Smešne seksualne prigode

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.192
1.809
113
Citat:
Uporabnik dekca pravi:
ko sva ga najprej čist podrla.
cool-1.gif

pa si potem še ti kaj podrl
smile-1.gif
- spotoma


nudlc tudi zame ne bibil ravnonajboljša opcija
smile-1.gif
- definitivno pa pride hrbet na svoj račun kar se sončenja tiče
hysterical-1.gif
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.314
1.185
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Po večurnem popivanju s prijateljico se nama je zaluštal še sex. Odkolovratila sva do njenega stanovanja in hop, stvar je stekla. Sicer malo težje, ker sem precej popil, pa tudi malo slabo mi je že bilo, saj sem precej mešal pijačo, ampak vendarle! Proti koncu, na vrhuncu užitkov, sem jo ves zasopel vprašal: Ljubica, lahko po tebi? Jaaaaaaaaaaa, je dahnila, tik preden sem odprl usta in bruhuhu.............po njej!
evil.gif
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
V bistvu sva ga čist podrla med "podiranjem"
grin1.gif


Sončenje neizkušenih mladcev na nudlnu pa res zgleda tko, kot bi fukarili mati Zemljo
hysterical-1.gif
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Po večurnem popivanju s prijateljico se nama je zaluštal še sex. Odkolovratila sva do njenega stanovanja in hop, stvar je stekla. Sicer malo težje, ker sem precej popil, pa tudi malo slabo mi je že bilo, saj sem precej mešal pijačo, ampak vendarle! Proti koncu, na vrhuncu užitkov, sem jo ves zasopel vprašal: Ljubica, lahko po tebi? Jaaaaaaaaaaa, je dahnila, tik preden sem odprl usta in bruhuhu.............po njej!
evil.gif

hysterical-1.gif

5* za prikaz dvoumnega vprašanja
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.192
1.809
113
Citat:
Uporabnik dekca pravi:
V bistvu sva ga čist podrla med "podiranjem"
grin1.gif

hahaha
smile-1.gif
tole je precej bolj razumljivo.

le nekaj mi še ni razumljivo (izven koneksta...ampka trenutno se mi zdi smešno).....zakaj si ti 'simpatizerka alternative'
cool-1.gif
 

HS2K

Pripravnik
23. jul 2007
251
0
16
No, tudi pri meni ni ne vem kaj smešna situacija....lahko pa bi se končala z atentatom na 7 let starega mulca
grin1.gif


Lansko leto sva šla z descom v Portorož (enodnevni izlet) in jasno se nama je po celodnevnem praženju na soncu gladko zaluštalo po sexu. Hm, nekako nisva komplicirala in sva se na vrat na nos odločila za tuš kabine, ki so lepo urejene ob kopališču. Zaklenila sva se notr, izvajala pač, kar se je dalo izvajat na 1x1 metru. A najbl zanimivo je blo to, da sva imela ves čas občutek da naju nekdo gleda. Kamer nikjer, noben ne kuka zgoraj...vse ok. Potem pa le pogledam dol in zagledam mulca, ki ves nasmejan kuka pod vrati.
jezen.gif
 

Batate

hepan
21. jul 2007
240
0
16
Bom napiso eno svojo prigodo samo vem, da se bote eni ziher zgražali. Ampak morate razumeti da je na kmetih pač malo drugače pa da mi kmečki pubeci nea dobimo pupe ravno fsaki dan tak ko razni MalcomX svedri, no ampak se pač zato drugače znajdemo.

Torej pri nas doma na kmetiji ko sn bil še bolj mladi pa sn še tam živel, smo doma meli krave, katere se pasejo. Pa sn mel eno tako navado, da sn šel na travnik, ponavadi popoldan, pa si malo detelje v rit napikal in šel na pašnik, se vlego na trebuh in počakal na kravo da mi je pomulila deteljo iz riti. Joj, kak je to pasalo ko me s hrapavim jezikom po riti, pa kaj si nor. Pa nisn zaj kaki ritopik, takrat namreč sploh še vedli nismo kaj to je, pač malo smo samo eksperimentirali.

No, do tu še fse lepo in prav. Sedaj pa je nastopil moj problem. Sosed si je kupo mladega junca keri se mu je enkrat ftrgal s špage. Jas sn tam napol spal v senci, junec pa pritopota do mene pa hop! se kar fsede name. Ma da vam rečem, on bi me tam rad kar tak nabrisal. No to je pa že preveč, mene zagrabi panika pa se čem izmotat ampak me nea pusti. Kak grozno! No ampak nekako se te fseeno rešim, hvalabogu, hec je pa bil da me je slučajno vido bratranec od mojega soseda, je bil tam na obisku za 1 teden. No in toti bratranec pa ni bil nobeden drugi kot pa naš Damjan Murko! Neke se mu je pri fsem skup očitno dopadlo pa sn se zato mogo pred njim kar do konca tedna skrivat. Takrar ni bilo to meni nič hecno, no ampak dans se pa fseeno tui jaz lahka samo smejem temu, sploh ko Damjana vidim, kak razlaga po TV kaj je to prava moška ljubezen. Samo upam, da nisn jaz bil njegov navdih.

Ampak tak pač je, ko si mladi si tui bolj fukjeni, te pa take in drugačne zgodbice ratajo.

Za zmirom vaš, Batate
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
Citat:
Uporabnik Batate pravi:
Torej pri nas doma na kmetiji ko sn bil še bolj mladi pa sn še tam živel, smo doma meli krave, katere se pasejo. Pa sn mel eno tako navado, da sn šel na travnik, ponavadi popoldan, pa si malo detelje v rit napikal in šel na pašnik, se vlego na trebuh in počakal na kravo da mi je pomulila deteljo iz riti. Joj, kak je to pasalo ko me s hrapavim jezikom po riti, pa kaj si nor. Pa nisn zaj kaki ritopik, takrat namreč sploh še vedli nismo kaj to je, pač malo smo samo eksperimentirali.

nekdo je pa reporterja milana poslusal, oz. skrata bolfenka, khm khm...
evil.gif


not so original
smirk-1.gif
 

leni

gps navigator
17. avg 2007
1.549
0
36
S46.2296732 V14.5190865
www.sajko.com
Že dolgo tega, sva bila z eno luštno pri njej doma in gledala TV v dnevni sobi, pa se tako mal muckala in lubčkala nakar je predlagala da bi se vlegla na tla (imeli so super fino preprogo, ko da bi se na severnega medveda vlegu take dolge mehke dlake je imela preproga), pa jo vprašam "ti kaj pa če fotr pride" ona pa " ma kaj saj bom zaklenila vrata" no in midva res na preprogo pa ena cunca dol pa druga cunca dol pa se jaz spravim pregledovat spodnji del,potem se obrneva in ona meni napihuje balon.... ko uleti fotr in to se je slišal samo dva ropota iz kljuke in že je bil fotr noter itaq vsem full neroden fotr pa " a,a,a,a,a,a,a... se nimaš nič za učit?" in gre ven. Valda midva sva podrla rekord v oblačenju zvečer me je pa že klicala naj pridem na skrivaj da bova šla v zgornji štuk (je bil še v izdelavi). Ja itaq ... mene tam niso več vidli, sva pač drugje počela stvari dokler sva jih.



Uglavnem danes ko se spomnim na ta dogodek se začnem kar smejat. Aja fora pa je bla da ona ni ključa do konca zasukala in ko je fotr pokljukal mu ni bilo jasno zakaj je zaklenjeno in je še parkrat pokljukal in ključ se je obrnil in odklenil vrata.
 
Nazadnje urejeno:

smoukar

Majstr
3. avg 2007
4.053
390
83
44
dolenska
Pri bivši doma. Bil sem že čist za tamladga sam pol se je mal skur.al vse skup....Midva zvečer akcija na muč in ker mi je bilo preveč lepo sem kondom zabrisal tm nekam blis.Zjutraj naju pa pride zbudit tašča in kr govori in naklada in neki menca
redface-1.gif
. Pol pa vik in krik, da jo je cela ulica slišala. Vseen pa ni zamerla.
 

suicidal

Pripravnik
22. jul 2007
600
1
16
Center
Citat:
Uporabnik smoukar pravi:
Pri bivši doma. Bil sem že čist za tamladga sam pol se je mal skur.al vse skup....Midva zvečer akcija na muč in ker mi je bilo preveč lepo sem kondom zabrisal tm nekam blis.Zjutraj naju pa pride zbudit tašča in kr govori in naklada in neki menca
redface-1.gif
. Pol pa vik in krik, da jo je cela ulica slišala. Vseen pa ni zamerla.
Oprosti, ampak čisto nič ne razumem. Ne jezika, ne zgodbe, ne poante. A se da tole v normalnem slovenskem jeziku napisat, prosim.
 

civil

Fizikalc
18. jul 2007
1.350
0
36
Našla je kondom ?



edit. Našla je rabljen kondom?
 
Nazadnje urejeno:

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.335
9.732
113
kod Džej-Zija
Našla je raztegnjen nerabljen kondom, pa se je ustrašila za tamlada dva. Ker naj bi ordinirala brez?
confused-1.gif
 
Nazadnje urejeno: