tečaj za moške

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Ker ne nameravam postati suženj, se tečaja ne bom udeležil.
smile-1.gif

Lohk greš pa z mano na gorenjske kruhke, al pa drug teden na pir (glej temi v čveku in spamu)
nahrung002.gif
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Halooo, ti si že naredu ta tečaj in zato si dobil novo titulo aneeeeeeeeee.

Kašne gorenjske kruhke, kakšen pir...uf moram mal prečekirat kaj se to menite...


majč
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik CebelicaMaja pravi:
Priporočam modul 2 praktični del uriniranja, vaja dela mojstra, zato pri nas nimamo problemov z WC školjko. Edino v službi ne vem zakaj je moški WC zamašen, mogoče bi v modul 2 uvrstila praktično vajo cunje so za v smeti ne za brisanje riti in metanje v WC, tle pride v poštev tud ekonomski pogled na ta problem z izračunom prišparanega denarja (MR MUSKULO).

majč
Was
confused-1.gif


mala, kaj pišeš? velik problem mate ženske z čistočo na - jwc al kva. mi ne mečemo vložkov v Wc pa cunj A? al sem se mal zmotil v temi
smile-1.gif
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Moški WC je zamašen, a ti znaš brat al kwa? Moški!!!! Eni tipi mečejo cunje v WC, sklepam da si tazadnjo brišejo. BLJAK od BLJAKA.


majč
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
To komu v gate uide, ko misli prdnit, pa pol minus nariše... Jah, nekam je treba preč zagnat, ane?
grin1.gif
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
LOL a skret mate zamašen?? pa reč unmu J.A ,
wink-1.gif


pa tako je bil prjazn, ko ti je ruzak nosil
hysterical-1.gif
se vidmo ok..kot smo se zmenil --
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Ti seronja morš najprej cel tečaj dat skoz in to ne 1x ampak najmanj 2x, ker teb ni pomoči, poooool se pa lahko šele kej meniva, a štekaš a ti narišem? J.A. ima pa WC na drugi strani bajte, tko da ni bil on in on je čist kul ajprou, mal se zgleduj po njem.

majč
 

Evrokrat

mX's brotherPEPČEK 08
6. avg 2007
6.689
553
113
Capitale de l'Europe
europa.eu
Uf,
sn ze mislu, da tk zakompleksanih in zafrustriranih zensk ni vec,....

evo, in pol odnekod iz prejsnjega stoletja pribrenci Cebela Maja
uf-1.gif
in dele neke passe nasvete

upam, da niso use take, ker pol bom res skoz samski
uf-1.gif
 

Primzi

Fizikalc
1. sep 2007
1.025
92
48
a izvajas tecaje tudi v tujini?


prijavil bi se za MODUL 5:

Razumeti, da se ona dolgocasi, ce pride iz sluzbe pred teboj, ali bog ne daj, celo dela samo 4 ure na dan?

P
 

volk_S

Pripravnik
17. avg 2007
759
0
16
43
1. Naučiti se živeti brez mame. (2000 ur) - In opravljati vsa ženska dela? Potem te vpraša zakaj jo sploh rabiš?
stupid-1.gif

2. Moja ženska NI moja mama. (350 ur) - Ne vem kakšne tipe ti srečuješ, mene vsekakor ne vzburja moja mama.
bonk.gif

3. razumeti, da je nogomet samo šport. (500 ur) - Ja in? Make up sploh ni upredeljen kot šport, vseeno pa tekmujete katera bo dala več kil šminke na sebe.

Modul 2: življenje v dvoje

1. Imeti otroke brez ljubosumnosti. (50 ur) - Ja in spodbujati ljubezen med mamo in sinkotom vse do njune poroke in še naprej...
2. Nehati govoriti bedarije, kadar ima tvoja žena obiske. (500 ur) - Ženini obiski? Tole se že v osnovi ne sliši najbolj pametno.
3. Premagati sindrom daljinca. (550 ur) - Nemogoče.
1. Ne uriniram mimo školjke. (100 ur + praktični del) - Sej ne mimo. Mau čez mau pa prek.
grin1.gif

2. Razumeti, da čevlji ne morejo sami v omarico za čevlje. (800 ur) - Ja kako in kdaj za vraga so pa vn prišli, v tistih par sekundah od prebujanja do odhoda?
17758-icon_confused.gif

3. Kako priti do koša za perilo, ne da bi se izgubil. (500 ur) - Hja, po enem mescu, ko so bile gate nazadnje oprane se marsikaj pozabi.
grin1.gif

4. Kako preživeti lažji prehlad brez dramatiziranja. (100 ur) - Sploh ni problem. Razen če je kdo drug kriv za moj prehlad.
jezen.gif


Modul 3: prosti čas

5. Zlikati srajco v manj kot dveh urah. (praktični del) - Težka bo. Po zadnji uporabi ga po moje tud nasini inženirji ne sestavijo več skupaj.
grin1.gif

6. Prebavljati brez riganja, medtem ko ona pere krožnike. (praktični del) - Kua pa nej? Prdim?
grin1.gif


Modul 4 : tečaj kuhinje

7. stopnja (začetniki): gospodinjski aparati. (prikaz z diapozitivi)
/ON....vklop/
/OFF....izklop / - Off signal naj bo glasen, toliko da me zbudi.
2. stopnja (napredni): moja prva Maggi juha, brez da zažgem lonec.(praktični del) - Ja pa kaj še. Da gledam v lonc k budala in zamudim zadnjih 10 minut tekme na teveju?
17758-icon_confused.gif


POGLOBLJENE TEME

Glede na kompleksnost in težavnost tem, se lahko vpiše največ osem kandidatov.

TEMA 1: likalnik; od pralnega stroja do omare...ta misteriozni proces (vodeni ogledi) - ja, ja, kot da ženska razume proces: motorka; od drevesa do drv za v peč.
TEMA 2: nevarnost pri polnjenju posodice za led (demonstracija in diapozitivi) - Zakaj bi polnil posodico za led, ki itak ne paše v pivu?
TEMA 3: ti in elektrika: ekonomske prednosti pri klicanju mojstra za popravila - Mojstra? Da bi mogu še kakšn flirt med ženo in mojstrom prenašat?
10.gif

TEMA 4: zadnja znanstvena odkritja: kuhanje in odnašanje smeti NE povzroča impotence - Se vidi da je čedanje več žensk med znanstveniki.
TEMA 5: čeprav si poročen z njo, ji lahko še vedno kupiš rože (pogovor s psihiatrom) - To je isto, kot če bi pečeni ribi črva v gobec tlaču.
stupid-1.gif

TEMA 6: rolica toaletnega papirja: Ali raste papir v škatli za toaletni papir? - Da? Ne? Polovičko prosim.
TEMA 7:kako spustiti pokrov školjke- korak za korakom (video konferenca s Harvarda) - Zakaj? Da drek ne uide iz školjke?
TEMA 8: detergenti: doziranje, uporaba (praktični del se izvaja zunaj) - Kua je to kej za na kruh namazat?
TEMA 9: osnovna razlika med košem za umazano perilo in tlemi (laboratorijski preizkus) - Ah dej no. Tud O'Kiill kdaj zgreši prosti met...
TEMA 10: moški kot sopotnik-ali je genetsko možno da ne opozarja, ko ona parkira? - Da, seveda če to stori brez nepotrebnega kompliciranja. Torej, ni možno.
crazy1.gif

TEMA 11:nadpovprečna komunikacija: mentalne vaje za razumevanje, da je nekaj v predalu, ne da bi vprašal....v katerem predalu in v kateri omari je predal - Ne razumem... Če ne vem kje je neka stvar, pač vprašam tisto osebo, ki to stvar skoz prenaša iz predala v predal.
TEMA 12: Ali skodelica kave lahko leti sama do lijaka? (praktični del vodi David Copperfield) - Ne, zato pokličeš nekoga ki to stvar nese tja.
evil.gif