TC Motoshop ali Motoraj ? Popusti?

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Aja! 14 dni nazaj so imeli Schubert R1 znižano iz 499 za 40% pa sem jo kupil za mojo. Jaz bom počakal do naslednje sezone in jo definitivno kupil ker je res ene miljavžnt krat boljša od te moje Nolan 102
 

Tusi

Fizikalc
3. sep 2007
1.233
1
38
KSZ.
Ali niso iz TC-motoshopa vsako leto za božič ali novo leto pošiljali bone za 25% popust? Jaz sem ga dobil vedno, letos pa ne, pa bi rad nekaj v tej recesiji kupil. Ga je kdo dobil?
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Citat:
Uporabnik Tusi pravi:
KSZ.
Ali niso iz TC-motoshopa vsako leto za božič ali novo leto pošiljali bone za 25% popust? Jaz sem ga dobil vedno, letos pa ne, pa bi rad nekaj v tej recesiji kupil. Ga je kdo dobil?
Jaz sem ga dobil in ga ne bom koristil. Če hočeš, ga lahko dobiš (upam, da ga žena ni stran vrgla).
 

Freak

Pripravnik
19. sep 2007
522
0
16
Sej ce se ne motim dobis popust u usakem primeru,tut brez kupona. Poklic pa upras
smile-1.gif


Jest sm tut lan kupu komplet opremo,pa nism dubu kupona
frown-1.gif
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.095
805
113
Jaz sem tudi veliko opreme kupil v TC-ju, saj dobiš dobro ceno in pa pri žabarjih je, samo kaj ko je v Lojzetu boljša izbira vse od kitajšne do najboljših firm.

Punco sva opremila za pol denarja manj (kolikor sem jaz dal v TC-ju
stupid-1.gif
), lansko leto je bilo sploh bomba, ker so imeli popuste za Lojze 70.

Greš po ene hlače, kaj šele po drago čelado in imaš gorivo v trenutku notri. Priporočam tudi HG.
 

Tusi

Fizikalc
3. sep 2007
1.233
1
38
Mi poveš še dve informaciji:
- al je 25% al 20%, to bolj iz firbca
- do kdaj velja

Se mi pa zdi drugače ja, da bi ti vseeno obračunali popust.

Z Lojzom in HG je pa tako, zmer k pridem, mi ni nič kaj preveč všeč, ampak ne bomo kritizirali, kakor komu paše.
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Če kdo rabi ta kupon mu ga podarim. V TCju ne kupujem ker so predragi tudi s popustom da o prodajalcih ne govorim. Z eno besedo katastrofa!
 

Tusi

Fizikalc
3. sep 2007
1.233
1
38
OK, hvala, bom šel zej enkrat mau prevert, če je kej pametnga, pa če bom rabil sporočim.
 

gregor

Fizikalc
31. jul 2007
399
35
28
Dolina hmelja
Citat:
Uporabnik ghibli pravi:
Če kdo rabi ta kupon mu ga podarim. V TCju ne kupujem ker so predragi tudi s popustom da o prodajalcih ne govorim. Z eno besedo katastrofa!

Imam namen it probat eno jakno in hlače v TC, da vidim, katero številko rabim, potem pa naročit iz anglije, kjer je trenutno ugodno zaradi nizke vrednosti funta.
S tem popustom pa je vseen, če kupim v TCju, pa še na
nahrung002.gif
Prej pa moram itak videt, če imajo v TCju na zalogi kaj pametnega za mojo postavo.
 

motofix

Pripravnik
18. feb 2008
92
0
6
Ljubljana


Če koga zanima Revit jakna model Alpha, in hlače model Kinetic, mam oboje za prodat. Kupljeno letos v TC, z opremo narejeno cca 3000 km, prodajamo ker gremo na usnje. Samo velikost bo vprašanje, jakna je št 42, hlače so velikost L. To je nosila moja punca, cena v TC-ju je bila cca 500 eur, prodamo za 300 eurčkov. Če koga zanima na PM.