T-2 problemi

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.031
316
83
Goriska
Torej, imamo veliko tezavo s T-2jem, in sicer prejsnji teden je udaril strela in je skurilo modem ter port v centrali za nas prikljucek.

Modem je t-2jev tehnik prise zamenjati v dneh, nakar je ugotovil se naslednjo napako, oz. po pogovoru s telekomovim tehnikom, ker smo priklopljeni preko telekom omrezja (bro).

Tezava je, da se do danes nihce ni prisel popraviti.

V porocilu pise, da je napak javljena naprej na telekom, ko pa sem klical telekomovega tehnika, ki dela na nasem terenu pa je rekel, da nima nobenega narocila in da ne sme zamenjati, dokler on ne dobi narocila.

Klicem na t-2 kaj hudica se dogaja pa noben nic ne ve.

Je se kdo imel podobne tezave s t-2jem?

Sicer si malo spomagamo z mobilno dostopno tocko, ker internet nujno rabimo za poslovanje, tudi narocnina pri t-2 je narejena na podjetje in nic ne urgirajo.

Ko smo bili pri telekomu in takrat, ko je bil zled in smo bili brez interneta “samo” 2 dneva so dali dobropis za celo mesecno narocnino (70€).

Danes mi je prekipelo in sem sel skleniti paket nazaj k telekomu.

Bili smo prej ze pri telekomu skoraj 20 let in je bilo vedno vse brez zapletov, sedaj po 1 letu pri t-2 vidim, da niso kaj prida odzivni, ce pride do kaksne malo vecje napake...
 

prjatu

Pripravnik
24. jul 2007
413
9
18
Predvsem je tvoja težava v BRO in ne sam T-2. Si lepo napisal, da se je serviser oglasil, da telekom tehnik pa še niti naloga nima. Telekom ima za servis BRO povsem druge pogoje (tudi 14 dni), kot pa za lasten servis.
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.031
316
83
Goriska
Predvsem je tvoja težava v BRO in ne sam T-2. Si lepo napisal, da se je serviser oglasil, da telekom tehnik pa še niti naloga nima. Telekom ima za servis BRO povsem druge pogoje (tudi 14 dni), kot pa za lasten servis.

3 dni so mi rekli pri t-2, da ima telekom casa za odpravo napake..

Uglavnem naucil sem se, da nikoli vec cesarkoli preko BRO...
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.411
5.392
113
Telekom je včasih nagajal konkurenci in vedno zadnji dovoljeni dan odpravil napako.

Če je skurjen port na centrali, ga bo moral verjetno tudi Telekom popraviti, predno te bodo lahko priklopili.
 

gimi

Fizikalc
23. avg 2019
356
115
43
reki bi t-2 da ti fuknejo kkšen mobilni net za đabe, da se prklopš, dokler ne popravjo na pa da takoj skenslaš, sigurn bi kej zrihtal
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
725
113
www.jernej.org
Danes mi je prekipelo in sem sel skleniti paket nazaj k telekomu.
In zaradi takih reakcij kot je ta, bo Telekom še naprej zavlačeval pri odpravljanju napak uporabnikov, ki so naročeni pri drugih operaterjih. Tukaj T-2 dejansko nič ne more... lahko samo javijo napako (kar verjamem, da so storili) in čakajo na odpravo. Sicer pa ja... vedno se splača vzeti internet pri lastniku infrastrukture, da se ogneš takim problemom.
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Nevem čemu naslov problemi s t-2 če je rpoblem v telekonu? Kliči njih in jim teži- zakaj je tako pa so že drugi napisali.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
725
113
www.jernej.org
Ničesar ne bo dosegel, če bo klical Telekom... ker ga bodo ignorirali, saj ni njihova stranka (pa verjetno se bodo še malo nasmejali).
 
  • Všeč mi je
Reactions: urby20

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.547
8.900
113
In zaradi takih reakcij kot je ta, bo Telekom še naprej zavlačeval pri odpravljanju napak uporabnikov, ki so naročeni pri drugih operaterjih. Tukaj T-2 dejansko nič ne more... lahko samo javijo napako (kar verjamem, da so storili) in čakajo na odpravo. Sicer pa ja... vedno se splača vzeti internet pri lastniku infrastrukture, da se ogneš takim problemom.
Ma kaki zavlačeval. Najprej se svoje stranke podela, potem šele od konkurence. T2 in Telemach dumpata da je veselje, država pa to še spodbuja.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
725
113
www.jernej.org
Ma kaki zavlačeval. Najprej se svoje stranke podela, potem šele od konkurence. T2 in Telemach dumpata da je veselje, država pa to še spodbuja.
Kdaj si ti zadnjič pogledal cene pri operaterjih? T-2 niti približno ne dela več dumpinga. Če se gre sploh še kak operater dumping, je ti A1 na fiksnem omrežju... in mogoče nizkocenovniki na mobilnih omrežjih.

Sicer pa... posredno so vsi uporabniki na Telekom omrežju tudi njihove stranke... ker T-2, Telemach in A1 za vsakega takega naročnika Telekomu plačujejo.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.547
8.900
113
Za T2 ne vem,Telemach sem videl na lastne oči. TS potegnil težko pričakovano optiko v precej odročno naselje. Naslednji dan po vklopih se je pojavil Telemachovec z že izračunanimi bogatimi prihranki za prestop. Stranka si tistemu, kateremu plačuješ račune.
 
  • Všeč mi je
Reactions: urby20

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
725
113
www.jernej.org
Tisti, kateremu ti plačuješ račune pa plačuje račune za tvoj kabel Telekomu. Brez skrbi, da Telekom lepo zaračuna ta kabel.
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.031
316
83
Goriska
To itak normalno, da zaračuna, če pa se jim zdi predrago pa naj ne ponujajo storitev preko Telekoma, isto velja v primeru okvar, kot je pri nas še vedno.

Zato trenutno meni pride v poštev samo Telekom, ker imamo možnost samo njih direkt brez "posrednikov", kar sem tudi storil včeraj in šel nazaj k njim.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.105
860
113
Sam imam T2 optiko v hisi, ampak na telefon jih dobit je pa misija nemogoce. Neki mi STB steka pa jih ne morem prklicat... prej sm pustu 20 minut pa mi je dojadilo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: urby20