Spletni nakupi e-BAY (4)

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.345
146
63
37
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Naslednji teden boš sigurno že imel, pri njemu sem vzel čez 15 display-ov pa je vedno prispelo najhitreje v 10 dneh ali pa nekje vmes do 20 dne.

Evo, Sem ga dobil danes! Display že dela! Hvala za nasvet, kje kupit zadevo!

Trajalo je pa iz Kitajske 28 dni.
grin1.gif
 

getrag

Pripravnik
5. nov 2010
262
0
16
50
bok. ma kdo izkušnje s tistimi vmesnimi posredniki ki imajo naslov v UK in rihtajo robo naprej v Slovenijo? trenutno mam nekaj nagledano pa živ bog noče pošiljat mednarodno ker bi bilo nekje 25 kil. vem da niso poceni ampak tudi 50 eur v mojem primeru ne bi blo dosti
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Jaz sem kupil že nekaj zadev, med drugim tudi paket v vrednosti nad 500 EUR in je vse prišlo (telefoni, ura, laptop, ...)

Skratka zadovoljna stranka izanglije.com
smile-1.gif
 

tdi

Fizikalc
7. dec 2011
1.693
11
38
Citat:
Uporabnik getrag pravi:
bok. ma kdo izkušnje s tistimi vmesnimi posredniki ki imajo naslov v UK in rihtajo robo naprej v Slovenijo? trenutno mam nekaj nagledano pa živ bog noče pošiljat mednarodno ker bi bilo nekje 25 kil. vem da niso poceni ampak tudi 50 eur v mojem primeru ne bi blo dosti

To je ta stran, je pa pošiljka do 1kg 14€ poštnine.
cool-1.gif


http://www.izanglije.com/
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Sem opravil nekaj nakupov na ebayu od kitajcev ) več ali manj led trakovi in kar spada zraven) sem čakal skoraj 40 dni da sem dobil stvari, 2 pa še čakam. So pa kitajci res dobri, jim ni problem vrniti denarja ali poslati še enkrat.
 

Jordan

Fizikalc
5. jun 2009
2.839
-9
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Sem opravil nekaj nakupov na ebayu od kitajcev ) več ali manj led trakovi in kar spada zraven) sem čakal skoraj 40 dni da sem dobil stvari, 2 pa še čakam. So pa kitajci res dobri, jim ni problem vrniti denarja ali poslati še enkrat.

Odvisno kateri !
 

muf1

Zelenc'
31. mar 2013
2
0
1
Imam vprašanje glede eBaya, če se kdo spozna. Kupujem eno rabljeno torbo iz grčije. Prodajalec nima določene poštnine za Slo. Po mailu mi je odgovoril, da je poštnine 20€. Do konca avkcije je še en cca. 1dan, dobil pa je samo en bid, tako, da je trenutno cena 1funt +ptt seveda. Zdej pa zaplet, tip pravi, da bo torbo umaknil iz eBaya, če ne pride cena na vsaj 90€+ptt. Kaj se zgodi, če jest bidam na 2 funta in teoretično zmagam? Mi lahko nabije recimo 100€ ptt, kljub temu, da sva bila dogovorjena za 20€? Sploh lahko umakne predmet iz avkcije, če ima že bide?
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Nebi smel umakniti iz prodaje ampak ce ima nek profil kar yako narejen ga lahko zrtvuje. Ce ti je napisal preko ebaya koliko je postnine potem imas dokaz in ti nemore kar nekaj postnine nabijat.
 

muf1

Zelenc'
31. mar 2013
2
0
1
Napisal mi je v "angleščini" tole:

Citat:
hi i could post bag to you no problem at 20euros but i am thinking of taking bag off as ther are not enuff bids and i am not going to let it go for eny less than 90euros so if you whont it then you will need to send me a message befor sunday telling me you would like to buy it now at a total of 110 eruose ok thanks. this is a north team gear bag and you will not find this bag anyware or sea anyone els with one thanks.

Ne vem kaj se zgodi, če bidam in bo cena manj kot 110€,.. V najslabšem primeru, mi pač ne bo poslal torbe. Ali je odgovornost na moji strani, ker nisem upošteval njegovega predloga o ceno 110€. (kar je pa absolutno preveč, torba ki jo prodaja je strara vsaj 4 leta, nov model pa se dobi z poštnino za 112€)

Je pa vsaj za nasmejat se tale njegov mail
bonk.gif
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
Citat:
Uporabnik muf1 pravi:
Napisal mi je v "angleščini" tole:

Citat:
hi i could post bag to you no problem at 20euros but i am thinking of taking bag off as ther are not enuff bids and i am not going to let it go for eny less than 90euros so if you whont it then you will need to send me a message befor sunday telling me you would like to buy it now at a total of 110 eruose ok thanks. this is a north team gear bag and you will not find this bag anyware or sea anyone els with one thanks.

Ne vem kaj se zgodi, če bidam in bo cena manj kot 110€,.. V najslabšem primeru, mi pač ne bo poslal torbe. Ali je odgovornost na moji strani, ker nisem upošteval njegovega predloga o ceno 110€. (kar je pa absolutno preveč, torba ki jo prodaja je strara vsaj 4 leta, nov model pa se dobi z poštnino za 112€)

Je pa vsaj za nasmejat se tale njegov mail
bonk.gif

ccc neki mutni grk...stisni gor pa bidaj, če/ko umakne bid mu stisnes negativni bid...tale grk se gre kr neko BOLHO....zato pa so avkcije in tudi umaknit z enim bidom ne more kar tako.

postnino ti je napisal kako in kaj in to je to...ostalo ne steje, ker je pac kr nekaj
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Nič nisi ti kriv in če zbidaš za 1€ ti mora poslati za 1€+pošta.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.414
125
63
In mu das negative feedback,pa nj se spokajo dol z ebaya takimpacienti
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
Citat:
Uporabnik Dacho pravi:
Komot lahko umakne avkcijo, sem že večkrat doživel, da so je sredi avkcije zaprli.

jaz tega nisem se videl da bi med bidanjem umaknil...ko imas gori bid ne mores umaknit...ali pa je s soglsjem biderja? ne vem..

v glavnem mene do sedaj so vedno po koncu bidanja hoteli premamiti da soglasno odstopiva od prodaje...
 

Dacho

Fizikalc
5. sep 2007
1.872
1
38
44
Ljubljana
Nazadnje pred dobrim mesecem, avkcija Vorwerka 140, skoraj nov, mpc 950 EUR, je imel kar nekaj bidov nekje čez 300 EUR je šlo... očitno je videl, da ne bo iztržil niti približno kot je želel in je zaprl oglas. Sem ponudil 200, pa me ni nihče vprašal, če se strinjam.