Svetovni prvak v invalidskem parkiranju

Nenasiten

Fizikalc
16. sep 2011
845
70
28
jebala te pravila, ovca ena
grims-1.gif
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Lahko lastnik zemljišča/parkirišča naroči redarje, pajke... da sankcionirajo. Imaš na tabli opozorilo.
Sami od sebe ne smejo intervenirati, lahko pa na zahtevo lastnika. Sicer jih mora plačati, ampak verjemi da je cena posredovanja nič v primerjavi s tem koliko kazni lahko napišejo in izterjajo...
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.375
5.889
113
pri taščici
Torej, hofer poklice na redarstvo, naroči obisk, ga plača, izplen od kazni pa gre hoferju?
A je redarstvo plačano iz kazni pa se od hoferja.
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.498
1.148
113
15. člen
(pooblastila občinskega redarstva)
(uradno prečiščeno besedilo)

(1) Občinski redarji na cestah v naselju (vključno z nekategoriziranimi cestami, ki so dane v javno uporabo), na občinskih cestah zunaj naselja in nekategoriziranih cestah zunaj naselja, ki se uporabljajo za javni cestni promet, izvajajo nadzor nad določbami tega zakona:




Ko redarji in policisti zaznajo kršitev lahko kaznujejo brez predhodne zahteve lastnika parkirišča (recimo Hoferja).

Pri nas so policisti imeli nekaj krat pred Lidlom "akcijo" in od takrat nihče več ne parkira pred vrati trgovine in na mestih rezerviranih za invalide.
cheer.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113
Citat:
Uporabnik krko pravi:
Pri nas so policisti imeli nekaj krat pred Lidlom "akcijo" in od takrat nihče več ne parkira pred vrati trgovine in na mestih rezerviranih za invalide.
cheer.gif

Lepo. Na čigavo pobudo pa se je odvila ta akcija?
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Itak, v Kamniku imajo glumaca za župana.

Ki pa je človek na mestu. Se je že parkrat izkazal
zmaga.gif
S čim že? Tisto šolo s katero se stalno hvali je podedoval od prejšnjega župana, še orenk podražil, pa je bilo.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113
Za začetek ceste. Obnova cest ter pyzdenje čez slabo opravljeno delo, ki je bilo nato (p)opravljeno kot je bilo treba, z izjemo ceste mimo Voljčega potoka. Pa še marsikaj drugega bi se našlo
smile-1.gif
V primerjavi s prejšnjim županom, ki je županoval skoraj toiliko časa kot obstaja mesto samo, je 3x boljši.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Eh dej tisti PR stunt, ko župan skače po cesti in išče napake, pa čisto slučajno uide dopis izvajalcu k novinarjem, menda nisi nasedel?

Po mojem osebnem mnenju so mu samo dali premalo/nič podkupnine. Za nadzor/prevzem ni on pristojen.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.326
113
PR stunt ali ne, zadeva je bila v peesdy, sedaj ni več. To je tisto kar me zanima. Pod pijancem Smolnikarjem, ki je v glavnem gledal na svoj žep in potem dooooolgo nič konkretnega za Kamnik (asvaltiranje Thina tu ne valja nič ker se tu spet lahko navežemo na njegov žep & samo volilno telo) se tudi pri individualnih projektih ni dalo zmenit nič, ma kaj nič zmenit, niti do pogovora nisi prišel medtem ko s sedanjim županom sodeluje ogromno mladine in kulturnikov, Kamnik je v zadnjih letih končno spet malo zaživel na mnogih področjih itd. in kar nekaj zaslug za to pripisujem županu.

Seveda sem realen in se zavedam, da tip ni idealka oz. daleč od tega ampak hej, kdo pa to je tu v Sloveniji? Kot sem že omenil je definitivno boljši od predhodnika in to mi zadostuje.