Slovenska vojska

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.596
14.282
113
Aha, kjer se ni začela strinjati s tvojim mnenjem, se je lahko prešlo na neargumentirano debato in žalitve.
Zakon:aplauz:

Ti a se je težko delat tako budalo al si naravno tak talent?

zadnji post na to prizadeto tematiko:
KO NI IMELA ARGUMENTOV IN SE JE ZGOLJ IN SAMO ŠE SPRENEVEDALA, KAR POMENI, DA JE BILO VSAKO NADALJNE ARGUMENTIRANO PISANJE BOB OB STENO, SE JE LAHKO UPRAVIČENO PREKLOPILO NA NEARGUMENTIRANJO POSMEHOVANJE IN ŽALJENJE.



p.s. ta post je spet bolj namenjen drugim kot pa uporabniku, kateremu repliciram, saj če talent do sedaj ni dojel napisanega tudi v prihodnje ne bo.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.244
-8.464
113
Ne odhajaj, neeeeeeee nooooo:valjamse:

Uau ej. In če je mogoče kdaj zavozila, to pomeni, da jo je potrebno sedaj jebati in žaliti kar naprej, brez prestanka, pa ni važno v kateri temi in kaj napiše. Svinja, zajebala si, užalila si me, zdej te pa imamo, ha haaaaaa. Janša sindom.

P.S. Prov fletkano te je brati, ko se tako razburjaš
 

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Zakaj je treba zaradi te radikalno zblaznele babe vsako temo zjebat? Nj spoka v spam kotiček in tam nabija blodnje s svojimi radikalnimi levičarji.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N
I

Izbrisan uporabnik #15304

Dragi Matey
gumb prezri reši vse težave zvezi z mano, razen če iščeš prepir. V tem primeru ti samo nadaljuj in obilo užitkov.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

:valjamse::valjamse::valjamse:

Bravo fantje, dobro vam gre. :aplauz:

In neverjetno kako je Capl pravilno napovedal, kaj bomo z njenim prihodom sem doživeli. Sicer jo je pa ravno on naciljal sem , :gorjaca: , piz... mumaterina!
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
In kaj "smo" doživeli? jaz osebno nimam s tem uporabnikom-co prav nobenih takih in drugačnih izkušenj-negativnih sploh ne, samo opažam pa, da se nekaj histerikov mečete na trepalnice iz meni popolnoma nedoumljivih razlogov..o_O
 
  • Všeč mi je
Reactions: lanos, boc in bizi

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Ti a se je težko delat tako budalo al si naravno tak talent?

zadnji post na to prizadeto tematiko:
KO NI IMELA ARGUMENTOV IN SE JE ZGOLJ IN SAMO ŠE SPRENEVEDALA, KAR POMENI, DA JE BILO VSAKO NADALJNE ARGUMENTIRANO PISANJE BOB OB STENO, SE JE LAHKO UPRAVIČENO PREKLOPILO NA NEARGUMENTIRANJO POSMEHOVANJE IN ŽALJENJE.
Posmehovanje in žaljenje, argumentirano ali ne, je samo znamenje otročje užaljenosti.
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

In kaj "smo" doživeli? jaz osebno nimam s tem uporabnikom-co prav nobenih takih in drugačnih izkušenj-negativnih sploh ne, samo opažam pa, da se nekaj histerikov mečete na trepalnice iz meni popolnoma nedoumljivih razlogov..o_O
Saj veš tisto ko nastaviš ogledalo, potem pa nekateri fašejo živčnega ko se vidijo v njem.
 
2. sep 2007
1.496
766
113
Dolenjska
Posmehovanje in žaljenje, argumentirano ali ne, je samo znamenje otročje užaljenosti.
Citiram, da se ne izgubi.

Upam, da boš isti odgovor uporabil vsakič, ko bo kdo na forumu uporabil posmehljive besede za koga bolj desno usmerjenega uporabnika.

Ali pa si samo hinavec? Tako kot je en drugi moralnež tu na forumu v resnici kriminalec, ki kupuje ukradeno blago.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.876
5.459
113
Na račun "gastarbajterjev" in sfrj sistema (sedam fuša....radi jedan) ;)
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Citiram, da se ne izgubi.

Upam, da boš isti odgovor uporabil vsakič, ko bo kdo na forumu uporabil posmehljive besede za koga bolj desno usmerjenega uporabnika.

Ali pa si samo hinavec? Tako kot je en drugi moralnež tu na forumu v resnici kriminalec, ki kupuje ukradeno blago.
Z ljubitelji SS-ovcev se ne mislim kaj veliko pogovarjati.