T2 UHTS

22. jul 2007
12.866
1.333
113
123
Citat:
Uporabnik stein pravi:
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
edini googlov zadetek samo to je verjetno za neoriginalni softwear, kakor sem nahitro razumelLPWWY
Če bi napisal tako kot sem rekel, bi dobil še-pa-još zadetkov.
redface-1.gif
LPWWY
 

sergio

Fizikalc
21. jul 2007
2.557
34
48
41
Ljubljana
ksz...

ima tole kaj veze, kje se nahajas...? Ker se selim v kratkem na barje (na izanko), pa tam nekako ni interneta v stanovanju (je, neka 1mb linija za 4 ali 5 stanovanj, torej poraz), pa iscem alternative...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.622
6.609
113
Itak... T2 trenutno dela samo v MB in LJ, pa še na kakšnih "otočkih".

Če iščeš nekaj kar bi mogoče delalo pač vzames mobitelov UMTS, je malce dražji in počasnejši, a še vedno zelo dobra izbira.
 

Aliens

3700. registrirani uporabnik
18. jun 2008
312
2
18
1. Kakšni so kaj odzivni časi pri t-2 internetu? Je na odprtje strani potrebno čakati kaj dlje? Ali pa kakšni so pingi pri npr. špilu kot je counter strike? Je velika razlika med umts in hsdpa/hsupa, kar se tiče pingov (ne zanima me hitrost)?

2. Ali torrenti delujejo nemoteno?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.622
6.609
113
Citat:
Uporabnik grobo pravi:
Počasnejši ni, dražji pa je res. Še bolj pomembno pa je, da dela

Če se ne motim ima mobitel HSDPA 3.2mbps, kar pomeni da ne dosegajo uporabniki takšnih hitrosti, kot pri T2, ko imajo neko drugo tehnologijo - ne da se mi zdaj iskat katero. Je tudi en uporabnik od t2 prpopal screenshot, kjer je vidna hitrost...in fajn leti.
 

grega29

Pripravnik
7. okt 2007
62
0
6
tudi sam sem stestiral. USB povezava HTC polaris-notebook, operater Mobitel.
Hitrost ne gre nikoli čez 3 Mb/s, upload pa nimam realen ker telefon ni HSUPA.
Torrenti delajo, in vse dela. Žal pa hitrost izredno niha. Pingi veliki.

Za surfanje zelo primerno. Da bi kaj na veliko vlekel ni primerno, ravno zaradi nihanja hitrosti.