Ideje za zasedo

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Neka gnida od soseda mi dela težave. Kot vedno, je v Lj problem s parkiranjem...nekateri pa si prilastojo lastna (javna) parkirišča ter kot kaže znorijo, če kdo drug tam parkira. Parkiranje je dovoljeno za vse in ni omejeno s kakšnim znakom ali napisom. Sam pa sem stanovalec tega blokovskega naselja.

torej ta sosed mi je v zadnjih dveh tednih:
- s ključem popraskal levi bok avtomobila
- izpustil sprednjo levo gumo
- snel in ukradel zadnji brisalec


Iščem najboljše ideje kako modela zasačiti.
cheer.gif
Tepel ga ne bom (čeprav bi ga najraje, ga ne bom razen, če bo sam iskal), najraje bi ga prijavil policiji, ko ga dobim, da je uradno zabeleženo..., da vidim če bo potem še kdaj.


Aja, pa jezen sem ko pes.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Poišči kako temo o zasneženih parkplacih in gajbicah pred bloki.

Tam so padale ideje kako dobit barabe.
grin1.gif
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.846
3.866
113
Jah, pri hišniku v bloku si sposodi el. podaljšek in poveži fazo na maso vozila, zjutraj pa poglej koga vse bo rešilec odvlekel (fino je če izbereš dan po deževju)!
evil.gif
(zna bit nekaj kolateralne škode)
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.561
2.414
113
Iz tistih tem...

ko ga boš dobil mu posili ženo in hčerko....

samo tole sem si zapomnil...
hysterical-1.gif
 

matix

Fizikalc
22. jul 2007
2.132
0
36
34
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Ni drugega kot kamero v avto, pa da ti na neki trdi disk snema. Samo ne vem kako bi z napajanjem rešil.


Ja.. mogoče kaj takega: klik.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Zaparkiraj sporen parkplac, parkiraj malce pošrek, kupi neki pijace pa se kolega poklici in čekirajta celo noč.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.846
3.866
113
Citat:
Uporabnik lost1 pravi:
Zaparkiraj sporen parkplac, parkiraj malce pošrek, kupi neki pijace pa se kolega poklici in čekirajta celo noč.

Ti hudič ja, sam se pa že nekaj časa sprašujem zakaj imajo v fužinama roštiljado sredi noči ob parkiriščih. No sedaj vem! Kaj potem ko ugotoviš kateri sosed je mu zažgeš avto in spečeš še odojka ob ritmih kingstonov "cela ulica nori"!
hysterical-1.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik lost1 pravi:
Zaparkiraj sporen parkplac, parkiraj malce pošrek, kupi neki pijace pa se kolega poklici in čekirajta celo noč.

Identično idejo že planiramo s kolegi in se mi zdi zaenkrat še najboljša.
zmaga.gif


Moj avto parkiramo..., se vsedemo 30 metrov stran v drug avto, pivo, čike in snack...pa da vidimo.
evil.gif
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Hehe ne ne, ko ga vidis, letis dol z bloka ( upam da nisi ravno v 11 stuku) , medtem ko drugi opazuje kam gre za vandal.
Ga dohitis in se mal pogovorita .
wink-1.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik lost1 pravi:
Hehe ne ne, ko ga vidis, letis dol z bloka ( upam da nisi ravno v 11 stuku) , medtem ko drugi opazuje kam gre za vandal.
Ga dohitis in se mal pogovorita .
wink-1.gif

Iz 4. štuka treba dol pridt, pa okol bloka it... V tem času ziher zbeži v svoj vhod.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
Če boste kadili, pa se kaksna muzika, pa celo noč tam, ga ziher nebo, sej ni neumen da se prej ne sprehodi okol pa parkiriscu če ga kdo gleda ali ne.

V avtu bo težka zdele pozim,ker al bo prekleto mraz, al ga boste pa skos lavfal zarad gretja, tko da neboste nič dočakali, mogoče le to da se kdo preobrne in bo gangbang
grin1.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Je pa še ideja na DSLR-ja naštimat TIME LAPSE na stativ na balkon, pa tele lečo gor. samo se bojim, da bom težko dobil zadost kratke čase in bo zgledal ko "duh" ves zamegljen.