Strpni Slovenci

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
in preverit morebitno lastništvo nepremičnin v drugih državah, je verjetno strogo prepovedano
jezen.gif

njim šenkujejo stanovanja plačana z denarjem ljudi, kerim bodo s pomočjo novega nepremičninskega davka in zakona o vračilu socijalnih dodatkov, tiho nacijonalizirali njihove težko prigarane in pristradane gajbe...
jezen.gif

pfuj benti gamad kleptokomunajzfejkkapitalističnakvazičlovekoljubna ka nam dela .....
10.gif


a sploh še kera budala verjame v pravljico o osamosvojitvi?......resno vprašam
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
V Yugoslaviji se je lahko Slovenec bolj postavil zase in povedal kar misli, kot lahko danes, ko mu nad glavo neprestano visi grožnja sovražnega govora
v Yugoslaviji nismo zdevali tolk denarja za druge narode, kot zdevamo danes...pa še huje, ker ni več kje vzet, jemljejo Slovencem, da podarjajo drugim in to takim, ki imajo v drugih državah cela premoženja v nepremičninah......
če pogledaš samo čista gola dejstva, to ni osamosvojitev ampak tiha okupacija in ekonomski genocid nad Slovenci,.....
benti
jezen.gif
mi se pa zadolžujemo, da lahko plačujemo brezdelje takih, ki so tu samo zaradi možnosti plačanega brezdelja in to je dejstvo, sej vemo vsi da se proizvodnja in delo seli na balkan, ....ka pol išče tu, če je delo pri njem doma? dela sigurno ne
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Ta lista torej kaže, da je med priseljenci iz bivše juge več revnih. Ugibam pa, da vidite v tem še kaj drugega.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.573
2.424
113
Kaj potem tukaj sploh delajo, če so na naših socialnih transferjih.

Naj raje meni dajo stanovanje in še eno ekstra rento (oz. manjše davke). Bom bolj zadovoljen hodil na šiht, več naredil in država bo več imela.....
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
Ta lista torej kaže, da je med priseljenci iz bivše juge več revnih. Ugibam pa, da vidite v tem še kaj drugega.
uradno revnih, ker zatajijo premoženje v drugih državah....
Daj , povej ti , ko si tak pravičnež in borec za enakopravnost,....
....a je prav, da socijalna plombira stanovanje Slovencu, priseljenemu slovenskemu državljanu z nepremičnino v svoji matični domovini, pa ne?......a je to prav??????????? al je očitna diskriminacija ene skupine državljanov?????
če ne moreš dokazat premoženja v tujini, potem se tudi v premoženje v Sloveniji ne vtikaj !!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

kravakonj

Fizikalc
30. okt 2012
5.215
0
36
Vsi ljudje na'iæ' iz zgornjega seznama imajo nepremičnino nekje na Balkanu, tu pa cuzajo socialno državo? Ali samo določen procent (kakšen)?
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
V tem vidiš problem samo ti in tisti, ki so delali "raziskavo".

Jaz z mojo lastnino lahko počnem kar hočem in jo oddam/prodam komur hočem.

Kapiš?
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Za nekaj evrov se iz Adina Hasanaginiæa lahko preimenuješ v Janeza Slovenca, pa je problem rešen.
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
Vsi ljudje na'iæ' iz zgornjega seznama imajo nepremičnino nekje na Balkanu, tu pa cuzajo socialno državo? Ali samo določen procent (kakšen)?
Kot sn reku , obvladaš , car si ....zato pa si moj guru
zmaga.gif