Snecer hvala

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Ojoj-še NigelM manjka s svojo verzijo..ampak dvomim, da se bo oglasil, glede na to, kako globoko užaljen je zapustil forum pred leti..:cool:
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Ker me omenjaš, moram komentirati zgodovinski kotiček. Pobudnik in najglasnejši zagovornik ustanovitve kotička je bil patriot in ko so me povabili k moderiranju, je bil prvi vabljen za člana. Če te daje skleroza, naj te spomnim, da si bil tudi ti član kak dan ali dva, pa so me potem ostali člani prosili (levi in desni), naj te odstranim, ker si nadaljeval s svojim nadležnim načinom komunikacije. Mimogrede, prvi, ki je odšel, je bil NigelM. Tako da kotiček ni imel desničarske ekskluzive.

To je z moje strani vse in se v tej temi ne bom več oglašal.

no, možno, vsekakor pa nisem nič fehtal okoli ipd. kot se zgoraj laže, o tem je bilo govora

domnevam da podforum zgodovina sedaj že leta in leta super deluje, al je crknilo vse skupaj?
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Crknilo je praktično takoj, ker razen patriota ni bilo pravega interesa. Javen kotiček s strogo moderacijo bi bil precej bolj produktiven.

verjetno res, no, glede tega da sem bil član dan, ali dva, čisto možno, res se ne spominjam, se pa spominjam, da smo se zmenili, da bo tam drug nivo. tam nisem nič pisal, a ne? morda kakšen pozdrav, če sploh

tako da si ukrepal na "lepe oke", ne zaradi nadležnega pisanja v tistem podforumu
pa ni blo nobene hajke
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
A nisi ti odšel iz foruma? Kaj spet najedaš pa iščeš pozornost...

Ob tvojih 50k postih sranja bo šel pa še kdo gledat kaj točno si pisal?
Al pejd alpa ostan sam zdej je jeba ker te ne morem na ignore dat kjer si bil zadnja 3 leta+.
 
  • Všeč mi je
Reactions: RagnarZ
15. jan 2019
3.459
1.085
113
A nisi ti odšel iz foruma? Kaj spet najedaš pa iščeš pozornost...

Ob tvojih 50k postih sranja bo šel pa še kdo gledat kaj točno si pisal?
Al pejd alpa ostan sam zdej je jeba ker te ne morem na ignore dat kjer si bil zadnja 3 leta+.

Ne se vtikat v tujo debato, z lahkoto se pogleda v podforum zgodovina in v prve poste (sekunda dela). Zadeve je potrebno razjasniti.

Tebe se sicer ne spominjam, razen po tem, da si nadlegoval redke uporabnice na tem forumu.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.154
4.482
113
Spet lažeš, pa saj to ni nič novega izpod tvojih prstov.
Eden izmed razlogov zakaj si bil ignoriran že leta.

Pojasnit pa mislim da ni treba nič, ti si odšel iz foruma in stvar zaključena. Naj ostane pri tem. Si imel prejšnjih 50k postov da bi razjasnil.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.018
833
113
Jao, pa dajte ze mir. Vsak od vas je egotrip in vsi ste isti klinac. Uničli ste forum, kaj se zdaj en na druzga zgovarjate? Vsi ste isti in ostale nas za to prav boli k u ra c, ker nam forum ne pomeni nic vec kot zajebancija. Isto kot JJ, zidi, kler, cigani in ostale smeti. Ce ste res tok fukjeni da mislte da s forumom kaj uporabnega pocnete za vase stranke in podobno je pa itak vse jasno. Otroc...
 
Nazadnje urejeno: