SNEG 16/17

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.660
14.366
113
Tako je. Mi tu na Alterju ne delamo panike ampak se zgolj posmehujemo
write.gif
 

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.067
1.471
113
39
Pa kaj ko prideš na razgovor za delo na Slovenske novice moraš namesto potrdila o nekaznovanosti prinest potrdilo psihiatra da si ušvasan??
evil.gif

3 milimetre topečega snega na cesti oni pa da je zametlo, da je blokirano in da je DARS odpovedal?

No, še bolj žalostno je, da je to nek cajtnk ki je menda med bolj branimi v SLo?


ŠOKANTNO
bonk.gif
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.966
1.110
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik stankozaspanko pravi:

U kolk je lepo.
cheer.gif


Pri nas pa le kratka snežna plohica in konc veselja.
frown-1.gif

Ma sploh ni bilo hudega ne zjutraj ne kasneje. Ena 2-3 cm max na AC (pri nas in v Avstriji), tam nekje od Mb do Graza, pa pol malo ne, pa še čez hribe proti Dunaju. Je šlo čisto lepo (100 ali več, pa ne le jaz, ampak večina prometa), razen enkrat ko smo pluge ujeli, ampak avstrijci se na srečo umaknejo oz lepo zamaknjeno plužijo, da se da iti mimo.
Nazajgred eje bilo bolj tečno, ko je en slovak s kamionom naskakoval ograjo, pa smo malo stali, da so ga dol spraskali. Je bil, kot je zgledalo, brez opreme - ugibam,d a je zato tako skesano sedel zadaj v policijskem avtu.



 
I

Izbrisan uporabnik #488

Na poti vjutro me je ujel, nazaj sem že rabil sončna očala...

Peš hodim, je bolj ziher
smile-1.gif


Pa čakam cestarje, da pridejo splužit cm potlačenega suhega pomrznjenega, da si čevljev ne zmočim, mi pri šivih gre not pa je mokro.

Bi skoraj moral kake zimske obut, če bo tako hudo...
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.204
2.440
113
v lokalni ostariji
vremenarji so "razložili" kako je sedaj prišel ven polarni mraz:))

so sporočili novinarjem, da pride nad slovenijo polarni zrak in da se bo shladilo. no novinarji so pa to "preverdli" v polarni mraz:))) včeraj zvečer je bila panika... kako se oblečt ker bo mraz
smile-1.gif
)

tako da ne obtoževat vremenarje... krivda je izključno na strani novinarjev
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.966
1.110
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik gr69 pravi:
Citat:
Uporabnik SJTV1 pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Kako si fotografiral?
smile-1.gif
Saj je simpl, pritisneš na gumb
wink-1.gif


PS: Nikjer ne piše, da sem jaz fotkal ...

Bi pa, glede na svoj položaj in dejavnost, moral obsoditi takšno ravnanje in storilca pozvati k odstopu ali vsaj samooznanitvi.
tongue-1.gif
A sovoznika, ki je slikal, medtem ko sem vozil? Sem ga pozval, pa je rekel, da ne ve, o čem govorim. Nosilec za kamero se tudi dela neumnega ...
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.411
5.910
113
pri taščici
To je že dva tedna napovedano, pa umaknjeno,pa spet napovedano....pred dvemi tedni je bilo napovedanega pol metra za okoli 13.
To bo pravi petek 13. Pa ne Črni ampak Beli.