sp v fuzbalu v sovjetski zvezi

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Ma kako fajn prvenstvo! Nemci ven, same evropske države v polfinalnu. Perfektno! Zdej pa lahko uživam v fuzbalu!
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.339
958
113
Finale bo Anglija:Francija, pa Francozi bodo prvaki. Privoščim sicer tudi Hrvatom, Belgijcem ali Angležem. Itak nimam nič od tega... :valjamse:
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Saj tudi Hrvati nimajo nič od tega, če njihovi zmagajo :) samo pufe si bodo pridelali
 
  • Všeč mi je
Reactions: tofsy in map

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.516
3.025
113
To da so Hrvatje sesuli ruse je naravnost fenomenalno. Šokanten udarec za naše hlapčevske rusofile:valjamse:
 

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.516
3.025
113
Ja saj. Da ni šla žoga v gol ko je Hrvat zabil v okvir gola je čisti čudež.
Prorusko komentiranje na rtv SLO pa seveda pod vsakim nivojem. "bombe" "bunkerji" kot da bi se šli rusko fronto.
Na koncu tekme zamegljeni in na hitro končani TV prenos iz Zagreba pa vrhunec bebavosti naše nacionalke ko ni zmogla priznati poraz rusov. So trpeli kot da bi jih nekdo iz kože dajal.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Sem zunaj gledal pa je Stare čisto normalno v svojem slogu komentiral.

So pa nekateri kar glasno navijali ob golih Hrvaške pa so bili naši. Ne vem, od kod takšna ljubezen :)

Lokal napol prazen...

Zadnji dve tekmi Hrvati niso veliko pokazali, so naprej in lahko gredo do konca, ker so dovolj dobri, da ob dobrem dnevu snamejo tudi Anglijo in Francijo al kaj bo že.

Lahko pa so tudi pošolani in gredo kot 4. domov.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.315
2.411
113
še v SLO - ampak komaj
:eek: Ne morem verjet, da si taki realni komentar uspel napisati.

Glede ljubezni - imate pač love-hate relationship s sosedi. :p

In ja - s to ekipo lahko gredo do konca - bo pa precej igrala sreča in ali bodo drugi želeli "igrati" ali samo paziti, da kakega ne dobijo. Argentici so igrali in so jih nabili. Danci in Rusi so se pa bolj kot ne zaprli in tu imajo sosedje (pa ne samo oni) svoje težave.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.169
2.266
113
Še en realen komentar, s to ekipo jih je lahko v dno duše sram kako igrajo. Od začetka so imeli eno lažjih skupim, v nadaljevanju ko se je začelo izločati prav tako najlažje možne tekmece in so se 2x šlepali s penali. A igralci sama prva klasa, večina v prvi postavi v največjih klubih... Modrič, Mandžukič, Versaljko, Rakitič, Perišič, Lovren, Kovačič... res jih je lahko sram. Pa ne da jih ne maram ampak res si ne zaslužijo dalje...
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Vsi okrog mene celi navdušeni, kako so Hrvati dobri in da gredo do finala. Jaz pa non-stop pravim, da pravzaprav niso pokazali nič in da so nezasluženo tam, kjer so. V predskupini premagajo neko Nigerijo z avtogolom in penalom, Argentino je premagal vsak, ki je mel 5 minut časa + da so imeli ogromno prednost, saj sta recept, kako ustaviti Messija, spisala Modrič in Rakitič, brez Messija pa je Argentina tema... Premagali so (komaj) Islandijo, nato se do zadnjega penala mučili z Danci in na koncu še z Rusi, za katere je sploh čudež, da so prišli iz predskupine... Glede na igralce bi Hrvaška morala suvereno razmontirat vse pred sabo, tako pa - žalost. In potem še vidiš njihovo prtegnjeno predsednico, ki skače ko neki klovn okrog. Še Medvedjev in Infantini sta raje gledala stran, ko se je ona sramotila...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Z žrebom so imeli izjemno srečo, razen na papirju renomirane Argentine, so naleteli na drugorazredne reprezentance.

No, sedaj imajo priložnost, da proti Angliji pokažejo, da tam niso po slučaju...

donald-trump-kolinda-grabar-kitarovic-2a8e9cd0507933e821e44e0cb2583b26_view_article.jpg


Tekmo si bom po vsej verjetnosti ogledal v tv prenosu :)
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.169
2.266
113
In potem še vidiš njihovo prtegnjeno predsednico, ki skače ko neki klovn okrog. Še Medvedjev in Infantini sta raje gledala stran, ko se je ona sramotila...
Pa veš da sem ravno o tem razmišljal po tekmi. Po tisti trubuni je skakala s tisto veliko ritjo in tistimi velikimi joški in šahovnico. Nisem strokovnjak protokola ampak to se res ne spodobi, sploh pa če igraš proti gostitelju prvenstva in ti gubijo/izgubijo v takšni fazi tekmovanja in imaš zraven predsednika Medvedjeva, sploh pa proti enim Rusom za katere vsi vemo da težko dojemajo poraze. Nevem, meni se to obnašanje ni zdelo nič kaj diplomatsko, bilo koliko imaš rada hrvatsko in bilo koliko je bila navdušena bi se morala bolj "ravnodušno" obnašati. Potem pa zraven še naši butasti mediji ki napišejo naslov članka: Predsednica ki jo občuduje ves svet, ali nekaj v tem smislu.... Pa jo res? In zraven članka tista debela rit in joški :aplauz: