Snecer hvala

zakon

Guru
16. maj 2008
8.542
1.736
113
toti Maribor
@snecer na tem mestu bi se ti rad zahvalil za ves tvoj trud na tem forumu, predvsem v rubriki navigacije. Tu si namreč oral ledino v začetkih navigacijskih naprav Garmin. Kje so časi Adrieroute karte, ko je še bila edina karta za naše področje. Prav tako si redno skrbel in osveževal POI radarje in jih nesebično delil z nami, potem reševal težave pred prihodom @popotnika. V teh 10-ih letih se je marsikaj dogajalo. Ker se od 1.3.2017 dalje več nisi prijavil, si verjetno na Alterju naredil konec.Očitno si šel nekomu zelo na jetra, da so se te rešili z nekimi bedastimi anketami za trola leta. Ne vem kateremu tele... sploh pride na misel, da si izmisli tako anketo. Ampak dobro, o tem naj razmišljajo drugi. Očitno je to bilo preveč za tebe. Ti dam prav. Upam da so sedaj nekateri uporabniki tu gori srečni. Je pa skrajni čas, da se moderatorji predvsem v čveku malo vzamete k sebi.
Snecer še enkrat hvala.
nahrung002.gif
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: nuvi3790

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.357
222
63
Kras
www.mtl.si
Se pridružujem, pa upam, da ni kakšen drugi (grši) razlog, da se ne prijavi.
Namreč nisem dobil vtisa, da bi ga kakšne pripombe/mnenja drugih uporabnikov tako vrgli s tira, da se zaradi tega ne bi več prijavil.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.542
1.736
113
toti Maribor
Sem opazil, da se enem od forumov za navigacije normalno prijavlja tako, da verjetno ne. Ima, pa vse svoje meje. Enkrat ti pač dokur....
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.357
222
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik zakon pravi:
Sem opazil, da se enem od forumov za navigacije normalno prijavlja tako, da verjetno ne.
zmaga.gif
To je vsekakor dobra novica.
Pa ne smemo pozabit tudi na njegov prispevek pri ''igranju'' z navigacijo v Cliu.
 
Nazadnje urejeno:

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.277
23
38
Murska republika
Kdo pa je sploh kriv , ali bolje rečeno zakaj ni nihče kriv da se je taka anketa sploh pustila v javnost?? Seveda se lahko počuti prizadet in ko vlagaš trud v nek forum na koncu pa izpadeš kot največji teleban/ oprosti izrazu snecer/ moderattorji pa ne vlagajo napora v urejanje takih tem.
Škoda mu je storjena in samo upamo lahko da ga bo enkrat jeza tudi popustila ter da bo zopet v miru sodeloval v forumih .
V bodoče pa velja ob odprtju tem z takim načinom iskanja raznih trolov striktno ukrepati kajti na tak način se žali uporabnik in to je lahko vsak izmed nas !!
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.140
113
...ksz...

Joj prejoj kakšna drama
aplauz.gif


Kakšna bi šele bila, da se Snecerja kljub zmagi v anketi, ki ni nič posebnega in kjer ste mu to zmago priskrbeli VI, dragi Alter uporabniki, nebi nagradilo z novo titulo ter manjšo omejitvijo pisanja katera največjemu trollu na tabli popolnoma pristoji. Pa sem drugače tudi sam mnenja, da je par drugih uporabvnikov veliko bolj primernih za ta naziv a j3bat ga, glasovali ste kot ste glasovali. Imeli ste napisano jasno definicijo kdo je troll v dveh jezikih in če vam to ni bilo dovolj potem vam enostavno ni pomoči. Nek drug troll si lasti topic s skoraj dvesto (200!) stranmi ampak ne, nekaterim se je Snecer očitno tako zameril ali kaj, da so/ste pač glasovali zanj. Meni osebno je drugače legenda svoje vrste kljub nekaterim občasnim neprimernim objavam in samo odkimavam z glavo, ko berem, da sem se ga baje na tak način načrtovano odkrižal
rolleyes-1.gif


@Borg - o tebi je pa enostavno škoda zgubljati besed, dejansko še tega tebi namenjenega stavka nisi vreden
smirk-1.gif


Zdaj pa hitro naprej jokat na drevesu
cheer.gif


p.s. v vmesnem času se je pobrisalo za dve strani jokajočih prispevkov tako da zdaj tale moj post malce čudno izpade a nič ne de, morda pa komu le potegne zakaj je zadeva takšna kot je. Zaradi mene pa se lahko pobriše tudi ta moj prispevek, jaz tu moderirati ne morem.
 
Nazadnje urejeno:

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Tak, zdaj pa dovolj heca.
Za razliko od monogih na tem forumu, je Snecer dejansko doprinesel nekaj koristnega, od pomoči uporabnikom, POI točke, potovalne vodiče in še in še.

Seveda, ker smo pa tipični slovenci, pa se dobrih del ne vidi, vidi se samo slabe in po tistih je potrebno potem ožigosat uporabnika.

Kaj imate v čveku, politiki in ne vem kje še naj ostane tam, ne pa da se potem to vidi po celem forumu.

V tem delu foruma ga uporabniki cenijo po njegovem doprinosu skupnosti, v drugem ga pač ne cenijo, torej kaj imate v drugih delih foruma mi sladko dol visi, tukaj se pa držite bontona in pustite ljudem, ki so aktivni v tem delu, da imajo svojo temo, saj se večina le teh tukaj ne vtika v vaše teme drugod.

Upam, da premorete toliko dobrosrčnosti do teh uporabnikov.

Hvala
 
  • Všeč mi je
Reactions: nuvi3790
I

Izbrisan uporabnik 17097

Seveda, ko jim stopiš na žulj pa brisanje.
Tistim nedotakljivim pustijo lahko žalijo vse...
Ko pa rečeš kaj čez nedotakljive te pa brišejo. Banda nesposobna.
Res ste bedni. Se bojite resnice?
Samo dokazujee da je vse res.
Zbriši celo temo al pa pusti tako kot je bilo, če te je kaj v hlačah in če je res to aåter scena!
 
Nazadnje urejeno:

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.733
349
83
Vipavska dolina
Tako kot ste odreagirali sedaj, tako se moderira.

Tudi sam upam, da bo tako snecer kot še kdo drug s svojimi nasveti še komu pomagal. Zato so forumi in ne za medsebojno obračunavanje...
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Res je škoda. Alter zapuščajo uporabniki, ki so tudi nekaj prispevali (recimo Snecer, poptnik itd.), hkrati pa nek Kameleon postane moderator čveka (to je bil tudi jezičen na tehtnici, da se je Snecer poslovil)... Verjetno bo res treba počasi vzeti slovo...
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Poglejmo to s svetle strani: kar nas ne ubije nas jača - v spoznanju, da smo zasvojeni in vesel sem za Snecerja, da se je rešil vsaj dela odvisnosti, čeprav je mogoče prve dni to dojemal povsem drugače.
Za mano ne bo nihče jokal - in prav je tako - se pa trudim da se "skinem".

Snecer se vidimo na kaki pici in :nazdravje: !

Drugače pa ja red zaslug za Alter - v določenih temah!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in luciano

altermost

Fizikalc
14. maj 2015
258
73
28
Snečkota poznam še iz časov ko je na črno prodajal skrekane zemljevide - in verjemite da je bil takrat normalen poba, bolj je bil star bolj je bil "neumen" in nestrpen in ker mislim, da mora vsak nekoč odrasti je bil za njegov osebni razvoj nujen odklop od tega foruma kot od ostalih kjer je še prisoten (na enemu že grozijo, da ga bodo skenslal 4 ever). Snečko kljub večkratnemu nestrinjanju ti želim, da padeš v normalen lajf in se rešiš odvisnosti od neta.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Ti se raje za svoje odvisnosti brigaj in ne nabijaj tukaj svojih izmišljotin, ker ti ne bo odgovoril-če nisi porajtal, je "izbrisan uporabnik", ravno tako jagababa.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.758
5.384
113
Ne da bi vedel za to temo....sem ti v drugi neodvisno od te podal podobne domneve! Čeprav ga nisem poznal tolko da bi lahko rekel da je "zasvojen" z netom...

Škoda ga je...

.....če pa je v meni najdel inspiracijo za svoj odhod...sem pa na to stvar ponosen! Zakaj? Ker si je v tem primeru dejansko pomagal...
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Ne da bi vedel za to temo....sem ti v drugi neodvisno od te podal podobne domneve! Čeprav ga nisem poznal tolko da bi lahko rekel da je "zasvojen" z netom...

Škoda ga je...

.....če pa je v meni najdel inspiracijo za svoj odhod...sem pa na to stvar ponosen! Zakaj? Ker si je v tem primeru dejansko pomagal...
:valjamse:ti si pa za hece..
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.469
2.325
113
Res je škoda. Alter zapuščajo uporabniki, ki so tudi nekaj prispevali (recimo Snecer, poptnik itd.), hkrati pa nek Kameleon postane moderator čveka (to je bil tudi jezičen na tehtnici, da se je Snecer poslovil)... Verjetno bo res treba počasi vzeti slovo...

Meh....

https://www.alter.si/tema/ali-alter-umira.2666619/page-3

Kako statistiko, bi lahko kdo nalimal koliko tem se odpre ali sporočil napiše. Mislim, da še 15% stare slave ni več.
 

altermost

Fizikalc
14. maj 2015
258
73
28
@brezgatni - Ker verjetno poznam Snečkota dalj časa kot ti, ti bom podal še par dejstev o tvojem idolu-
Ko smo na veliko odpirali zaprte klepetalnice se je poskušal na vsak način vključiti, želel si je tako močno obiskati par njih, da je poskusil vse od tožarjenja do prošen za gesla, fejk profilih, da o žalitvah ne govorim - takrat je prvič grozil, da bo nehal.
Ko je prišel na forum 8888 je protestno za nekaj časa naredil samoizločitev - njegov argument: Od prihoda 8888 se počutim slabo ker sem prej lahko manipuliral sedaj ne morem več ker je 8888 preintelegenten.
Če imaš možnost vpogleda v stare poste se prepričaj kako je bil užaljen in žaljiv, ker zelo dolgo časa ni bil moderator.

Res Alter ni več to kar je bil - ampak začelo se je ko je levica ugotovila da v duhu enakosti, ostali predvsem pa desničarji nimajo kaj iskati tukaj.

Če se bo samoizločil še kateri trol bo to postal postal normalen forum in ne leglo laži in potikanj.

Kot sem že napisal Snečko je marsikomu pomagal, istočasno pa naredil ogromno škode, ker so zaradi njega odšli zelo zelo OK soforumaši.

PS
Opisal sem nablažje dogodke v stilu : o "mrtvih" ....... .
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
@brezgatni - Ker verjetno poznam Snečkota dalj časa kot ti, ti bom podal še par dejstev o tvojem idolu-
Ko smo na veliko odpirali zaprte klepetalnice se je poskušal na vsak način vključiti, želel si je tako močno obiskati par njih, da je poskusil vse od tožarjenja do prošen za gesla, fejk profilih, da o žalitvah ne govorim - takrat je prvič grozil, da bo nehal.
Ko je prišel na forum 8888 je protestno za nekaj časa naredil samoizločitev - njegov argument: Od prihoda 8888 se počutim slabo ker sem prej lahko manipuliral sedaj ne morem več ker je 8888 preintelegenten.
Če imaš možnost vpogleda v stare poste se prepričaj kako je bil užaljen in žaljiv, ker zelo dolgo časa ni bil moderator.

Res Alter ni več to kar je bil - ampak začelo se je ko je levica ugotovila da v duhu enakosti, ostali predvsem pa desničarji nimajo kaj iskati tukaj.

Če se bo samoizločil še kateri trol bo to postal postal normalen forum in ne leglo laži in potikanj.

Kot sem že napisal Snečko je marsikomu pomagal, istočasno pa naredil ogromno škode, ker so zaradi njega odšli zelo zelo OK soforumaši.

PS
Opisal sem nablažje dogodke v stilu : o "mrtvih" ....... .
:valjamse: nimam kaj dodati..