Superb vs Passat (2019)

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.321
943
113
Titograd
Saj tudi pri Passatu včasih kaj zataji... ko vstopim v avto mi easy entry potisne sedež nazaj, ko dam pa kontakt pa bi moral zlesti spet naprej v shranjen položaj, pa se občasno to ne zgodi... mogoče 1 krat na 30 vstopov. Pomaga da stisnem na sedežu spominsko tipko, takrat se nastavi na shranjen položaj. Pa senzor za brisalce jih občasno vklopi v suhem :D
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.276
122
63
Saj tudi pri Passatu včasih kaj zataji... ko vstopim v avto mi easy entry potisne sedež nazaj, ko dam pa kontakt pa bi moral zlesti spet naprej v shranjen položaj, pa se občasno to ne zgodi... mogoče 1 krat na 30 vstopov. Pomaga da stisnem na sedežu spominsko tipko, takrat se nastavi na shranjen položaj. Pa senzor za brisalce jih občasno vklopi v suhem :D
Pa imaš vedno zaklenjen avto? Če pustiš avto odklenjen, po cca 10 minutah ne gre več naprej... Je pa res, da mislim da tudi meni na vsakih toliko časa ne gre, čeprav ga zaklenem. Pa so se kao potrudili in izbrskali vse nadgradnje, ki so mogoče ;).

Jernej
 

shootek

Fizikalc
3. sep 2007
885
84
28
select 1 from dual;

The all-new Skoda Superb is coming in the Autumn of this year, and it’s been partially revealed in new teaser images. It’ll be available with both petrol and plug-in hybrid engines. Read on for all you need to know.

Ob podobnem času kot novi Kodiaq, o katerem je malo več znano ( https://www.rtvslo.si/zabava-in-slog/avtomobilnost/ze-pred-koncem-odlocno-boljsa/674358 ), tako da bo tehnika verjetno enaka.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.321
943
113
Titograd
Pa imaš vedno zaklenjen avto? Če pustiš avto odklenjen, po cca 10 minutah ne gre več naprej... Je pa res, da mislim da tudi meni na vsakih toliko časa ne gre, čeprav ga zaklenem. Pa so se kao potrudili in izbrskali vse nadgradnje, ki so mogoče ;).

Jernej
Zdaj si mi pa dal misliti, zadnjih 2 krat se spomnim, da se je to zgodilo, ko je bil avto že odklenjen, sicer pa na to nisem bil pozoren. Verjetno enaka finta hehe