Teden restavracij 2014

Karakala

Fizikalc
3. okt 2007
2.381
56
48
Republika Prlekija
btw
smile-1.gif
pa dobiš kaj na krožniku al je to samo za en do dva grižljaja za 14 eur?
 

Anamarija

Pripravnik
23. jul 2007
799
0
16
37
Ne bereš me
frown-1.gif
Tam je november podčrtam, ker je link, in notri so meniji za 17. - 25. november.

Še en link.
Nekaj utrinkov projekta Teden restavracij, ki je v letu 2012 dvakrat razveselil Štajerske dobrojedce z edinstveno ponudbo odličnih kulinaričnih dobrot za vsak žep.

Sicer pa je na njihovi FB strani vse podrobno dokumentirano, npr.: Teden Restavracij - 2. november 2012 - Vas zanima, v katere nove restavracije se boste lahko odpravili na drugem tednu restavracij?

roza.gif


Karakala, meni je vedno dovolj, pri Vovkotu smo bili celo zelo siti.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.167
2.261
113
Tečni ste ko svi*** s temi datumi in letnicami, povejte raje kje ste bili in kako se vam je zdelo? Jaz sem bil letos v Vandru in Maximu v LJ. Vander razočaran na celi črti, Maxim prijetno presenečen. Sicer nevem zakaj ampak pričakoval sem kontra...
 

igi

Guru
13. okt 2007
5.391
1.010
113
Celje
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Karakala pravi:
btw
smile-1.gif
pa dobiš kaj na krožniku al je to samo za en do dva grižljaja za 14 eur?

Bil že večkrat... do sedaj vedno dobro za to ceno.

Letos pa Evropa Celje... Meni za 14 eur je bil res majhen (sem navajen, da pri fensi večerjah z več hodi porcije niso velike) ampak tukaj je bilo pa RES IZREDNO MALO. Okusno, lepo pripravljeno. Bili smo štirje, spili vsak en aperitiv, flašo hišnega vina, na koncu smo naročili še dvojno porcijo sirov da smo lahko spili vino (dvojna porcija sirov pomeni 2x4 male koščeke). Račun na koncu je bil dobrih 30/oseba. Še vedno relativno ugodno, ampak še enkrat RES JE BILO PREMALO. Za malce več denarja, dobiš v znanih restavracijah od redni ponudbi dosti več.

Lp
 

pumaX

Fizikalc
5. sep 2007
2.183
0
36
Maribor
Obišči stran
Arena Maribor: presenečena! Zelo so se potrudili, hrane na krožnikih relativno dovolj, cene vinčka in ostalih pijač normalne.

Novi svet: res hudo majhne porcije za 3 hode. Hrana sicer ne slaba, a tudi nič posebnega.

Naslednjič se vržen na Prlekijo in Prekmurje
wink-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.442
6.567
113
Se katero ponudbo v MB splača, predvsem me zanima količina hrane, da ni ravno za dva graha porcija
smile-1.gif
 

sumica

Fizikalc
10. sep 2007
1.277
38
48
Dobre gostilne so polne v dveh dnevih. Jaz grem v Vilo Podvin sprobat, včeraj še ni bil problem dobit
cool-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.442
6.567
113
pumaX, se splača obiskat katero izmed MB gostiln? Za city vidi da celo sploh ni omejitev rezervacij, predvidedam, da ne slovijo po kvaliteti ali kvantiteti
wink-1.gif
 

pumaX

Fizikalc
5. sep 2007
2.183
0
36
Maribor
Obišči stran
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
pumaX, se splača obiskat katero izmed MB gostiln? Za city vidi da celo sploh ni omejitev rezervacij, predvidedam, da ne slovijo po kvaliteti ali kvantiteti
wink-1.gif

Jaz sem bila lani v City-ju, pa ni bil nek presežek...

Poskusi pri Florjanu (jaz še nisem, ampak drugače znajo pripraviti kako dobro hrano).
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.167
2.261
113
Rezervirano v MB pri Maku in Denku, pa letos greva probat "verjetno" Valvarorja, nevem zdaj ali se je zmenila za datum ali ne
smile-1.gif