Srednjeveška večerja

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Nekajkrat sem že slišal o neki gostilni blizu Postojne, kjer te pogostijo v srednjeveškem slogu (brez jedilnega pribora in podobno), medtem pa gledaš neke srednjeveške igre in se mastiš.

Kje je to? Kakšen link, ima kdo kakšne izkušnje?


aplauz.gif
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Za Postojno in okolico ne vem nič.. une gostilne Pri ravbarju pa to so so navadne gostilne
smile-1.gif


je pa v Radovljici ..Grajska Gostilnica..ti priredijo kar češ ..pojedino, kakrršno češ--konc koncev se je pa tam poročila učiteljica
grin1.gif

lol, se je ne spomnite z foruma ?
smile-1.gif
 

Georgie

chairman
1. sep 2007
982
0
16
Far Far Away
Jaz sicer še nimam izkušenj s srednjeveškimi pojedinami (čeprav si tu in tam, seveda bolj doma, privoščim tudi kakšno "žretje po srednjeveško"
tongue-1.gif
), vendar, če je res tako, kot si napisal, potem tu ne more iti za nič drugega kot za kakšno sezonsko (domačo?) gostilno ali kuhinjo, ki jo v Predjami pripravijo in odprejo v času (vsakoletnega) viteškega turnirja[/COLOR] (v čast Erazmu Predjamskemu in kompaniji) - glej pod "Spremljevalni program". Morda bi se našlo kaj tudi v soseščini, namreč v Postojni. Najbolje, da poklikaš malce kar sam po naslednji strani:

http://www.turizem-kras.si/?lang=si&cat=296&more=486[/COLOR] (glej npr. Jamski dvorec)
 
Nazadnje urejeno:

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Georgie in Notranjc 5* za tole
grin1.gif


@cbb: sem vedel, da mi je nekdo že o tem pripovedoval samo sem pozabil kdo. Kdaj gremo?
grin1.gif
Urša in Dejan bi tudi rada šla tja.


EDIT: Georgie, 2x ti jih ne morem podeliti
redface-1.gif