športne stave

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
dans pa e-stave ne delajo
grin1.gif


Jst stavim parkrat na teden po 1 ali 2 eur, ponavadi si sestavim kakšen listek s seštevkom kvot 4-5, tko da neko malenkost se da zaslužit, ampak je to bolj za zabavo kot kaj drugega. Ko se nabere kakšnih 50 eur si nakažen na račun. Stavim predvsem košarko, NBA je kr zanimiv in kvote so dost dobre, hokej se tud kar da zadet, nogometa, razen lige prvakov se pa bolj kot ne izogibam, ker mi vedno shebejo cel listek.
grin1.gif


Ma kdo kakšen predlog za danes?
tongue-1.gif
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Je pa res nonstop gledal TTX pa rezultate, ko en psihopat, smo bli na rojstnem dnevu recimo, mi smo žural on je pa pred TVjem sedel pa gledal TTx..... hehe

Ni edini.

Imam par kolegov, ki igrajo recimo middle range stave (10 - 40 EUR na listek; dobitki do nekaj stotakov), pa nonstop preverjajo rezultate. Če je pri roki televizija na teletekstu, če ne pa na telefonu. Meni se sicer zdi precej glupo, da greš na pijačo in potem vsakih 5 minut šibaš na internet gledat, če se je kaj spremenilo, ampak če jih veseli...
tongue-1.gif
 

limetka

Pripravnik
26. jul 2007
597
0
16
Citat:
Uporabnik Bitch_inside pravi:
dans pa e-stave ne delajo
grin1.gif


Jst stavim parkrat na teden po 1 ali 2 eur, ponavadi si sestavim kakšen listek s seštevkom kvot 4-5, tko da neko malenkost se da zaslužit, ampak je to bolj za zabavo kot kaj drugega. Ko se nabere kakšnih 50 eur si nakažen na račun. Stavim predvsem košarko, NBA je kr zanimiv in kvote so dost dobre, hokej se tud kar da zadet, nogometa, razen lige prvakov se pa bolj kot ne izogibam, ker mi vedno shebejo cel listek.
grin1.gif


Ma kdo kakšen predlog za danes?
tongue-1.gif

Dinamo : Midtjylland 1
Finale nekega pripravljalnega turnirja. Medsebojno tekmo 10 proti 11 (rdeč karton kmalu na začetku) je dva dni nazaj Dinamo dobil po penalih, tokrat jo bo po rednem delu.
cheer.gif
 

moteco

Pripravnik
12. avg 2010
60
0
6
www.dominatus.si
Citat:
Uporabnik Bitch_inside pravi:
dans pa e- stave ne delajo
grin1.gif


Jst stavim parkrat na teden po 1 ali 2 eur, ponavadi si sestavim kakšen listek s seštevkom kvot 4-5, tko da neko malenkost se da zaslužit, ampak je to bolj za zabavo kot kaj drugega. Ko se nabere kakšnih 50 eur si nakažen na račun. Stavim predvsem košarko, NBA je kr zanimiv in kvote so dost dobre, hokej se tud kar da zadet, nogometa, razen lige prvakov se pa bolj kot ne izogibam, ker mi vedno shebejo cel listek.
grin1.gif


Ma kdo kakšen predlog za danes?
tongue-1.gif

Tud jaz delam na taktiko, da stavim bolj mal, ker te lahko hiter zamika, pa staviš več, samo potem tudi hiter velik tud izgubiš. Se mi je že zgodil enkrat in ne priporočam. Vsekakor pa priporočam, da se pred stavami pregleda čim več novic in spremlja celotno obnašanje kljuba, ker drugač se hiter zgodijo zgube in si brez dnarja. Obstajajo tudi zelo dobre strani od vačjih stavnic
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.769
262
83
Največja slovenska vas
ksz

Po dolgem času bi rad kak € vrgel stavnicam, pa me zanima, katera je trenutno aktualna... bet365 mi jo blokira, bwin ne morem vplačati... Kaj ima športna loterija res tak monopol, da je uspela zjebat tuje stavnice v slo???
 

dijo_porko

mona
6. sep 2007
2.124
54
48
122
Mislim, da ima bet365 isto kot pokerstars: hocejo se vrnit na USA trzisce, njihkv regulator ima pa kar hude zahteve.