SUV za okrog 50k

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.053
390
83
44
dolenska
Za 50 jurjev Runo ne bo dobil SUV, ki mu bo služil? Če je mahjen na znamko potem naj gleda angleže, če če švabota potem X3, za katerega se je že odločil in tudi opreme bo dovolj.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Runo

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.905
5.455
113
Ksz....

Že ko si rekel zadnji (ali predzadnji) avto....sem si takoj rekel Toyota!

Ti rabiš Đip ( ne Jeep....sorry RoMeX :D)
Tak ki ga ČE boš od novega lepo skrbel za njega....da te bo bp 20let okol vozil...to je Toyota..... LC(takratek?) ....Hilux...Rav4

Vse kar rabiš redno olje in filtre...pa vsake tolk protikorozijska zaščita šasije (tri krone d.o.o)....

Ne pa neke mestne wannabe terence z polno bling bling elektronike not ki jo čez 10let že pol ne bo več delalo...
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: RoMeX in Runo

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.443
4.546
113
Tip bi se rad na stara leta gosposko, udobno in z nekaj prestiža vozil okoli (ni omenil brezpotij), vi mu pa prodajate neke resne terence in pol tovornjačke od generika Toyote. Pa nekako ni omenil, da je denar problem in ne bo imel za servis Nemca.
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko in Runo

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.053
390
83
44
dolenska
Tip bi se rad na stara leta gosposko, udobno in z nekaj prestiža vozil okoli (ni omenil brezpotij), vi mu pa prodajate neke resne terence in pol tovornjačke od generika Toyote. Pa nekako ni omenil, da je denar problem in ne bo imel za servis Nemca.
Je vse napisal. Da se vozi visoko, da ne bo terena in da je suv za cca 50 kovačev. Ne me yebat da za ta denar ne dobi vse kar hoče v X3. Lani je hotel X4, sedaj X3. Kako leto počaka in za 50 jurjev nabavi X1.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Runo

Gasper008

Guru
24. sep 2012
4.647
778
113
Tip bi se rad na stara leta gosposko, udobno in z nekaj prestiža vozil okoli (ni omenil brezpotij), vi mu pa prodajate neke resne terence in pol tovornjačke od generika Toyote. Pa nekako ni omenil, da je denar problem in ne bo imel za servis Nemca.
Seveda je denar problem, če je pa napisal da je omejitev 50k € :D

Za 50k € dobiš ravno en spodoben Toyotin SUV :p
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.905
5.455
113
Predvsem meni ne gre skupaj nemška "bling bling" premija......in zadnji (mogoče predzadnji) avto...

Če se hoce recimo vozit s tem avtom cca 20 let....naj si kupi nek Đip ki je tega z nekim REDNIM in minimalnim vzdrževanjem, sposoben...
 

Runo

Guru
11. avg 2013
2.031
704
113
Je vse napisal. Da se vozi visoko, da ne bo terena in da je suv za cca 50 kovačev. Ne me yebat da za ta denar ne dobi vse kar hoče v X3. Lani je hotel X4, sedaj X3. Kako leto počaka in za 50 jurjev nabavi X1.

Ne, X1 ne bom kupoval. Enako ne Q3. Se zelo pozna kvaliteta zaradi nižjega ranga.
 

MUC

Fizikalc
4. sep 2007
1.716
99
48
Komentar na Volvo - zakaj se omenja samo XC60, če pa se dobi že zelo mlad / skoraj nov XC90 za ta denar, ki pa je bistveno bolj premium?
Sem bil na istem, ko sem izbiral (gledal tudi sveto trojico) in po pol leta mi ni žal..
 
  • Všeč mi je
Reactions: koliko

Bakki33

Fizikalc
8. dec 2007
415
60
28
V mojih očeh je X4 veliko simpatičnejši od X3 :)
Za 50 jurjev pa ne boš odpeljal nobenega od njiju... vsaj z neko pametno opremo ne.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Tip bi se rad na stara leta gosposko, udobno in z nekaj prestiža vozil okoli (ni omenil brezpotij), vi mu pa prodajate neke resne terence in pol tovornjačke od generika Toyote. Pa nekako ni omenil, da je denar problem in ne bo imel za servis Nemca.
A si se ti kdaj vozil v kaksnem Land Cruiserju zadnja leta? Ker zadeva lebdi na nasih cestah kot leteca preproga, ce zamizis ne razlikujes razdrapanega makedama in avtoceste. Ne pa X3, X5, Q7 kjer se po +19" feltnah vozis notri pa kot aiwa stopl iz 90 let
 

Gasper008

Guru
24. sep 2012
4.647
778
113
Komentar na Volvo - zakaj se omenja samo XC60, če pa se dobi že zelo mlad / skoraj nov XC90 za ta denar, ki pa je bistveno bolj premium?
Sem bil na istem, ko sem izbiral (gledal tudi sveto trojico) in po pol leta mi ni žal..
Me prav zanima kaj dobiš v XC90 za 50k €, pa kolikor vem se kupuje nov avto in ne "skoraj nov" avto.

Sicer se strinjam premijski SUV za 50k € se dobi le "skoraj nov" avto (ali manjši CUV), če želiš za ta denar kupit nov avto je bolje, da kupiš eno ljudsko znamko.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.344
5.385
113
Čas hitro beži in na jesen bo res potrebno menjati. 50 tisoč imam na strani za nov (ali malo rabljen) avto.

Sicer pa previdno z izjavami, kot so zadnji avti, dokler si zgolj v pozni jeseni. Moja teta je 2x kupila svoj zadnji avto, pa najbrž bo še tretjega, ker je trenutni xc60 tudi v dvomestnem številu let, ga je kupila čim je ven prišel. Sicer ga še ni uspela do kraja ferderbati ampak ona pa tudi še kar vztraja na tem svet...
 
Nazadnje urejeno:
  • Haha
Reactions: Hanzi in RoMeX

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
A si se ti kdaj vozil v kaksnem Land Cruiserju zadnja leta? Ker zadeva lebdi na nasih cestah kot leteca preproga, ce zamizis ne razlikujes razdrapanega makedama in avtoceste. Ne pa X3, X5, Q7 kjer se po +19" feltnah vozis notri pa kot aiwa stopl iz 90 let

Lebdi že, samo se tudi vozi "tovornjaško". Pa motor deluje leno, ker je avto taka "gajba". Ne rečem da ni ok, samo za asfaltno rabo ni baš nekaj.

In ja, sem ga vozil, ene 700km.
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Tudi to drži. Mene je recimo negativno presenetil X5. Trenutno vozim S-maxa (2) in je tudi "gajba", a se mi vseeno zdi, da se pelje bolje (gre lepše v ovinek, vožnja je udobnejša...). Glede ostalga ne bom rekel, BMW je v sem kora ali dva naprej, glede same vožnje pač ne (govorim za SUV-e, kakšna serija 3 ali 5 je druga pesem).

Če se že gre na udobje, mi je bil ML (zdaj GLE) bistveno boljši od BMW-ja. Ni "dinamik", a se vsaj lepo pelješ. Z dvignjenimi Audiji pa nimam izkušenj.