Stena iz stekla ali siporeksa?

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.350
260
83
33
Potipaj vodila in poslušaj zvok odpiranja/zapiranja pri Sanotechniku in npr. Kolpi. Pa je Kolpa nek srednji razred..
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
malo ahči glede kabin. ponavadi ce " cenovno dostopne " izkažejo za najdražje variante.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Tale problem z premalo svetlobe v prostoru odzadaj je rešljiv. (seveda govorim bolj iz vidika, kako si opisal situacijo)
S siporeksom lahko vseeno narediš steno, vmes pa daš stekleno okence poljubne veličine. Samo da je okoli siporeks, kjer postaviš kad in privijačiš kabino. S tem rešiš dva problema. Drugi je ta, da si rekel da si kupil 5cm zanjši siporeks za polico. 5cm police je absolutno premalo. Vsa bi dol padalo. Tako bi jih imel 12cm police.
Če si se pa odločil za novo tuš kabino, pa kontaktiraj proizvajalca. Meni so naredili kabino po merah. Oziroma malo so višino znižali. Dodaten strošek za izdelavo izven standardnih mer.... cca 150€.

PS: Ja, zanimiv podatek je tudi tale, da si dobil po ugodni ceni tuš kabino, ki ti je bila všeč. In kaj ti to pomaga.... ;)
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.691
349
83
tuš kabino sem kupil, ko so razprodajali Baumax v MB... Pač vzel sem eno 80cm široko tuš kabino...
Pa saj bom to že kupljeno tuš kabino prodal na bolhi (verjetno za vsaj enako ceno, če ne kje višjo)... ;)