Uporabljate neposodobljen brskalnik. Ta ali druga spletna stran morda ne bo prikazana pravilno. Posodobite brskalnik ali uporabite alternativni brskalnik.
Eno malo čudno vprašanje, pa vendar. Kakšne daljince za komunikatorje imajo pri T-2 in pri Telemachu? Take navadne IR, ali radijske kot Telekom NEO? Sprašujem zaradi dejstva, da bi rad imel komunikator pospravljen v omari, ki nima steklenih vrat.
Ta stran uporablja piškotke, ki vam pomagajo prilagoditi vsebino in funkcionalnosti ter obdržati prijavo, če ste registrirani.
Z nadaljnjo uporabo tega spletnega mesta soglašate z našimi piškotki.