slow food v okolici LJ

pikanika

Pripravnik
26. nov 2007
131
0
16
Citat:
Uporabnik rajko0028 pravi:
Citat:
Uporabnik keber pravi:
Citat:
Uporabnik rajko0028 pravi:
JB (ampak samo če cena res ni važna) - pa še mišelinovo zvezdico bo dobu.
ne-ne-1.gif

daleč od vrhunske gostilne (razen po ceni)

Kar se cene tiče se strinjava kar se pa kvalitete pa ne - očitno se tud ocenjevalci ne s tabo drugač ga neb predlagal za star - res me je v začetku 2x razočaral ko sva šla na obletnco z "našo" ampak potem pa nikol več nisem bil razočar ker zmeri poslušam kaj mi priporočajo.
lp
r

Pri JBju je super, če je sam mojster v kuhinji
cheer.gif
, drugače pa je ena povprečna žalost, ne vredna tako visoke cene.
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Rakar se je pokvaril.. porcije so postale majhne, vse je nekaj na "high" usiljeno, hrana ni pa absolutno 0 posebnega, cena pa kakopak na nivoju.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.963
1.107
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik pikanika pravi:

Pri JBju je super, če je sam mojster v kuhinji
cheer.gif
, drugače pa je ena povprečna žalost, ne vredna tako visoke cene.
očno tako, z dodatkom: in če poslušaš, kaj priporočijo. Če začneš malo po svoje naroča, zna bit zanimivo (ne v dobrem smislu) ...
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Če skrajšamo - gostilna je nevredna svoje cene.

Kdo pa ima živce, čas in - ni nepomembno - denar, da bo igral na loterijo, ali stari tisti dan kuha ali ne, ali bodo tisti dan pri volji delati jedi, ki jih imaš rad, ali pa morebiti "ne bodo na listi priporočenih"....
smirk-1.gif


Itak pa je pri nas kar ene par gosiln, ki so vsaj zadnjih pet let v fazi "bodo dobili mišelinovo zvezdico".
Pa je še danes nimajo...
 

Cavalierka

Pripravnik
19. sep 2007
118
0
16
osrednje-slovenska
Posestvo Pule (www.pule.si) - meni je bilo tam božansko. Lahko si najameš leseno hišico, imajo čudovite lipicance, vrhunsko vinsko klet in hrana je bila tudi odlična.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.882
1.331
113
Še posebej pomembno je to, da si bila ti tam in ne to, da se to nikakor ne nahaja v okolici Ljubljane.

@Grisbi

Poskusi na Kuren, Vrhnika

EDIT
Da ne pozabim, rezervacija je potrebna nekaj dni v naprej.
 
Nazadnje urejeno:

Baloo

Pripravnik
2. nov 2007
938
0
16
Enkrat pred novim letom sem bila tam in sem bila zelo zadovoljna....priporočam
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
11
38
Kakor kdaj, bil sem 2x, enkrat vrhunsko, drugič povprečno. Ampak jim ne gre zamerit. So novi na sceni in se še lovijo. Jedilni list je svež, inovativen. Ambient je "trendsetovsko minimalističen", meni všečen, kar pa tudi precej doda k dobrem počutju in višji skupni oceni, seveda za tiste, ki so za to dovzetni in jim je tak ambient všeč.