tečaj za moške

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Čau tipi,

končn sem se spomnila ,da vam predpišem en zlo fajn tečaj, fajn je zato, ker vsebuje praktične vaje. Modul 4 mislim, da vam ne dela težav, zato bi vam priporočila Modul 1 to je osnovni tečaj - to je obvezno za vsakega tipa, pol bi pa priporočila še poglobljeno temo 3 o elektriki in temo 9, ki zajema laboratorijski preizkus.

Prijave zbiram do petka 10.10. 2008 do 22h.

Tečaj se bo izvajal le v primeru zadostnega števila udeležencev. Popust se prizna vsem, ki se bojo odločili za vsa predavanja.
Pedagoški cilj tečaja je; informacijski tečaj, ki bo usposobil moškim tisti del možganov, za katerega sploh ne vejo, da obstaja.

Prosim napište za katero temo se prijavljate (da vas razporedim v skupine) in kaj pričakujete, da se boste na tečaju naučili.

majč
grin1.gif




TEČAJ:


Modul 1: obvezni tečaj

1. Naučiti se živeti brez mame. (2000 ur)
2. Moja ženska NI moja mama. (350 ur)
3. razumeti, da je nogomet samo šport. (500 ur)

Modul 2: življenje v dvoje

1. Imeti otroke brez ljubosumnosti. (50 ur)
2. Nehati govoriti bedarije, kadar ima tvoja žena obiske. (500 ur)
3. Premagati sindrom daljinca. (550 ur)
1. Ne uriniram mimo školjke. (100 ur + praktični del)
2. Razumeti, da čevlji ne morejo sami v omarico za čevlje. (800 ur)
3. Kako priti do koša za perilo, ne da bi se izgubil. (500 ur)
4. Kako preživeti lažji prehlad brez dramatiziranja. (100 ur)

Modul 3: prosti čas

5. Zlikati srajco v manj kot dveh urah. (praktični del)
6. Prebavljati brez riganja, medtem ko ona pere krožnike. (praktični del)

Modul 4 : tečaj kuhinje

7. stopnja (začetniki): gospodinjski aparati. (prikaz z diapozitivi)
/ON....vklop/
/OFF....izklop /
2. stopnja (napredni): moja prva Maggi juha, brez da zažgem lonec.(praktični del)

POGLOBLJENE TEME

Glede na kompleksnost in težavnost tem, se lahko vpiše največ osem kandidatov.

TEMA 1: likalnik; od pralnega stroja do omare...ta misteriozni proces (vodeni ogledi)
TEMA 2: nevarnost pri polnjenju posodice za led (demonstracija in diapozitivi)
TEMA 3: ti in elektrika: ekonomske prednosti pri klicanju mojstra za popravila
TEMA 4: zadnja znanstvena odkritja: kuhanje in odnašanje smeti NE povzroča impotence
TEMA 5: čeprav si poročen z njo, ji lahko še vedno kupiš rože (pogovor s psihiatrom)
TEMA 6: rolica toaletnega papirja: Ali raste papir v škatli za toaletni papir?
TEMA 7:kako spustiti pokrov školjke- korak za korakom (video konferenca s Harvarda)
TEMA 8: detergenti: doziranje, uporaba (praktični del se izvaja zunaj)
TEMA 9: osnovna razlika med košem za umazano perilo in tlemi (laboratorijski preizkus)
TEMA 10: moški kot sopotnik-ali je genetsko možno da ne opozarja, ko ona parkira?
TEMA 11:nadpovprečna komunikacija: mentalne vaje za razumevanje, da je nekaj v predalu, ne da bi vprašal....v katerem predalu in v kateri omari je predal
TEMA 12: Ali skodelica kave lahko leti sama do lijaka? (praktični del vodi David Copperfield)
 
Nazadnje urejeno:

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Ne ne, se ravno še odločam za katerega bi se prijavil. Zagotovo bi pa bilo več zainteresiranih, če bi prilepila sem gor svojo sliko, tako da vsaj vemo kakšen zmaj nas bo učil.

Sej na forumu sem nekam že prilepil tole sliko, samo nisi nič odgovorila če je to tvoja ali ne?
bee_bunny.jpg
 
Nazadnje urejeno:

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Aha ok ti se kr odloč in sporoč. Jaz sem svoje predloge povedala. Slike nisem vidla. Jaz sem čbela ne zmaj, haloooooooooo par vretenčarjev si zgrešu.
smile-1.gif


majč
 

Slovenet

Majstr
21. jul 2007
4.396
485
83
43
Še vedno Rdeči revirji
A boš ti predavala
17758-icon_confused.gif


Jaz sicer pogrešam kakšen modul ali pa temo o postelji in njeni uporabi
wink-1.gif


Mene bi nekako zanimala modul 3 in modul 4 in pa poglobljene teme 2, 3 in 10.

Poglobljena tema 12 zame ne pride v poštev, ker ne pijem kofetka.
 

Vaio

Fizikalc
22. jul 2007
1.223
0
36
Fora je v tem,da imate ženske v glavi fiksacijo,da so vsi ali vsaj večina moških potrebni tega tečaja!
smirk-1.gif
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Ma itq, haloo.

Posteljne zadeve bojo pol v nadaljevalnem tečaju je tud par modulov, zdej smo pri osnovi.

Eh modul 3 boš obvladu 1,2,3 sam da ti dam taprav likalnik v roke, rigu boš na WCju, sam vadt morš.
Modul 4 a dej dej to že obvladaš.

Kul sem prilagodljiva veš... poglobljeno temo 12 spreminjam na pitje piva, to pa zihr piješ ane.
wink-1.gif


majč
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Vaio, ne vsi sam vi tlele gor na netu, namest da bi zdele ženi srajco peglu pa smeti nesu, ti tlele tipkaš a a a. Ti rabš ta tečaj, sam se še ne zavedaš.
shocked-1.gif


majč
 

Vaio

Fizikalc
22. jul 2007
1.223
0
36
Jaz sem vse to že nardil,zdaj čakam,da baba spusti pokrov WC školjke in se stušira pol jo pa obdelam...........babo namreč
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Slovenet

Majstr
21. jul 2007
4.396
485
83
43
Še vedno Rdeči revirji
Pri modulu 4 znam kaj novega zvedet. Saj veš, človek se celo življenje uči, umre pa butelj.

Pivo sicer pijem ampak zelo redkokdaj. Proizvajalci alkota na meni ne zaslužijo veliko.
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Priporočam ti modul 2 točko 2 in to najmanj 3h pogovora s psihologom in 5x na teden praktične vaje po 1h vsaj leto dni.


evil.gif

majč
 

PiLLLe

stranger
18. dec 2007
2.068
0
36
Ljubljana/Novo Mesto
kzs

Ok ce je to tecaj za moske, kak bi sele bil potem tecaj za zenske.
Kot prvo ste nesposobne za vse razen kuhne(no ja pa tut tm neblestite nevem koliko), voznja in podobno so za vas tako ali tako cajt za paniko, potem iznajdljivost v kriznih situacijah (a kaj je ze to.... kokokodak laufat okol brezglavat) in tako dalje pa vse do postelje. Tam ste vse vec ali manj mrtve. Evo dala sm noge narazn now do me. No i wont it's boring.....
 

Vaio

Fizikalc
22. jul 2007
1.223
0
36
Moja imaj opravljen tečaj za ženske!
Modul 1,1. lekcija :baba spusti sama ****** pokrov,če ti kaj ne paše
evil.gif
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
Priporočam modul 2 praktični del uriniranja, vaja dela mojstra, zato pri nas nimamo problemov z WC školjko. Edino v službi ne vem zakaj je moški WC zamašen, mogoče bi v modul 2 uvrstila praktično vajo cunje so za v smeti ne za brisanje riti in metanje v WC, tle pride v poštev tud ekonomski pogled na ta problem z izračunom prišparanega denarja (MR MUSKULO).

majč