T-Mobile G1

Semantique

Pripravnik
17. mar 2008
783
0
16
Citat:
Uporabnik coolpower pravi:
Tako grdega telefona že dolgo nisem videl. In tole nekateri primerjajo z iPhone?
hysterical-1.gif


To je takšna primerjava kot bi drugo ob drugo postavil čistilko Fato ter Angelino Jolie.

Pa saj nisi ženska da boš po zunanjosti primerjal telefone.
wink-1.gif


Strinjam se, da je že sam design zgrešen, ampak po drugi strani je to komaj prvi primerek (ok, iPhone je že prvi raztural), kmalu pridejo še drugi in verjetno se bodo kopičili hitreje kot novi modeli iPhonov. Ker je vpletenih več proizvajalcev.

Meni je zanimiva predvsem platforma Android, ki je zares prosta, za razliko od iPhona, kjer razvijalec sploh ne ve, ali mu bo Apple odobril aplikacijo za iTunes Store.
 

hovi

Pripravnik
25. jul 2007
565
0
16
proizvajalec tega telefona je htc in to ni ravno prvi htcjev primerek, tako da bi se lahko malo bolj potrudili pri designu...
 

grube386

Geek pohotnež
20. jul 2007
2.174
0
36
39
Za vogalom
Multitouch zagotovo ima. Je pa res, da ga Google v osnovi ni vklopil. Samo glede na odprtos Androida so ga razvijalci seveda že našli in omogočili.
aplauz.gif
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.832
729
113
www.jernej.org
Ja... multitouch so zares odkrili. Ampak če ne bo kake uporabne aplikacije za to napisane, potem ni kaj preveč uporabno. In glede na to, da je zadeva neuradna, kakih uradnih aplikacij z multitouch podporo verjetno ne bo. Homebrew zadeve pa skoraj gotovo bodo... je pa zanimiv google-ov android. G1 je pa na žalost res malce neestetičen.
 

AfterEight

Fizikalc
16. sep 2007
1.217
0
36
Android = super, G1=malo manj super. Primerjava s kakšnim iPhoneom sploh ni smiselna (zakaj še vedno vse primerjamo tako?). Skratka če bi ga kupil bi to storil zaradi platforme in ne nadmočnih tehničnih lastnosti tega HTCjevega umotvora. Bom še malo počakal, najbrž do jeseni, ko bo izbira android podprtih telefonov večja.
 

Semantique

Pripravnik
17. mar 2008
783
0
16
Citat:
Uporabnik coolpower pravi:
Očitno pa imam nekaj ženskih hormonov ker mi je dizajn pomemben.

Govoril sem o zunanji obliki, dizajn je nekaj povsem drugega in je tudi meni nadvse pomemben.