Star Android

bla11111

Pripravnik
18. apr 2012
113
-2
18
Imam Samsunga I8530 Beam na katerem je Android 2.3.6.
Aparat je že zelo star ima pa super funkcijo mobilnega projektorja.
Hec je, ker se ne morem vpisat v Trgovino Play. Ko se probam vpisat napiše, da je geslo napačno, če pa želim ustvarit nov acc. pa napiše, da ima težavo z povezavo do strežnika.
Verjetno ker je Android prestar?
Probal sem dat OTA update, kjer napiše da ni novih posodobitev.
Play trgobino bi rabil, da si namestim kakšen videopredvajalnik, da bo projektor dejansko uporaben.
Ima kdo kakšno rešitev?
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.767
626
113
Imam Samsunga I8530 Beam na katerem je Android 2.3.6.
Aparat je že zelo star ima pa super funkcijo mobilnega projektorja.
Hec je, ker se ne morem vpisat v Trgovino Play. Ko se probam vpisat napiše, da je geslo napačno, če pa želim ustvarit nov acc. pa napiše, da ima težavo z povezavo do strežnika.
Verjetno ker je Android prestar?
Probal sem dat OTA update, kjer napiše da ni novih posodobitev.
Play trgobino bi rabil, da si namestim kakšen videopredvajalnik, da bo projektor dejansko uporaben.
Ima kdo kakšno rešitev?
Ni rešitve. Kupi novejši telefon.


Lahko še edino preveriš, ali mogoče obstaja kak custom ROM za ta telefon z malo višjo verzijo Androida.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.186
5.732
113
a da bi ročno apk kakšnega video predvajalnika skopiral gor in inštaliral pa ne gre?

veliko bolj enostavna rešitev kot custom romi...
 
  • Všeč mi je
Reactions: bla11111

bla11111

Pripravnik
18. apr 2012
113
-2
18
Hvala za vse nasvete. Kar se tiče custom ROMa, bi probal ampak link za download ne deluje. Če ima kdo aktiven link, bi se priporočal.
Kar se tiče ročne inštalacije aplikacij, bi pa tudi prosil za kakšen link, ker tega še nikoli nisem počel in nebi rad kaj unilčil.
 
22. jul 2007
12.691
1.259
113
123
Greš na TO stran, izbereš recimo VLC predvajalnik mora biti starejša verzija in ga downloadaš na računalnik.
Nato preneseš to apk. na microsd kartico, katero daš v telefon in aplikacijo poiščeš z my files.
Klikneš na njo in bi ti moralo začeti inštalirati program.
Če te pa slučajno ne spusti naprej z inštalacijo, pa moraš v telefonu omogočiti oziroma dovoliti v nastavitvah naprave programe iz neznanih virov ali pa nekaj podobnega.
In to je to.
Btw, ali si sploh probal zagnati originalno nameščen video predvajalnik?
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.150
5.754
113
pri taščici
Imam enake tezave na i8160. Banda potrosniska, al kaj naj recem.
Jaz bi ga imel recimo za osnovno telefoniranje pa gps tracker bi mi prav prisel.
Twfoniranje dela, ne morem pa google racuna odpret za tracker pa se kako malenkost s playa.
Ali obstaja kaka druga moznost
Poleg updejta na 5.0 kar mi tudi ne disi ker sem bilj "cagav", ker bom zajebal tam kjer ne bi nihce drug mogel
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

sad

Guru
24. avg 2007
20.461
9.154
113
Na apk-mirror imaš instalacijske datoteke, vključno s starimi verzijami.
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.767
626
113
Android 2.3.7 je star že 10 let, kar je ogromno za mobilni operacijski sistem. Vzdrževanje dinozavrov žal ni zastonj in enkrat je treba ta strošek ukiniti.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.150
5.754
113
pri taščici
Se pravi bo isto s super multimedijo v sidobnih avtih. P petih petih bo avto dinozaver in pojdi kupiti novega.
Super ekolosko obnasanje, Greta ze ploska.
Cudno da osnovna telefonija se dela. Kako dolgo? Se leto, dve?
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.767
626
113
Avto ima precej daljšo življenjsko dobo kot telefon, zato je tam tudi podpora nekoliko daljša.

Seveda pa pri 20 let starem avtu definitivno več ne boš imel podpore za multimedijo. Tehnologije pač gredo naprej, star hardware pa je več ne dohaja ker ni dovolj zmogljiv.