Tehnične težave po nadgradnji

MaverickT

Majstr
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
2.624
1
425
83
www.weekendwarrior.si
Za enkrat vem to, da se vsem uporabnikom niso prenesli avatarji - tisti, kateri ste jih imeli gostovane na drugih strežnikih. Poleg tega pa se trenutno regenerira še iskalni indeks, zato iskanje ne deluje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: IbizaDriver

krko

Guru
5. sep 2010
2.486
1.132
113
Privzeti izgled bi lahko bil moder :)
Skriti forumi oz. interesne skupine naj ostanejo skriti. Sedaj se vidi seznam teh forumov, kjer se lahko zaprosi za članstvo.
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Thanks, urejeno.

Moram pohvaliti zadevo, sem bil zelo skeptičen, ker praviloma, ko se gre na "nov" sistem, zadeve zatikajo in so nefunkcionalne.
Super je tudi gumb, ikona za gor in dol. Veliko funkcij, povezave na socialna omrežja itd.

Dobro deluje na ostareli tablici in windowsphone.

Na prvo žogo je prenova uspela, moti le edino nov logotip, tu bi lahko ostala malo večja kontinuiteta.

p.s.
lahko bi restartirali titule in kazni :D pa smeškoti falijo
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Živjo,

v tej temi se zbirajo tehnične težave, katere ste opazili po nadgradnji Alterja. Kar se bo dalo bomo poskušali rešiti.

Hvala in LP
Žiga

naenkrat so oživela vsa zasebna sporočila od začetka, torej od 2007 dalje, čeprav sem jih izbrisal...to pa mislim, da ni ok, da če nekaj zbrišeš, da je nekdo to kljub temu arhiviral? ...
 

MaverickT

Majstr
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
2.624
1
425
83
www.weekendwarrior.si
Snecer verjetno jih ni izbrisala oseba, s katero si komuniciral. Sedaj je stvar urejena kot conversation, na katerega se "odnaročiš". Žal boš moral stvar pobrisat še enkrat. Pri migraciji smo težili k temu, da raje kakšno stvar več migriramo, kot da preveč stvari izgubimo.
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113
To je tisti link, ki se nahaja zgoraj - Forumi ≥ tehnicna podpora ≥ tehnicne tezave.

Se da to dati tudi na dno postov, tako kot je bilo prej?