Sušilni stroj manjše globine?

mlacar

Pripravnik
29. avg 2007
440
5
18
Zdravo,

Iščem sušilec globine 45-50cm. Mora pa biti klasičen, ne z nalaganjam od zgoraj, saj bo stal na pralnem stroju. Prebrskal sem kar nekaj trgovin in ni nič kaj obetavno. Ga je do kje našel, ker vem da bi marsikomu prav prišel
smile-1.gif
Zadnja varjanta je še pralno-sušilni, o katerih pa še nisem slišal dobre besede (se pa dobijo v globini 45-50cm).

Hvala za pomoč!

lp
 
Nazadnje urejeno:

Sergio81

Fizikalc
29. jul 2007
1.651
0
36
V oblakih
Da bo tema bolj pestra, če se lahko urinem....
iščem manjše širine, ostali pogoji vključno z merami in nakladanjem ostaja isto...
 

sevlje

Fizikalc
25. jul 2007
1.913
0
36
44
Selška dolina
Žal bosta oba težko oziroma se bojim, da je skoraj nemogoče, da bosta našla kar iščeta.
Pri sušilnem stroju manjše globine obstaja kolikor je meni znano samo Hoover, ki pa je pralno sušilni in je globine 45 cm.
Ni pa to isto, kot sušilni stroj.

Pri ožjih sušilcih pa je bil do pol leta nazaj Brandt z odpiranjem zgoraj, ki pa ga tudi ni več saj je firma šla v stečaj.

Tako, da zaenkrat slabo kaže.

lp
 

sparkyboy

Pripravnik
1. nov 2008
549
0
16
A, ok:) Drugače pa tudi mene zanima, točno to po čemer sprašuje tema...Upam, da se najde kdo, ki kaj pozna.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.652
252
113
pa zakaj je sploh fora, da teh zadev ne morejo narediti majših? pri teh materialih in tehnologijah? ok, boben mora bit pač tak kot je, samo okol je še tok lufta...

pa ubistvu, zakaj ne naredijo manjšega bobna? sej ne rabijo vsi prat za 4člansko družino???
 

Dwayne

Pripravnik
22. avg 2007
357
0
16
Maribor
Jaz sem pred časom kupil pralni stroj gorenje manjše globine, zaman sem iskal ustrezen sušilec za gor dat. Na koncu sem kupil klasičnega in ga sploh nimam v kopalnici.
Mi je pa butasto, da ne nardijo tudi sušilca plitkega (manjše globine).