sodobno plonkanje

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.220
9.457
113
kod Džej-Zija
To je že druga tema in kar sem imel o njej povedati, sem ti argumentirano povedal tam, tukaj se ne mislim ponavljati, vključno z "napačno interpretacijo".
wink-1.gif
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
problem je v tem, da namesto, da bi na izpitih spraševali tiste stvari, ki jih je res nujno znati, sprašujejo jeben drobni tisk s strani 657

še posebej to velja za naš faks in predklinične predmete, kjer se še zdaj ne morem načuditi, kake stvari sem moral znat
 

kripo

Fizikalc
19. avg 2007
1.941
1
38
46
Ljubljana
ampak veš, kaj je ironija? ... za tisto, kar danes misliš, da je nepotrebno se bo čez čas pokazalo, da je zelo zelo pirročno .. no, ne vse, ampak več kot znaš, manj stvari te lahko preseneti ..
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
0
36
sLOVEnia
Citat:
Uporabnik matix pravi:
Ma kaj jokaš, še en primerek alterjevskega svetnika... Kakšne bedne teorije se res ne splača učit in če si si sposoben na tak način olajšat študij, zakaj pa ne..

Einstein je reku: “Why should I memorize something when I know where to find it?”


one quote from A.Einstein: "Education is what remains after one has forgotten everything he learned in school."

ali če ti povem povzetek, to kar si preplonkal nikoli ne boš vedel v tej meri, kot pa da bi se naučil in razumel kar si se učil.
 

matix

Fizikalc
22. jul 2007
2.132
0
36
34
Glede tega se strinjam, vendar moraš imeti čut, kaj je dobro da znaš in kaj je zgolj balast
 

kripo

Fizikalc
19. avg 2007
1.941
1
38
46
Ljubljana
In ker imaš polno glavo svojih razmišljanj in si "nepopisan list" 100% veš, kaj je balast in kaj ti bo v naslendjih 50 letih koristilo, kajne?
smirk-1.gif


Bog ne daj, da bi poslušal ljudi, ki imajo že kar nekaj izkušenj, znanja, razgleda itd itd