem. :p
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Kupiš tablico s SIM = Samsung Galaxy Tab A ali pa kak Lenovo, Huawei. Cena pod 300 €, potreba rešena.
Ne moreš pa pričakovat, da ti nekdo najde telefon, ki ne obstaja.
Očitno ne morem pričakovat niti od osebja foruma bralno razumevanje. :jok:
Pri 7" ekranu je tablica za centimeter večja v vsako stran. In ja, jo imamo.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.492
9.190
113
Ti bi rad ultra dober 7inčni telefon za 300 EUR.
Vprašaj ženo, če ti lahko zrihta 20g prstan iz najboljšega zlata za 20 EUR. Ko te bo vprašala, če si pri pameti, ji povej, naj tablico vzame v roke in neha sanjat o super duper telefonu za 300 EUR. Sam imam tudi kar nekaj dela preko web vmesnika, pa vzamem 10inčno tablico v roke, ne pa, da se jajcam po GSMju. Če pa noče (kar si napisal), pa naj še naprej šljaka po telefonu.
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Ti bi rad ultra dober 7inčni telefon za 300 EUR.
Vprašaj ženo, če ti lahko zrihta 20g prstan iz najboljšega zlata za 20 EUR. Ko te bo vprašala, če si pri pameti, ji povej, naj tablico vzame v roke in neha sanjat o super duper telefonu za 300 EUR. Sam imam tudi kar nekaj dela preko web vmesnika, pa vzamem 10inčno tablico v roke, ne pa, da se jajcam po GSMju. Če pa noče (kar si napisal), pa naj še naprej šljaka po telefonu.

Znamka Xiaomi za 300 EUR ponuja ultra dober telefon, ki dela v nulo na najnovejšem androidu, fotoaparat pa dela izjemne fotke.

Izdelek je tudi kvaliteten in nima izgleda kitajskih garažnih štancev.

Na kraj pameti mi ne pride, da di izvrgel 1000 al koliko za nek Samsung&co, ki nima prav nobene dodane vrednosti, uporabne funkcije itd.

700 EUR pribitka v nobene primeru ne odtehta nakupa "premium" znamke...

Za neko čisto običajno ali malo nadpovprečno uporabo se danes dobi torej telefon za 300 EUR, ki je raketa.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zakon in McGiver
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Kdo govori o ultra dobrem - soliden fotoaparat je zelo zaželjen.
Rezime je očitno, da 7" telefona ni pod 500€?.


je bil, morda še kje zaloga, novega modela pač ne bo, ker kot vidiš z vsakim letom ekran "zraste"
 
  • Všeč mi je
Reactions: McGiver

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.071
301
83
Kaj pa tale?


Cena sicer nad zaželjeno, pa kamera najbrž ni ne vem kakšna (vrhunec tehnologje najbrž ni), je pa zaslon super. Sem ga imel lani v rokah, ko sem jemal note 10.... No, to tudi pomeni, da ni najnovejši model .... Je pa relativno veliko zaslona.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Kaj pa tale?


Cena sicer nad zaželjeno, pa kamera najbrž ni ne vem kakšna (vrhunec tehnologje najbrž ni), je pa zaslon super. Sem ga imel lani v rokah, ko sem jemal note 10.... No, to tudi pomeni, da ni najnovejši model .... Je pa relativno veliko zaslona.
Sedaj ima 6,3, kaj naredi 6,4?

Sem vzel POCO X3 6/128 - če ne bo OK pač gre naprej.
 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.071
301
83
Hja, če ne vidiš prednosti dveh zaslonov, potem pač nimam kaj dodat.

Razen čestitke k novi pridobitvi. Sicer pa, saj veš da bo tudi pri novem telefonu zaslon premajhen? Tipkovnica zasede tam okoli ene tretjine, ostane tam ene pet col, raje manj ... Ugibam sicer, ampak žena ne bo navdušena. Kaj to pomeni zate pa ne bom ugibal :evil:
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Hja, če ne vidiš prednosti dveh zaslonov, potem pač nimam kaj dodat.

Razen čestitke k novi pridobitvi. Sicer pa, saj veš da bo tudi pri novem telefonu zaslon premajhen? Tipkovnica zasede tam okoli ene tretjine, ostane tam ene pet col, raje manj ... Ugibam sicer, ampak žena ne bo navdušena. Kaj to pomeni zate pa ne bom ugibal :evil:
Oprosti, nisem niti odprl LG in nisem videl dveh zaslonov.

Kaj si bo žena mislila mi je vseeno, take it or leave it - drugega ni. Vezava ji poteče novembra, pa naj si potem vzame Nokio če noče delat na 7" ali 10" tablici, ali 13" računalniku - vse kupljeno z namenom, da ji bo lažje delat. :cool:
 

Podobne teme