Komunikatorji (STB) Telekom/T-2/Telemach

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.782
456
83
Goriška
www.avtopro.si
Eno malo čudno vprašanje, pa vendar. Kakšne daljince za komunikatorje imajo pri T-2 in pri Telemachu? Take navadne IR, ali radijske kot Telekom NEO? Sprašujem zaradi dejstva, da bi rad imel komunikator pospravljen v omari, ki nima steklenih vrat. :)
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.796
1.136
113
Če se ne motim, imajo pri T-2 zadnje verzije komunikatorjev (Arris VIP 7305) tudi BT povezavo.