sp v fuzbalu v sovjetski zvezi

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.270
1.944
113
Bravo Hrvatje ! Zdaj pa še ruse sesut kar bo epsko !

Danes smo gledali v kafani na Hrvaškem tekmo skupaj Slovenci, Hrvati, Norvežani, Rusi, Danci in pa seveda domačini Hrvati.
Vzdušje je bilo odlično, upam da bo na naslednji tekmi se boljše.
Nikol nisem mislil da bom kdaj v življenju navijal za hrčke, ampak jim privoščim

Snecer ti pa ne bod tolk zadrgnjena Štajerc pa privošči sosedom mal veselja.

Aja sem v Dalmaciji tle so normalni ljudje.

Fešta bo pa zgleda do jutra, se stopnjuje
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Zakaj pa si proti Hrvatom?

:evil:

Croatia-1943-stamp-Hrvatska-Legija-Stalingrad.jpg


saj pa vidiš, kaki folk je to, nonstop nam nekaj nagajajo
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.321
943
113
Titograd
Subašiču lahko kip postavijo samo, sam je rešil smrtne napake Modriča, Rebića in Pivarića, pri golu ki so ga dobili takoj je bil čisto pokrit in se je stegnil na slepo. Že leta in leta je konstanten in po mojem mnenju med najbolj podcenjenimi vratarji v zadnjih 10 letih, zelo dobro je prebral dance pri penalih in se ni metal nekam "na blef" ampak je, razen pri enem penalu, do zadnjega čakal na strel. Tip bi gladko igral v kateremkoli izmed top 10 klubov...
 
  • Všeč mi je
Reactions: map
I

Izbrisan uporabnik #488

Ja, ni švoh branil, res pa je, da so Danci slabo izvajali.

Modrić je bil pri drugem tudi skoraj pošolan :) pač penali, loterija.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.298
2.398
113
še v SLO - ampak komaj
Jp - yebeš to, da brani za ekipo, ki je osvojila skromno 2. mesto v francoski 1. ligi ...;)

Kaj pa misliš s "smrtnimi napakami" Rebića in Pivarića? A obranjene penale v "shot outu"? Ker tam je Badelj enega "zastreljal".
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.321
943
113
Titograd
Jp - yebeš to, da brani za ekipo, ki je osvojila skromno 2. mesto v francoski 1. ligi ...;)

Kaj pa misliš s "smrtnimi napakami" Rebića in Pivarića? A obranjene penale v "shot outu"? Ker tam je Badelj enega "zastreljal".

Rebić bi lahko zaključil prej, pa se je poigraval toliko da ga je zadnji mož ustavil, sicer za penal, a vseeno. Pivarič pa bogve kaj dela v njihovi repki nasploh.