Snecer hvala

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Mislim, da se Snecer z neresnimi modeli ne dobiva na pijačah, posebej pa ne s takimi, ki jim neketere stvari niso jasne in ne kažejo znakov, da jim sploh kdaj bodo..
Ti si pa itak perla- meniš se za drink, potem pa te ni.:gorjaca:;)
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Od kdaj pa imava problem? Sva se kdaj zmenila pa da nisem prišel? Aia nisva se niti zmenila....
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Mam pričo tudi jaz.....sva bla skupaj z Apollo8 pa ni bilo nobenega....tko da sam šššššc
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
@brezgatni - Ker verjetno poznam Snečkota dalj časa kot ti, ti bom podal še par dejstev o tvojem idolu-
Ko smo na veliko odpirali zaprte klepetalnice se je poskušal na vsak način vključiti, želel si je tako močno obiskati par njih, da je poskusil vse od tožarjenja do prošen za gesla, fejk profilih, da o žalitvah ne govorim - takrat je prvič grozil, da bo nehal.
Ko je prišel na forum 8888 je protestno za nekaj časa naredil samoizločitev - njegov argument: Od prihoda 8888 se počutim slabo ker sem prej lahko manipuliral sedaj ne morem več ker je 8888 preintelegenten.
Če imaš možnost vpogleda v stare poste se prepričaj kako je bil užaljen in žaljiv, ker zelo dolgo časa ni bil moderator.

Res Alter ni več to kar je bil - ampak začelo se je ko je levica ugotovila da v duhu enakosti, ostali predvsem pa desničarji nimajo kaj iskati tukaj.

Če se bo samoizločil še kateri trol bo to postal postal normalen forum in ne leglo laži in potikanj.

Kot sem že napisal Snečko je marsikomu pomagal, istočasno pa naredil ogromno škode, ker so zaradi njega odšli zelo zelo OK soforumaši.

PS
Opisal sem nablažje dogodke v stilu : o "mrtvih" ....... .

1.
opozorili so me na laži in še neke druge navedbe s strani nove desničarske oblasti pa da pojasnimm sicer sem z odprtimi usti čital pravljico, najbrž iz kakšne še novejše zaveze..

2.
zelo zelo preprosto: imel sem dovolj preusmeritve foruma v desne vode, pika na i je bilo imenovanje neprimernega, desničarjem naklonjenega moderatorja, s katerim pa sicer nisva imela nobenih konfliktov, je tak Kamele0N ?

da je neprimeren za moda in da bo zlorabljal oblast, se je takoj pokazalo in se še kaže, ampak ok, lastniki do dopuščajo, bo pač počasi to noralter24.si forum

boš pač vniču alter, tak kot si marsikatero kosilnico, a ne? lol, saj ti bo ibiza pomagal

da bi pa skinil tudi v naravi nevarnega 123 uporabnika, ki ni samo na forumu nevaren pa je itak že preveč, prav nasprotno, še podpira ga in pumpa v njegovih naciklerofašističnih forah

3.
da še malo pojasnim altermostu. za začetek bi bilo koretno, da poveš, kdo si, čigav izvirni alter, po moje kakšen NigelM & co , verski skrajnež, ki ni prenesel, da je fasal ban.

da ti odgovorim: nikoli nisem imel alter nicka = z lahkoto preverljivo pri adminu itd., vedno iz moje ip adrese

altermost: ti mene ne poznaš, zato si preprosto napisal laži. Kakšna zaprta klepetalnica? alter je sploh nima. Ko se je na idejo desničarjev, kaliber mossero & co spomnilo, da bi imeli svoj podforum Zgodovina, smo se eni prijavili, da bi bili poleg, jaz, patriot, morda še kak. Uslišani nismo bili in pri tem je ostalo.

nemarna laž, kot celotna RKC, da bi naj tožaril za neka gesla, da bi naj delal fej profile? LAŽ, čista, nikoli. boli me džoka za podforum zgodovina, saj smo ti napisali, da raje javno pišemo, da vsi vidimo, tam pa se katolibani kar med sabo trepljajte

4.
spet te bom vprašal, kdo si altermost? če bi hotel kaj nafehtat, bi že imel tvoje podatke, a ne? laž na laž

5.
zgodba o 32ki. čista LAŽ. tip je prišel na forum (tvoj kolega, a ne NIgelM?) in me celo na ZS vabil na neko pivce (ob priliki) ipd. jaz se pač s takšnimi tipi ne dobivam in pri tem je ostalo. tip je bil kar hinavec, sem mu povedal, kako mi je ime (izmišljeno) in je podatek kar takoj javno uporabil, saj to je še potem počel z nekimi judovskimi forami

iz judov se ni za hecat, se ne čudim, da si imel obisk...

6.
Nobene užaljenosti zaradi moderacije. Preprosto sem jo oddal, da sem lahko bil med "enakimi". Samo tega večina desničarjev preprosto ni razumela, tako kot danes ne, da nekdo zaradi sendviča, ker je bil lačen, odstopi :)

Pojma nisem imel o tehniki moderacije, a že prvi ban je bil puni trefer, za trajno sem banal primitivnega cvičkarja, ki je "norel" po forumu, jaz sploh nisem vedel, da je bil takšen zvezdnik, sem forum dokaz ozko uporabljal In s prve sem pravilno kaznoval.

model je javno napisal tako pismo, ki sem ga videl šele čez tedne, ko me je nekdo opozoril, da me "iščejo" in nikoli ni opazil, čeprav sem mu povedal, da je bila napaka (trajni ban, ban je bil sicer še kako na mestu).

do tedaj nisem zahajal v trivialne teme na tem forumu

Potem sem pa zaradi nemarnega obnašanja banal še NigelM (cerkvenega skrajneža), tip je tako ponorel, si menjal avatar z neokusnim likom, nek fakič, norel po forumu, blatil na vsakem koraku in verjetno še zdaj sanjaš forumsko izločitev.

Po teh dogodkih sem raje vrnil moderacijo (pazi, prav nihče mi ni rekel, da naj to naredim!?), ker je nisem rabil, razni pacienti tipa NigelM&co pa mi niso mogli več sračkat z moderacijo.

mimogrede: ničkolikokrat so me banali na alterju, prav nikomur nisem utrujal po ZS ali kako drugače, ali kazal neko zamerljivost, meni je bil vse to štos...

-------------------------
drugje je forum dokaj normalno funkcioniral, razen v čveku in parlamentu so bile "težave", ki še sedaj morijo slovenski narod, izključno zaradi argentinskih potomcev, poveličevalcev domobranstva, na čelu z Ivanom, kompletnega ostruja RKC, janševiki itd.

res ne vem, zakaj bi na takšnem forumu še sodeloval

saj Hitler je verjetno tudi bil fajn dečko in znal kakšen štos privat povedal, a ne?

-------------------------

kdo je pa kaj kvalitetnega prispeval temu forumu, pa vsak sam ve pri sebi. forum pač malo crkava, ker se folk seli v drugo okolje, socialna omrežja itd, zadeva ni več s časom, a še vedno se dobi odgovore, a ne?

berem, da so nekoga člana obiskovali na domu v LJ in da od takrat ni več na forumu? aja? za koga je to šlo?

-------------------------
7.
no altermost bodi ded pa povej, čigav alter si, saj so te od malega učili, da ne smeš lagati..

------------------------

dajte me še kaj vprašat, da ne bo dilem? ampak stvari so zelo preproste
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.755
5.382
113
Sicer ne bom komentiral političnih točk...smo v GPS podforumu.....ampak ja drugače med nama ni bilo napetosti...po ZS sva čist korektno sodelovala....

Ne vem sicer od kje toliko potlačene jeze.....mogoče je pa bolje da se za nekaj časa (prostovoljno) odmakneš od neta...ker ga jemlješ preveč osebno (ni mišljeno kot podjebavanje ;) )
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Nobene jeze, le odgovori na laži cerkvenih uporabnikov, takšnih, ki še zdaj iščejo voz z dojenčki.

Da pa ti kot moderator toleriraš nasilneža, ki je bil N-krat trajno banan in svoje poslanstvo še vedno nadaljuje, brez vsake dodane vrednosti pa je več kot dokaz, da al si še pripravnik, al pa ti res ni jasno. Če je to primeren uporabnik, ki ima blokirane twiter račune, verjetno tudi kakšno evidenco ipd., potem je alter povsem propadel.

Ko bo takšen začel obiskovati uporabnike na domovih, potem pa bo veselo.

Točk pa verjetno niti ne moreš kaj vsebinsko komentirat, ker zadev ne poznaš.

Če se mene vpraša, bi bil primere moderator Gatto, ki se mi zdi dovolj razumen in izkušen za to delo, vseeno pa bi znal počistit nevarne uporabnike in njihove prispevke, ki so podaljšana roka privržencev naciklerofašizma.

Poglej si enkrat nora24.tv stran, glavne teme: migranti, partizani, povojni poboji v nedogled.

Jaz bi raje tebi svetoval, da se prostovoljno odmakneš od moderatorstva, ker vidim, da ti ne gre, preizkusna doba pa se je iztekla..
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gatto

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.427
3.178
113
Snecer. Ti si tako zaslepljen zaradi sovraštva da tudi 5 cm pred sabo ne vidiš na lep sončen dan.
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Snecer. Ti si tako zaslepljen zaradi sovraštva da tudi 5 cm pred sabo ne vidiš na lep sončen dan.

dejansko si ti zaslepljen

tvoj firer je pameten, kapo dol Ivanu, njegova ideologija temelji na antipartizanstvu in s tem ima zagarantariran obstoj in denar

njegov bazen ovac so poraženci oz potomci iz ww2, tu not je sovraštvo, da peče

zakaj si ti goreč janševik? nerazgledanost, zaslepljenost, lahko vodljiv kader, dovolj primitiven, da bo tepel na ukaz

ded se vam pa smeji... živi na veliki nogi in vi vse to podpirate

to je edini program sds-a, antipartizanstvo in derivati tega

za njega, domobrance in cerkev bi šel sedet?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gatto

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.427
3.178
113
Evo spet tvoje blodnje. Eno in isto nonstop.
Pojdi malo spat in se spočij da te ne bo povsem skurilo.
 
15. jan 2019
3.459
1.085
113
Evo spet tvoje blodnje. Eno in isto nonstop.
Pojdi malo spat in se spočij da te ne bo povsem skurilo.
no, ti si tista ovca, ki za ivana oblači parav uniforme, se udeležuje fejk prireditev, po cerkvah itd., nori in žali vse živo po twiterju, sramotni fotošopi in primitivnost... banajo te, kjer se pojaviš? si psiho al kaj? pod vsakim nivojem

na alterju isto, ovca, ki poveličuje naciklerojanševizem, nori prispevki, laži, blatenja

in pol meni pišeš o blodnjah, ko pišem o ovcah zgolj na alterju, izven tega pa imam privat life

pika na i pa da so nadtavli. moderatorja, ki to tolerira, iz nevednosti

če so te trajno tu banali, zakaj si spet tukaj?

česa ne razumeš? vključno z novim moderatorjem

kaj ti je tukaj tako všeč? da se moraš spet in spet vračat z umobolnimi prispevki

bi razumel neko politično satiro in fore, to kar pa ti limaš pa so psihopatske zadeve
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.219
9.456
113
kod Džej-Zija
1.
opozorili so me na laži in še neke druge navedbe s strani nove desničarske oblasti pa da pojasnimm sicer sem z odprtimi usti čital pravljico, najbrž iz kakšne še novejše zaveze..

2.
zelo zelo preprosto: imel sem dovolj preusmeritve foruma v desne vode, pika na i je bilo imenovanje neprimernega, desničarjem naklonjenega moderatorja, s katerim pa sicer nisva imela nobenih konfliktov, je tak Kamele0N ?

da je neprimeren za moda in da bo zlorabljal oblast, se je takoj pokazalo in se še kaže, ampak ok, lastniki do dopuščajo, bo pač počasi to noralter24.si forum

boš pač vniču alter, tak kot si marsikatero kosilnico, a ne? lol, saj ti bo ibiza pomagal

da bi pa skinil tudi v naravi nevarnega 123 uporabnika, ki ni samo na forumu nevaren pa je itak že preveč, prav nasprotno, še podpira ga in pumpa v njegovih naciklerofašističnih forah

3.
da še malo pojasnim altermostu. za začetek bi bilo koretno, da poveš, kdo si, čigav izvirni alter, po moje kakšen NigelM & co , verski skrajnež, ki ni prenesel, da je fasal ban.

da ti odgovorim: nikoli nisem imel alter nicka = z lahkoto preverljivo pri adminu itd., vedno iz moje ip adrese

altermost: ti mene ne poznaš, zato si preprosto napisal laži. Kakšna zaprta klepetalnica? alter je sploh nima. Ko se je na idejo desničarjev, kaliber mossero & co spomnilo, da bi imeli svoj podforum Zgodovina, smo se eni prijavili, da bi bili poleg, jaz, patriot, morda še kak. Uslišani nismo bili in pri tem je ostalo.

nemarna laž, kot celotna RKC, da bi naj tožaril za neka gesla, da bi naj delal fej profile? LAŽ, čista, nikoli. boli me džoka za podforum zgodovina, saj smo ti napisali, da raje javno pišemo, da vsi vidimo, tam pa se katolibani kar med sabo trepljajte

4.
spet te bom vprašal, kdo si altermost? če bi hotel kaj nafehtat, bi že imel tvoje podatke, a ne? laž na laž

5.
zgodba o 32ki. čista LAŽ. tip je prišel na forum (tvoj kolega, a ne NIgelM?) in me celo na ZS vabil na neko pivce (ob priliki) ipd. jaz se pač s takšnimi tipi ne dobivam in pri tem je ostalo. tip je bil kar hinavec, sem mu povedal, kako mi je ime (izmišljeno) in je podatek kar takoj javno uporabil, saj to je še potem počel z nekimi judovskimi forami

iz judov se ni za hecat, se ne čudim, da si imel obisk...

6.
Nobene užaljenosti zaradi moderacije. Preprosto sem jo oddal, da sem lahko bil med "enakimi". Samo tega večina desničarjev preprosto ni razumela, tako kot danes ne, da nekdo zaradi sendviča, ker je bil lačen, odstopi :)

Pojma nisem imel o tehniki moderacije, a že prvi ban je bil puni trefer, za trajno sem banal primitivnega cvičkarja, ki je "norel" po forumu, jaz sploh nisem vedel, da je bil takšen zvezdnik, sem forum dokaz ozko uporabljal In s prve sem pravilno kaznoval.

model je javno napisal tako pismo, ki sem ga videl šele čez tedne, ko me je nekdo opozoril, da me "iščejo" in nikoli ni opazil, čeprav sem mu povedal, da je bila napaka (trajni ban, ban je bil sicer še kako na mestu).

do tedaj nisem zahajal v trivialne teme na tem forumu

Potem sem pa zaradi nemarnega obnašanja banal še NigelM (cerkvenega skrajneža), tip je tako ponorel, si menjal avatar z neokusnim likom, nek fakič, norel po forumu, blatil na vsakem koraku in verjetno še zdaj sanjaš forumsko izločitev.

Po teh dogodkih sem raje vrnil moderacijo (pazi, prav nihče mi ni rekel, da naj to naredim!?), ker je nisem rabil, razni pacienti tipa NigelM&co pa mi niso mogli več sračkat z moderacijo.

mimogrede: ničkolikokrat so me banali na alterju, prav nikomur nisem utrujal po ZS ali kako drugače, ali kazal neko zamerljivost, meni je bil vse to štos...

-------------------------
drugje je forum dokaj normalno funkcioniral, razen v čveku in parlamentu so bile "težave", ki še sedaj morijo slovenski narod, izključno zaradi argentinskih potomcev, poveličevalcev domobranstva, na čelu z Ivanom, kompletnega ostruja RKC, janševiki itd.

res ne vem, zakaj bi na takšnem forumu še sodeloval

saj Hitler je verjetno tudi bil fajn dečko in znal kakšen štos privat povedal, a ne?

-------------------------

kdo je pa kaj kvalitetnega prispeval temu forumu, pa vsak sam ve pri sebi. forum pač malo crkava, ker se folk seli v drugo okolje, socialna omrežja itd, zadeva ni več s časom, a še vedno se dobi odgovore, a ne?

berem, da so nekoga člana obiskovali na domu v LJ in da od takrat ni več na forumu? aja? za koga je to šlo?

-------------------------
7.
no altermost bodi ded pa povej, čigav alter si, saj so te od malega učili, da ne smeš lagati..

------------------------

dajte me še kaj vprašat, da ne bo dilem? ampak stvari so zelo preproste

Ker me omenjaš, moram komentirati zgodovinski kotiček. Pobudnik in najglasnejši zagovornik ustanovitve kotička je bil patriot in ko so me povabili k moderiranju, je bil prvi vabljen za člana. Če te daje skleroza, naj te spomnim, da si bil tudi ti član kak dan ali dva, pa so me potem ostali člani prosili (levi in desni), naj te odstranim, ker si nadaljeval s svojim nadležnim načinom komunikacije. Mimogrede, prvi, ki je odšel, je bil NigelM. Tako da kotiček ni imel desničarske ekskluzive.

To je z moje strani vse in se v tej temi ne bom več oglašal.