Tehnične težave po nadgradnji

dentex

Guru
20. sep 2007
2.679
585
113
Pa, da te ko klikneš na topic takoj flikne na zadnje prevrano sporočilo.
Pa za nas starejše bolj boldane nove teme in teme z frišnimi odgovori
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.302
-8.460
113
Če hočem iti na poljubno stran teme moram odpreti temo. Prej si imel pred odpiranjem opcijo izbire vsaj nekaj prvih in nekaj zadnjih strani.
Zdej ne vem a je to samo fora mobilne opere na telefonu, ker še nisem probal na računalniku.
 
5. avg 2011
1.041
186
63
Okolica Ormoža
Malce me je "cuknilo", ko sem odprl stran, ker sem mislil, da sem zašel! Ampak - pohvalno fantje, da se nekaj spremeni! Pri mojih 65 letih bom rabil malce časa, da se navadim, ampak mislim, da bo z že omenjenimi predlogi izboljšav izdelek odličen! :)
 

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
MaverickT: manjka alter logo na vrhu strani za mobilce. Ko hočeš na glavno forum stran, si prej stisnil zgornji logo.
 

Spajky

Guru
7. jun 2017
2.749
667
113
Obala
Če mene kdo kaj vpraša, to ni nadgradnja foruma, ampak razgradnja ! Pa brez zamere Maverick :-( ...

Prej je vse delalo v pretpotopnih browserjih in predpotopnih OS-jih, zdaj pa npr.niti v zadnjem 3 leta starem K-Meleonu (WinXPsp2-Lite, Mozilla) ne najbolje in ne vse! in še bolj počasi kot prej !!!

Npr. konkurenčni Slo-Tech https://slo-tech.com/ dela vse in hitro za razliko, da ne govorimo o npr. še hitrejšem Elektronik.si https://www.elektronik.si/phpBB2/index.php (obadva celo BP na Palemoon2.0 ali PortableUsb-Operi 10.63) ali bliskovitem Elektron-u npr. http://www.elektron.si/forum/viewtopic.php?t=1688 , ki dela celo na dinozavru IE5.01sp2 (vse v Win98seLite) ! V Win98 OS-ju je z zadnjima browserjema npr. star Alter forum (še včeraj) delal npr.meni BP v obeh predpotopnikih (tudi na WinXP) kar v redu , zdej dela samo v oni stari Operi-in to samo read only na Win98se, kjer sem 95% cajta - ja sem jest tudi "dinozaver" zgleda ... Tole pišem, da sploh lahko postam v WinXP + K-Meleon ...

Ni vse najnovejše tudi najbolje, uporablja naj se zadeve nazaj kompatibilne in ni zdravo direkt na glavo skočit.
Stari forum (phpBB), bi se lahko samo malo "spoliralo" in optimiziralo, pa bi bilo Ok. Tako pa je po želji za novo šminkerijo in nekimi uber-alles dodatnimi funkciami se IMHO zgodil forumski "Titanik" ... no ja, sej tudi na Slo-Techu je pred leti zaškripalo, pa je Primož porihtal s časom ... Pa dela zdaj praktično skoraj BP tudi v 10 let starem browserju in 20 let starem OS-ju :) ...

... Ah, bom pač samo bral občasno forum, pa redkokdaj kakšno rekel/napisal ... no problem! :)

Velika večina se z menoj seveda ne bo strinjala in me mogoče celo "popljuvala" ... pa naj bo :) , bom preživel ...

Ps.: samo čistil sem uvožene forum teme in topike (ki sem jih že bral prej-označeval kot prebrano ) dve uri, da so mi ostale samo neprebrane zadeve ... je bilo pač malo dela, ma ni bilo hudega, bolj me je iritirala zame "zmešnjava" in osnovne funkcije, ki nočejo mi delat zdej ...

Fajn se imejte :) ... in hrabro v nove ali stare izzive :) ... nisem zlovoljen in besen :) ....

Samo, kaj je bila potrebna takšna naglica, test sajt bi lahko delal na onem DEV linku par mesecev pred definitivno zamenjavo, ko bi se vse quirke pošlihtalo ...
 
Nazadnje urejeno:

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
7
38
Se podpišem pod zgornji post uporabnika @Spajky. Tudi po mojem mnenju je tale "nadgradnja" velik korak nazaj, prej je bilo vse lepo pregledno, nov forum pa žal ni za nikamor. To je seveda le moje mnenje, sem pa prepričan da se marsikdo strinja z mano in predhodnikom. :(
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.373
5.889
113
pri taščici
Nisem se ugotovil v katerih primerih mi pokaze takle "okencek" za odgovor, ampak v njega ne vidim nic ko pisem v vodoravni legi.
 

Priponke

  • Screenshot_2018-02-23-04-53-52.jpg
    Screenshot_2018-02-23-04-53-52.jpg
    165,6 KB · Ogledi: 198

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.373
5.889
113
pri taščici
Nisem se ugotovil v katerih primerih mi pokaze takle "okencek" za odgovor, ampak v njega ne vidim nic ko pisem v vodoravni legi.
 

Priponke

  • Screenshot_2018-02-23-04-53-52.jpg
    Screenshot_2018-02-23-04-53-52.jpg
    165,6 KB · Ogledi: 188