Strihanje avta

hja1

Pripravnik
30. mar 2016
185
2
18
Koliko je neka postena cena za strihanje sprednjega odbijača?

Mal ga bo treba tut popravit ker ima praske.

Zraven bi dal postrihat se del zadnjega dela boka avtomobila, ker sem ga popraskal. Bok bi samo delno barval.

Ce kdo poznka koga, Lj in okolica ki dela OK in poceni lahko poslje kontakt.
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Men so pobje ta teden za 20eur poštrihal in spoliral sprednji odbijač. Je pa res, da sem pripravil sam.

Sicer je ličar rekel da bi kjerkoli drugje rekli vrži v smeti in kupi novega ampak je bolj enostavno popravit, ker ni bilo nerešljivo. Notranji d Del okrog meglenke je natisnjen z 3d tiskalnikom, ker mi je blo škoda dat 100eur za en košček brezvezne plastike :)

0.jpg 0-.jpg

1.jpg 2.jpg 3.jpg 4.jpg
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.774
1.857
113
Morda kakšen konkreten kontakt, nucam za eno starejšo kračo. Tu ali ZS, hvala.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
Men so pobje ta teden za 20eur poštrihal in spoliral sprednji odbijač. Je pa res, da sem pripravil sam.

Sicer je ličar rekel da bi kjerkoli drugje rekli vrži v smeti in kupi novega ampak je bolj enostavno popravit, ker ni bilo nerešljivo. Notranji d Del okrog meglenke je natisnjen z 3d tiskalnikom, ker mi je blo škoda dat 100eur za en košček brezvezne plastike :)

Poglej priponko 41398 Poglej priponko 41399

Poglej priponko 41393 Poglej priponko 41395 Poglej priponko 41396 Poglej priponko 41397

a zrisal si ga sam al si dobil na netu??
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Tipična slovenska foušija.. Ker je nekdo dobil neko storitev ceneje kot slovencelj katerega mu premium holzwagna štriha pogodbenik kateri dela za zavarovalnico in izstavlja račune da te vse mine... je treba sedaj popljuvat in jebat mater vsem kateri se znajdejo in dajo naredit nekomu kateri naredi ceneje.. Fantje, šezmer smo na balkanu, ameriške fore v yugoslaviji ne palijo.
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: Gamero in tomi

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.150
5.756
113
pri taščici
Vprašanje če mu striha pooblaščenec.
Vem za pooblaščenca ki najbrž niti penzelna nima in mu striha nek lokalc. Najbrz za pol "pooblaščene" cene.
Enkrat mi je en rekel da je socialno barvanje kosa dobrih "100" evrov. Koliko je to res ne vem, za moja stara jetra recimo da to pri njem drži.
Odtenek je pa bolje ujel kot pooblascen na zavarovalnico za duplo ceno nekaj let pred njim
 
  • Všeč mi je
Reactions: RoMeX

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Tipična slovenska foušija.. Ker je nekdo dobil neko storitev ceneje kot slovencelj katerega mu premium holzwagna štriha pogodbenik kateri dela za zavarovalnico in izstavlja račune da te vse mine... je treba sedaj popljuvat in jebat mater vsem kateri se znajdejo in dajo naredit nekomu kateri naredi ceneje.. Fantje, šezmer smo na balkanu, ameriške fore v yugoslaviji ne palijo.
No, daj ponudi mi strihanje odbijaca za 120eur in ti tako zrihtam 50 strank! Si za? Javno na formu! PI.ZDAR.IJA, jaz pa se jebe.m s kriptovalutami in privatnim biznisem, ko bi lahko bil samo posrednik.
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Kakor pravi kolega ličar.. Štrihanje prvega odbijača z kitanjem je 100e. 120e je perla barva. Sej ti je za ta denar ponudil že Narodnjak... Bi pa rekel, da kolega tvojih 50 strank ne potrebuje ker ima dovolj dela, lahko ga pa vprašam :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Gox

1.200. registrirani uporabnik
24. sep 2007
1.978
69
48
43
www.citroenar.com
Kolko pa nanese barvanje celega avta? Mali mestni avto? Metalik barva ... a je 1500€ dovolj?

Je kdo že pofarbal celega?
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.461
9.154
113
Tipična slovenska foušija.. Ker je nekdo dobil neko storitev ceneje kot slovencelj katerega mu premium holzwagna štriha pogodbenik kateri dela za zavarovalnico in izstavlja račune da te vse mine... je treba sedaj popljuvat in jebat mater vsem kateri se znajdejo in dajo naredit nekomu kateri naredi ceneje.. Fantje, šezmer smo na balkanu, ameriške fore v yugoslaviji ne palijo.
????
On hoče kontakt, da bi naredil biznis temu ličarju, ti pa o fovšiji.
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
sad komentar katerega citiraš je bil namenjen uporabniku zaseka in ogo...

Preberi še enkrat nekaj prispevkov pred tem komentarjem pa ti bo bolj jasno.
 

Podobne teme