Tehnične težave po nadgradnji

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Revert? Odzivnost je trenutno porazna, lahko pa da ste spreminjali še kaj drugega.
 

MaverickT

Majstr
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
2.624
1
425
83
www.weekendwarrior.si
Revert ni opcija. Gre za povsem drugačen sistem + za pripravo migracijskih skript bi potrebovali nekaj tednov. Odzivni čas je primerljiv s prejšnjo različico alterja, če je zaupati google analyticsu:

site-timings.png
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Pa zakaj, če grem na "Odgovori" citira samo zadnji post ne citira pa tudi komentarja, ki je bil citiran v tem postu.
 

MaverickT

Majstr
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
2.624
1
425
83
www.weekendwarrior.si
Nočem težit, toda ne dela.:(

Sedaj deluje tudi opcija neprebrani prispevki. Testirali smo "Kaj je novega".

Pa zakaj, če grem na "Odgovori" citira samo zadnji post ne citira pa tudi komentarja, ki je bil citiran v tem postu.
Tako pač je. Meni se ne zdi smiselno gledati celo piramido, če pa me slučajno zanima za nazaj, pa vedno lahko kliknem in pridem do originalne objave, ki ima mogoče še kaj drugega citirano.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.317
950
113
Nočem biti pikolovski, pa vseeno: Bi se dalo rdečo črto malce "spustiti"? Da ko odpreš, je rdeča črta vidna? Sedaj je potrebno zaskrolati malce gor, da vidiš črto in potem skrolaš dol in bereš naprej... :D

Saj me še kaj drugega moti, a se počasi privajam... A to me res ves čas moti... :oops1:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Cash

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Ja, samo še vedno pa z tipko back ne osveži "Neprebranih prispevkov", ker je določena tema še vedno vidna v "Neprebranih prispevkih". Če pa greš po prebrani temi spet na tipko "Neprebrani prispevki" pa teme ni več.
Nočem težit, toda ne dela.:(
Sedaj deluje tudi opcija neprebrani prispevki. Testirali smo "Kaj je novega".
Lahko, da ste testirali v "Kaj je novega" toda v"Neprebrani prispevki" še vedno ne deluje!



Pa zakaj, če grem na "Odgovori" citira samo zadnji post ne citira pa tudi komentarja, ki je bil citiran v tem postu.
Tako pač je. Meni se ne zdi smiselno gledati celo piramido, če pa me slučajno zanima za nazaj, pa vedno lahko kliknem in pridem do originalne objave, ki ima mogoče še kaj drugega citirano.
To je čist brez veze in popolna zmešnjava, ker potem sploh ne veš na kaj si citiral oziroma odgovarjal. Če hočeš nekaj povedat, kot je recimo sedaj je to povsem nemogoče.
Se strinjam, da se neposredno predhodnih komentarjev ne citira zaradi same preglednosti toda tako kot je sedaj je pa res čista zmešnjava.
Zakaj pa potem tebi prikaže?
cit 1.PNG

Meni pa:
cit 2.PNG

Pa sploh veš kako sem se namatral da sem to skup spravil:p
 

MaverickT

Majstr
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
2.624
1
425
83
www.weekendwarrior.si
Meni deluje tako kot je treba.


V vsakem postu lahko citiraš več sporočil. To storiš tako, da na dnu postov, katere želiš citirat, klikneš na "Odgovori". To to v okno za objavo odgovora doda citat tega sporočila. Nato pa napišeš odgovor pod posameznim sporočilom.
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Ja no vidiš "prepoved dizlov" imaš potem še vedno pod neprebranimi prispevki.
Res, da se ti je zbrisal "Novo" toda tema je še vedno tam, čeprav v njej ni več neprebranih postov. Če pa greš nazaj preko tipke "neprebrani prispevki" pa le te ni več, kakor bi tudi moralo bit.
Primer tudi sedaj, ko sem brskal po drugih spletnih straneh, Alter pa sem imel v temi "Neprebrani prispevki" potem, ko sem prišel nazaj pa sem dal desni klik "znova naloži" toda neprebrani prispevki se ne osvežijo dokler ne greš ven in spet notri.
 

MaverickT

Majstr
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
2.624
1
425
83
www.weekendwarrior.si
Oktopusy, to pa žal ne bo šlo. Ker če pogledaš, ko klikneš na "Neprebrani prispevki" se ti v URL prikrade ena številka - ID iskanja (v ozadju se namreč naredi proceduira iskanja tem(. Če pa potem klikneš Back, se ti ta ID ne spremeni in prideš na prejšnje rezultate iskanja, le da so posodobljeni statusi. Če pa ponovno klikneš na "Neprebrani prispevki" pa se iskanje izvrši še enkrat, in dobiš nov ID.
 

dune

Fizikalc
26. maj 2014
1.432
39
48
Glede neprebranih postov in črta. Jaz osebno bi raje videl, da bi bili vsi novi posti označeni z črto:

.block--messages .message.is-unread {
border-top-color: #ff5e1a;
border-top-width: 3px;
}

Za nove teme v forumu pa:

.structItem--thread.is-unread {
border-top: 1px solid #ff5e1a;
background-color: rgba(255, 94, 26, 0.1);
}
 
Nazadnje urejeno:

dune

Fizikalc
26. maj 2014
1.432
39
48
Tak jaz sedaj vidim forum:
 

Priponke

  • 2018-03-02 11_25_24-Mobilna telefonija _ Alter.si.png
    2018-03-02 11_25_24-Mobilna telefonija _ Alter.si.png
    50,8 KB · Ogledi: 208
  • 2018-03-02 11_28_43-Novo pri Telemachu II. _ Alter.si.png
    2018-03-02 11_28_43-Novo pri Telemachu II. _ Alter.si.png
    39,6 KB · Ogledi: 251

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
3. Ta možnost ne bo izvedljiva, ker takšen pregled upočasnjuje stran - ob vsakem listanju tem v forumu je potrebno nato zraven pridružiti še tabelo z objavami, pogledati kateri je v temi zadnje neprebrano sporočilo in prešteti, koliko je novih. Glede na to, da funkcionalnost ni out-of-the-box razvijalci že vedo zakaj temu ni tako.
Zanimivo, da pri starem pa tak pogled pa ni opazno upočasnjeval stran.