Spisek uporabnikov

Odisej

arhivar
Osebje foruma
Administrator
2. sep 2007
7.645
9
113
Alter.si
www.skodelica-s-sliko.com
Tudi moj je še kot nov
wink-1.gif


lp
Peter
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Poglej recimo moj telefon, ki ga imam samo še za spomin shranjenega. Zadeva še vedno deluje BP, baterija je pač res zelo boga. Nisem ga filal od kar sem ga nehal uporabljat.
Moji vsi telefoni so vsi tako očuvani, tako da tisti ki od mene kupi telefon ko ga prodajam, dejansko kupi novo stvar.
Spodnja druga slika pa za primerjavo, kako tehnika napreduje:
majhen mp4 z vsemi mogočimi funkcijami: radio, beležka, imenik, video ... itd 2GB notranjega spomina in kako majhen in tanek je proti staremu mobilnemu telefonu.



 

Samojed

el. zaščita
Osebje foruma
19. sep 2007
2.136
54
48
Osrednja Slovenija
Sva že dva. Le da jaz niti nisem vztrajal, ker imam premalo časa za net. Ko sem pa vsake toliko hotel pogledati kaj je novega, pa zadeva ne dela. Pa sem tukaj. Vsaj ime še ni bilo zasedeno. Se nas velika večina že "pozna"
smile-1.gif
 

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
981
113
Se spomnem, ko ga je enkrat (Ga 628) frend prnesu u šolo, (morda sta ga mela 2 na šoli, ok 10) in smo vsi samo zijali, ter govorili, kako je majhen (jst sm najprej mislu, da ma igračko, faaak)
Potem je prišel naslednjik, A1018, kjer si lahko pisal lastne melodije. Mulci nismo mogli verjet, da je to možno
smile-1.gif
))))
Pa utripajoče antence in debele baterije, hahahhahhaha
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.234
131
63
Celje
Meni je bilo najbolje, ko sem 1018 nosil v žepu in ga je tretjina ven gledala. Ampak to je bilo takrat normalno. Sedaj se pa pritožujemo, če je debel 15mm namesto 12mm.
smile-1.gif
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.220
9.457
113
kod Džej-Zija
Nato srečaš kakšno punco (z MobiCiglo v žepu) in te ona vpraša, če je to telefon v hlačnem žepu ali si samo vesel, da jo vidiš.
hysterical-1.gif