T-2 in certifikati

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.558
688
113
Citat:
Uporabnik NavadniNimda pravi:
No, v Mozilli pa klikni "Accept permanently". Samo še enkrat je treba kliknit...
wink-1.gif


EDIT: dejansko se bo tudi to poštimalo, verjetno v sredo.
Ne zaženi se vedno na prvo žogo, ker kot vidiš vedno brcneš v temo.
smirk-1.gif


Če še kdo išče korenski certifikat, se nahaja tukaj:
https://www.digicert.com/CACerts/DigiCertGlobalCA.crt

Zakaj to ni nikjer objavljeno verjetno vedo samo na Digicertu.

PS: Zdaj čakam še na visoke porte.
grims-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.558
688
113
Citat:
Uporabnik NavadniNimda pravi:
Tudi to dobiš: enega visokega za upstream, ki bo na avtentikaciji in kriptiran. V kratkem, kot rečeno. Če pa ni bilo rečeno, pa to rečem zdaj.

Še vedno ni visokih portov. Kako naj pošljem iz Tuša?
 

mihagr

Pripravnik
25. avg 2007
393
23
18
Ljubljana
Navadni Nimda

Najprej se oproščam, ker tole ne spada čisto v ta forum, ampak vprašanje je za Navadni Nimda.
Sedaj sem v fazi izbire novega ponudnika FTTH : t-2 ali telekom. Sedaj še nimam nič!
Vprašanje je: zanima me T-2, kje dobim informacijo o poteku del na lokaciji LJ, Bežigrad, Glinškova pl.1
 

NavadniNimda

Fizikalc
8. sep 2007
1.070
0
36
Hyde-Park.si
Gratel ti bo znal povedati, kdaj bo možno. Vem le, da se ena centrala na unem koncu še dela (SQL Birokrat) in bo nared enkrat marca. Potem se bo pa dalo počasi že priklapljat, seveda če imate soglasja.
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.558
688
113
Citat:
Uporabnik NavadniNimda pravi:
Tudi to dobiš: enega visokega za upstream, ki bo na avtentikaciji in kriptiran. V kratkem, kot rečeno. Če pa ni bilo rečeno, pa to rečem zdaj.
V kratkem
confused-1.gif


Dva meseca je že mimo
evil.gif
 

NavadniNimda

Fizikalc
8. sep 2007
1.070
0
36
Hyde-Park.si
Se je testiralo, kot si bil obveščen, vendar je bil projekt ustavljen. Narediti se bo moralo na drug način (sta še 2 možna), verjetno pa bo kak še mesec za počakati. Do takrat uporabljaj webmail na https.
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.558
688
113
Brzina vam ni vrlina.
evil.gif


Kako iz Outlooka poslati T-2 email v kolikor se nahajam pri Tušu?
 

Mark

Pripravnik
17. avg 2007
850
5
18
Tam si daš v outlooku, da strežnik smtp zahteva preverjanje pristnosti!
 

Matko

pohodnik
18. jul 2007
5.558
688
113
@zadnjima

Če bi prebrala celotno temo, bi opazila, da je problem v SPF in blokadi porta 25.


čakam...
evil.gif
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Uf... matko - hujši si kot podrepna muha.
Saj se na T-2 nimajo časa ukvarjati z odpravo problemov in nadgradenj, če nekdo teži tako kot ti.

Me pa zanima v čem je problem z portom 25 v T-2 !? Službeno (v MB) imamo T2; sodelavec ima v LJ T2; sedaj bom verjetno tudi sam nabavil T2 pa mi ni jasno kje je problem. Kajti, če bi bil port 25 res blokiran bi me malo skrbelo tako pa...