sodobno plonkanje

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
ko zatajijo vsi plonk kuliji, modrčki, tangice in minike, dlani in ostali deli telesa je an vrsti

sodobno plonkanje

slusalka v uho, verizica okoli vratu, nokia v zep in si pripravljen na detektivsko plonkanje. ni poceni, je pa čista 10 brez težav.
 

PiLLLe

stranger
18. dec 2007
2.068
0
36
Ljubljana/Novo Mesto
I zato imamo direktore nepismene......

Ce si ze biu prsiljen plonkat si doma naredu plonkic, in si se z s tem da si ga na roke napisu si neki zapomnu, in ko si plonku si se tocno spomnu na katerem vogalu lista pise vse kar rabis.
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Glede na današnje ponudbe operaterjev zna biti tudi zastonj.
smile-1.gif


Sicer, smo pa to že prakticirali ene 7-8 let nazaj in je sošolec naredil ustnega.


Kar se tiče sodobnega plonkanja, brezzična mini kamera v peresu, očalah ali kje na oblačilu in slušalka v ušesih.
 

kripo

Fizikalc
19. avg 2007
1.941
1
38
46
Ljubljana
In kje prodajajo te kulije, verižice in podobno? Pa kako to deluje?

Če sklepam: ti pišeš, kamera snema, pošlje sliko preko tvojega GSM nekomu zunaj, on ti pa pol pove odgovor preko GSM in po slušalki, ki jo imaš v ušesu?

Slikce, slikce!!
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Preko mobitela sem mislil le pogovor, za kamero pa tako, da imaš eno brezzično kamero in nekje je pa tvoj pomočnik s sprejemnikom priklopljen na televizorček, lepo vidi nalogo in ti pove rešitev preko mobitela..

Pač zgolj ideja, se nisem kaj preveč poglobil v to in na hitro ko sem gledal, recimo vložiš ene 500€ v ta sistem in lahko rešiš vse pisne teste 100% pravilno.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
prvič, ne moreš rešit vseh testov 100% pravilno

drugič pa, upam, da ne boste kdaj odvisni od odvetnika/zdravnika/bančnika, ki je na faksu pametno investiral 500€ v opremo za plonkanje
 

matix

Fizikalc
22. jul 2007
2.132
0
36
34
Citat:
Uporabnik s22b pravi:
Pač zgolj ideja, se nisem kaj preveč poglobil v to in na hitro ko sem gledal, recimo vložiš ene 500€ v ta sistem in lahko rešiš vse pisne teste 100% pravilno.

Na tehničnih faksih ti tole nič ne pomaga.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.468
2.317
113
Citat:
Uporabnik matix pravi:
Citat:
Uporabnik s22b pravi:
Pač zgolj ideja, se nisem kaj preveč poglobil v to in na hitro ko sem gledal, recimo vložiš ene 500€ v ta sistem in lahko rešiš vse pisne teste 100% pravilno.

Na tehničnih faksih ti tole nič ne pomaga.


Ko bi ti vedel, kaj vse sem jaz videl na tehničnem faksu....brez kakšnih gadgetov.

http://tearsinrain.ytmnd.com/
 

matejmesar

Pripravnik
1. jul 2009
95
0
6
Na FS si lahko imel pri več kot polovici predmetov pred seboj VSE, kar si si zamislil. A večinoma je vseeno izpit naredilo enih 10-20% srečnežev. Ga ni takšnega gadgeta....
 

C152SLO

Fizikalc
21. avg 2007
1.444
1
36
Citat:
Uporabnik matejmesar pravi:
Na FS si lahko imel pri več kot polovici predmetov pred seboj VSE, kar si si zamislil. A večinoma je vseeno izpit naredilo enih 10-20% srečnežev. Ga ni takšnega gadgeta....

Ja, to je klasika več ali manj na vseh tehničnih faksih. Samo kaj ti to pomaga, če zadeve ne razumeš ne boš naredil izpita, pa maš lahko poleg ne vem kaj. Boljše bi bilo, da bi dali malce lažje naloge in brez vseh pripomočkov.
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik softi pravi:
slusalka v uho, verizica okoli vratu, nokia v zep in si pripravljen na detektivsko plonkanje. ni poceni, je pa čista 10 brez težav.
Sodobno plonkanje?
hysterical-1.gif


Tako varianto z walkmanom smo uporabljali že več kot 15 let nazaj. Sem mislil, da je res kaj bolj sodobnega zunaj, pa vidim, da še ni.
 

Desty

Pripravnik
2. jul 2009
613
0
16
desty.biz
Kje se pa da kupiti tisti spy komplet z mikro slušalko? Na bolhi je polno tega in je kar drago, sem pa 100% da to dobivajo iz kakšnih Dealextreme trgovin. Mogoče kakšen link?
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.468
2.317
113
ja le pri katerih?

uradno :kemija se spomnim, da sem imel nekaj na miz.
smirk-1.gif
, pa mehanika 2 se mi zdi.

neuradno je pa druga zgodba.....
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
Citat:
Uporabnik softi pravi:
ko zatajijo vsi plonk kuliji, modrčki, tangice in minike, dlani in ostali deli telesa je an vrsti

sodobno plonkanje

slusalka v uho, verizica okoli vratu, nokia v zep in si pripravljen na detektivsko plonkanje. ni poceni, je pa čista 10 brez težav.


jebela cesta!!! ....zakaj si šel na fax?? a zaradi papira ... al pa da dejansko kajn znanja odneseš....

bemtiš vse virtualne kvazi wanabe dipl ....bla bla ....kaj vam pomeni papir....dobite šiht kaj pa pol??? pol pa gas pa dolge luči pa k mamici jokcat!!! grrrr
bonk.gif
 

matix

Fizikalc
22. jul 2007
2.132
0
36
34
Ma kaj jokaš, še en primerek alterjevskega svetnika... Kakšne bedne teorije se res ne splača učit in če si si sposoben na tak način olajšat študij, zakaj pa ne..

Einstein je reku: “Why should I memorize something when I know where to find it?”
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

Dokler nisi v poklicu, kjer določena znanja potrebuješ "iz glave" in ni časa, da bi gledal v knjigo, je to kar res... sicer pa se moram strinjati z enim postom nad tvojim.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.215
9.454
113
kod Džej-Zija
@matix: Zabavno je citirati Einsteina pri takih stvareh. Nekaj je, če ne znaš vseh detajlov na pamet in veš, kam pogledati zanje, nekaj je pa, da o stvari, ki bi jo moral poznati, ne veš ničesar ali premalo, izgovarjaš se pa na to, da lahko pogledaš v knjigo.
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36
Sicer si lepo napisal in popolnoma se strinjam s tabo. Žal pa tudi sam nisi imun na takšno pisanje, zato ima tovrstna pridiga vsaj delno grenak priokus.

Einstein je pač znanstvena ikona in redkokdo se lahko upre skušnjavi, da ne bi nekaterih njegovih dvoumnih izjav interpretiral kot jim v danem trenutku ustreza.

Citat:
Uporabnik mosseero pravi:
..., potem "močni" ljudje kot je npr. einstein, ne bi verjeli v obstoj Boga.

wink-1.gif