Streljanje na Viču: Napadli naj bi direktorja....

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.055
5.748
113
blizu močvirne prestolnice
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
Razočaranih nad sistemom ali izkoriščevalcev sistema?

Poguglaj recimo za "čudežni deček sds" itn...

Vau, kako imaš ti in tvoji somišljeniki kratko pamet. Da so poleg " gospodarstvenikov iz Foruma 21" in določenih županov leve linije naredili najveæ škode se hitro pozablja, da o nesposobnem Pahorju in njegovi SD ter Alenčici, katera sta naredila vsak za osem miljard dodatne škode ne govorimo.
Seveda je tudi MB nadškofija naredila miljardo škode, vendar so njeno premoženje, vsaj kar se tiče firm hitro prodali, tako da se škoda vsaj delno poplačuje, dočim škodo katero delajo v sd, lds, zares, ps, ab, kučan, ps in sedaj smc še danes plačujemo vsi državljani.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.387
5.898
113
pri taščici
Mi pa nekaj ni cisto jasno. Koliko je bila stara njegova mama ki naj bi ga stempljala? On je leta 79 diplomiral. Se pravi je letnik okoli 55? Mama torej okoli 1930? Torej stara 80 let in vodja laboratorija?hanzi pet spat. ... oba noč nije tvoj dan.
 

B81

22. jul 2007
34.595
9.029
113
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Vau, kako imaš ti in tvoji somišljeniki kratko pamet. Da so poleg " gospodarstvenikov iz Foruma 21" in določenih županov leve linije naredili najveæ škode se hitro pozablja, da o nesposobnem Pahorju in njegovi SD ter Alenčici, katera sta naredila vsak za osem miljard dodatne škode ne govorimo.
Seveda je tudi MB nadškofija naredila miljardo škode, vendar so njeno premoženje, vsaj kar se tiče firm hitro prodali, tako da se škoda vsaj delno poplačuje, dočim škodo katero delajo v sd, lds, zares, ps, ab, kučan, ps in sedaj smc še danes plačujemo vsi državljani.

Nisi pozabil še na sds in ns?
evil.gif
 

gloglo

Fizikalc
20. maj 2014
1.399
0
36
Citat:
Že mogoče.

S tem, da so v kadetnico šli odlični ali kvečjemu pravdobri osnovnošolci, na šnelkurs so pa pobrali šrot, ki ni bil sposoben za karkoli drugega. Tega ne bi pisal,če jih ne bi poznal. Tako ene, kot druge.

Stvar jemlješ preveč resno, ker ni letelo nate.

Čista nebuloza iz našega razreda sta šla dva v kadetnico z zadostnim spričevalom, pravzaprav sta komaj zdelala. Za to leto točno vem da so bili sprejemni izpiti. Glede nato, da sta jih opravila (je bla še telesni preizkus), menim, da prag ni bil nekam hud. Majstra niti športnika nista bla, saj nista kej prav posebej blestela pri telesni vzgoji...

Tko da... če gre za gimnazijskega maturata, vem da ima več soli v glavi kot pa taisti sošolc iz kadetnice. V policijo gre folk danes (vsaj tako se mi zdi), zaradi neke socialne varnosti, redne plače in plačevanje prispevkov.

Tudi sedaj se mi zdi policija bolj profesionalna kot včasih, ko so dejansko bli lokalni šerifi.
 

hgard

Majstr
22. jul 2007
4.039
488
83
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Mi pa nekaj ni cisto jasno. Koliko je bila stara njegova mama ki naj bi ga stempljala? On je leta 79 diplomiral. Se pravi je letnik okoli 55? Mama torej okoli 1930? Torej stara 80 let in vodja laboratorija?hanzi pet spat. ... oba noč nije tvoj dan.

To sta različna primera. Ona mama nima veze s tem umorom.
 

ggg

Fizikalc
8. avg 2007
5.698
4
36
Kateri letnik si? Pri nas se spomnim sta iz razreda (ljudska sola, osnovna po domace) prisla v Tacen samo dva odlicnjaka (!).
shocked-1.gif
 

EmptyHead

Pripravnik
15. apr 2013
889
1
18
Milko Novič bi naj bil strelec ... zakaj sem mel občutek že prej, da je bil južnjak na delu? Par dni za tem so južnjaki napadli enega človeka ... Sorodnik, ki je policist v LJ je rekel, da imajo na sploh največ težav z južnjaki ... In zakaj jih zato še dodatno ne bi sovražil?

V Franciji, Angliji, Avstraliji itd imajo pakistance oz. iz tistih držav, polno teroristov ... pri nas pa imamo južnjake, polnih nasilnežev.
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.786
1.937
113
Imej jih rad, ker tako hoče družba. Kar ti misliš, ni pomembno. V nasprotnem primeru boš zaradi lastnega mišljenja kaznovan.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.595
2.439
113
Citat:
Uporabnik EmptyHead pravi:
Milko Novič bi naj bil strelec ... zakaj sem mel občutek že prej, da je bil južnjak na delu?

Južnak in SDS.ovec
cheer.gif


Nema mu spasa
evil.gif
 

EmptyHead

Pripravnik
15. apr 2013
889
1
18
Kakšen sdsjovec pa južnjak? Politiki so en navaden gnoj, vsi po vrsti, južnjaki pa isto. Če bi jaz bil politik, bi slovenija bila brez enega južnjaka, muslimana pa sdsjovcev, jankovičev, in ostalih lopovov.
 

Mare2

Guru
18. avg 2007
4.996
-1.289
113
Citat:
Uporabnik EmptyHead pravi:
Milko Novič bi naj bil strelec ... zakaj sem mel občutek že prej, da je bil južnjak na delu?

Mislim, da si imel možnost, da fališ samo 50%. Toliko jih je že v Sloveniji.
bonk.gif
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.092
3.575
113
Marlbor
V Sloveniji morda 50%, če pa gledaš samo Ljubljano, pa jih je precej več. Tak da nimaš skoraj kaj falit ...
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
75 do 80% je verjetnost, da kaznivo dejanje v Sloveniji zakrivi južnjak. Na Dolenjskem gre % nekoliko v prid PESom.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.278
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik EmptyHead pravi:
Milko Novič bi naj bil strelec ... zakaj sem mel občutek že prej, da je bil južnjak na delu? Par dni za tem so južnjaki napadli enega človeka ... Sorodnik, ki je policist v LJ je rekel, da imajo na sploh največ težav z južnjaki ... In zakaj jih zato še dodatno ne bi sovražil?

V Franciji, Angliji, Avstraliji itd imajo pakistance oz. iz tistih držav, polno teroristov ... pri nas pa imamo južnjake, polnih nasilnežev.

Ti si pa tak brihten, da bi bil že na kaki poziciji v Hitlerjevi mladini.
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
ksz

Nekje sem zasledil, da naj bi bil osumljeni iz Žaucerjeve ulice v Ljubljani. Slepa ulica z nekaj nizkimi bloki.

Hmm, zanimiva koncentracija osumljencev. Twins...