Svet se mi je podrl

SHARK1

Globus
3. okt 2012
3.643
1
36
Citat:


Za to da žensko ob polnoči fukneš pokonci da ji poveš da se ti še ne hodi domov moraš biti posebno bister.

Moja me čaka zbujena do 3 zjutraj
cheer.gif
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.216
1.839
113
Citat:
Uporabnik Kasius pravi:
ksz

Babe se kurbajo bolj ko dedi, imajo tud več priložnosti..

...

Če se odmisli istospolne...


Če ' poskakuje' 10 žensk...koliko moških je za to potrebnih ?

wink-1.gif


Kdo se torej bolj/manj?

(Vem ja...glavnina moških bo odgovorila eden
evil.gif
)
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Zanimivo je, da večina fukar na koncu pristane z enim, ki je po vseh kriterijih precej slabši od tipov, s katerimi so se "dobivale", ko so bile samske...Samo pač, ko so 30+, ne morejo več ravno zbirat.
 

Fleka

Zelenc'
17. dec 2013
23
0
1
Citat:
Uporabnik Kasius pravi:
Zanimivo je, da večina fukar na koncu pristane z enim, ki je po vseh kriterijih precej slabši od tipov, s katerimi so se "dobivale", ko so bile samske...Samo pač, ko so 30+, ne morejo več ravno zbirat.

..... pravi nekdo, ki si dela črtice in 'imidž' s podiranjem ne ravno cveta ženskosti.
evil.gif
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Citat:
Uporabnik Mamca pravi:
Logično. Kdo se hoče z vabo ženit?
wink-1.gif

Te nekdaj lepe malo postarane fukare pol poročijo enega naivnega, ali pa enega, ki je čist navdušen, da se ena taka sploh zanima za njega.
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Ne, mene samo čudijo tipi, ki so pol ful presenečeni, ko so prevarani. Enkrat skurbana, vedno skurbana. Mogoče se za par let potuhne in je pridna, ampak kurbirstvo ji vedno vdari ven.
 
Nazadnje urejeno:

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.696
6.604
113
Citat:
Uporabnik Kasius pravi:
Ne, mene samo čudijo tipi, ki so pol ful presenečeni, ko so prevarani. Enkrat skurbana, vedno skurbana. Mogoče se za par let potuhne in je pridna, ampak kurbirstvo ji vedno vdari ven.

Se strinjam!
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.696
6.604
113
Citat:
Uporabnik Egonislaw pravi:
Moški je napako naredil, ko smo jim dovolili v službe hodit in, ko se je njen gibalni krog povečal na več kot samo po kuhinji.

Danes ti to nič več ne pomaga. Ti v službi šljakaš, ona pa lepo doma pred računalnikom skrbi za vajin odnos...
evil.gif
 

Mamca

Carica
12. avg 2009
2.404
116
63
Stvar je že namazana in v roru lepo vzhaja
cheer.gif

Po receptu ala Mamca
cheer.gif


 
Nazadnje urejeno: