tabelca - izracuni za navojne izvrtine

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Prvič: kje je to Karteljevo
grin1.gif
 

Kara_Demz

Pripravnik
7. avg 2007
506
0
16
Citat:
Uporabnik dekca pravi:
Prvič: kje je to Karteljevo
grin1.gif

Prvič in drugič : nekje v Novem Mestu
Tretjič : Rumene barve, fi pribl. 350 mm (tukaj pa tisočinke res niso pomembne !), nafilano s samimi sladkimi grehotami, ga ni dekleta, ki nebi prijelo na tako vabo
grin1.gif
Jaz jih načeloma ne maram, ker so zame presladke, ampak včasih so potrebne žrtve, a ne.
Četrtič : Ja, čim več punc. Če ne bi dedci samo vojaške spomine obujali
nahrung002.gif
...

Sicer je pa NM Alkoholikov revir ...
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.236
54
48
Bom jest pogledal če imamo še kaj od Dormerja, pa vam sporočim. A bi radi v tiskani obliki al v elektronski?
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.158
2.342
113
v lokalni ostariji
najraje v tiskani obliki:) ce je pa sila pa tudi elektronski ce se da...


aja ni dezmar ampak dezman... kaku ne vejs kje je kar ta ljevu? ce gres po autobahnu proti ZAgrebu se peles cez dezman je pa na taprvm izvozu za novu mestu!

torej kdaj se dobimo?
 

Kara_Demz

Pripravnik
7. avg 2007
506
0
16
Jest sem vprašal Fridro, pa nimajo. V BTS pa že ene tri mesece nisem bil, ko imam pa vsega zaenkrat dovolj. Pa tudi sicer ne dajo literature kar tako. V začetku decembra je sejem v minhnu, če bo tam kaj.
Jaz tudi tako tabelco pogrešam. Pa je čist zadost, če je na desetinko ... Če jo dobim, bom povedal.

Drugače pa kaže, da punce prijemljejo samo še na kakega političnega kandidata, ali pa finega računalniškega (hekerja), ki ima lepo negovane rokce brez žuljev, negovane z 48 kremo
17758-icon_confused.gif
, nas, šlosarje pa k. gleda !
Tudi na palačinke ne primejo več. Ne vem, če ne bova kar sama
17758-icon_confused.gif
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.236
54
48
Pri nas nimamo... sem pa pisal v Dormer v Bratislavo, sam se ni odgovora...sporocim takoj ko kaj zvem..sorry
 

Kara_Demz

Pripravnik
7. avg 2007
506
0
16
Ups, nisem vidu, me ni bilo doma, škoda.
Sicer pa naj kar punce organizirajo palačinke, jaz jih tko ne maram. Za na pijačo ti pa sporočim na PM, če velja.