T-Mobile G1

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.654
7
38
Ljubljana- okolica
Os. zgleda vredu.. samo ko je zadeva v sloveniji "neuporabna", mogoče se motim..Wap/Gprs/Hsdpa ti še vedno jemlje nekaj €.
 

undefined

Fizikalc
6. jan 2008
1.220
0
36
Pri surfanju izgleda G1 malo "laggy" napram iPhonu ampak mislim da bo zadeva kmalu urejena, s kakim updatom ipd,

Zadevo bo za slovenijo pač treba odklenit, ali počakat na odklenjene verzije.
 

Semantique

Pripravnik
17. mar 2008
783
0
16
Zdaj se začenja prava vojna: OS X vs. Andorid vs. Symbian vs. Windows Mobile. Yeah!
wink-1.gif
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.771
626
113
Citat:
Uporabnik x5x pravi:
Os. zgleda vredu.. samo ko je zadeva v sloveniji "neuporabna", mogoče se motim..Wap/Gprs/Hsdpa ti še vedno jemlje nekaj €.

Operater lahko komot naredi, da so tiste stvari zastonj (gmail notifier, google maps ...), za vso ostalo brskanje pa pač plačaš po starem.
Tako kot ima recimo mobitel portal planet zastonj.

Drugače pa mi ta telefon na prvi pogled deluje zelo cheap izdelava, pa še grd je
rolleyes-1.gif
 

undefined

Fizikalc
6. jan 2008
1.220
0
36
Kar se oblike tiče bi se dalo pogovarjat. Ampak mislim, da je s tem potrebno počakat da bo zadeva v roki in šele potem potegniti črto. Zdi se mi, da zna biti "sporočanje" in surfanje kar prijetna izkušnja na tem aparatu.

Sam med estetsko vrednostjo in uporabnostjo / uporabniško izkušnjo raje izberem slednjo.
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.337
761
113
Nikjer nisem zasledil ostalih specifikacij od telefona. pa vprašanje, kako je s tem OS? Ali se bi ga dalo naložiti na kak drug HTC telefon in podobno...
 

memberx

Pripravnik
8. feb 2009
118
0
16
danes ga dobil. odklenjen, imam simobil kartico notri.
lahko rečem, da je zelo hiter, in da je poudarek na uporabi interneta. najbolj me je presenetilo število apps in iger, glede na to da je nov OS, ampak je vsega ogromno na marketu in free.

ekran je zelo odziven in bi lahko rekel da je celo boljši kot iphone.
 

dufus

Fizikalc
13. okt 2007
1.927
60
48
osebno cakam, da nekako pogruntajo kako to spravit na touch hd. potem bom vsekakor probal:D
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Tako grdega telefona že dolgo nisem videl. In tole nekateri primerjajo z iPhone?
hysterical-1.gif


To je takšna primerjava kot bi drugo ob drugo postavil čistilko Fato ter Angelino Jolie.
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Citat:
Uporabnik memberx pravi:
danes ga dobil. odklenjen, imam simobil kartico notri.
lahko rečem, da je zelo hiter, in da je poudarek na uporabi interneta. najbolj me je presenetilo število apps in iger, glede na to da je nov OS, ampak je vsega ogromno na marketu in free.

ekran je zelo odziven in bi lahko rekel da je celo boljši kot iphone.


Ekran na iPhone ne reagira na pritisk temveč na dotik s prstom. Torej ga lahko brez problema in zaklepanja zaslona vlačiš po žepih saj ne bo zaznal pritiskov. Dvomim da ima ta grdoba od G1 takšen zaslon, še manj pa, da zazna pritisk z dvema prstoma hkrati.
 

memberx

Pripravnik
8. feb 2009
118
0
16
ne bit prepameten no. imam oba doma (g1 in iphone) in sem se z obema igral kar nekaj časa. sprobaj ga, mogoče si celo kaj preberi ali kakšno sliko poglej in potem bodi pameten. ne trdim da je boljši kot iphone, ampak je pa pred kakšno xperio x1, da o ZELO nizki ceni sploh ne govorim.

glede zgornjih slik, jaz imam črnega, kot tukaj

http://www.t-mobileg1.com/