Slovenci - popolni kreteni?

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
priznam da bi mene tud razpizdilo da se j.bem iz dalmacije do Reke...in potem mi na cilju un...ups sm sel ze vceraj...pozabu obvestit...da se mi slucajno naslika tist moment k bi men piskr dvignl mu dam par vzgojnih...ce bi zacel sikat z odvetnikom bi pa izkoristu pa si ga pac prvoscu...

Take vrste ljudje lahko funkcionirajo samo zato ker zivimo v jebenem 21. stoletju ki to dopusca...v srednjem veku bi sel na fak... osiljen kol cez rit not pa cez usta vn
10.gif

Problem sedanjega trenutka je le v tem, ker je takih Slovencev zelo verjetno že več kot polovica.

In ker se jim tako početje zdi - normalno...
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
ksz
sramota srednjeslojaška nesposobna, zdaj že prevoze fehtarite
rolleyes-1.gif

če nimate za bencin, se ne vlačite okoli, bedniki
evil.gif

Sramota
uf-1.gif
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Citat:
Uporabnik Numy pravi:
Kaj ni napaka bolj v tem, da ta prevoz.org očitno ne omogoča ocenjevanja uporabnika? (ne vem, ga še nisem uporabil)
Ne, prevozi.org ne omogočajo ocenjevanja.

Če pa že bi, bi bile z dajanjem kakršnihkoli ocen kršene človekove pravice (da ga serje in nateguje druge), kršitev osebnih podatkov in še kaj bi se našlo...

Pri nas ne velja niti pravnomočna sodba. Oceniti megativno nekoga v Sloveniji pa je OČITNO že kaznivo dejanje.

In nekdo, ki želi koga oceniti (z argumenti) je - sitnež...
 
Nazadnje urejeno:

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Citat:
Uporabnik capl pravi:
ksz
sramota srednjeslojaška nesposobna, zdaj že prevoze fehtarite
rolleyes-1.gif

če nimate za bencin, se ne vlačite okoli, bedniki
evil.gif

Sramota
uf-1.gif

Pa na Rdeči križ tudi ne hodite. Pa na Karitas tudi ne.

Bodite lepo doma, ne potujte. In bodite lačni. Je dobro za zdravje...
bonk.gif
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Citat:
Uporabnik johannes pravi:
Citat:
Uporabnik capl pravi:
ksz
sramota srednjeslojaška nesposobna, zdaj že prevoze fehtarite
rolleyes-1.gif

če nimate za bencin, se ne vlačite okoli, bedniki
evil.gif

Sramota
uf-1.gif

Pa na Rdeči križ tudi ne hodite. Pa na Karitas tudi ne.

Bodite lepo doma, ne potujte. In bodite lačni. Je dobro za zdravje...
bonk.gif
Če v Hoferju kupuješ je isti qurc ko da si socijalc na rdečem križu,
tak da ni nobene razlike,
eeej kam ste padli srednjeslojaši
rolleyes-1.gif

drugo leto se boste tule prepirali o placih za klošarjenje
evil.gif
 

alfabet

Fizikalc
17. jan 2014
1.122
4
38
Mene je pa enkrat na*egnil iskalec prevoza. Se celo dogovoriva, da ga poberem zgodaj zjutraj malo izven moje poti. Ker ga ob dogovorjeni uri ni bilo na mestu, pokličem ... se ne javi. Čez minuto prileti sms "ej, sorry, sem že včeraj zvečer dobil prevoz".

Po tem sem zaključil s prevoz.org. Tistih par € ni vrednih mojih živcev.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Jaz uporabim prevoz.org vsake dva tedna pa sm samo enkrat mam tako sceno. Pa tud če je. Zadnjič sm pa jaz ponujal prevoz in se mi je direkt pred odhodom en zaletu v avto in pač nisem mogu pelat. Pač se zgodi.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Ti vsekakor verjamem. So taki in drugačni nateguni.

Eni, ki kaj ponujajo,in drugi, ki kaj iščejo. Je pa lahko oboje SRAM!

Če so to njihova edina zadovoljstva v njihovem bednem življenju, jim bog pomagaj...
 
Nazadnje urejeno:

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.040
4.049
113
Se strinjam s tabo. Ne bi imel obraza, da bi nekomu naredil kaj takega, kot je ta tebi. Nisem tako vzgojen.
 

alpine

Fizikalc
22. feb 2012
2.564
21
38
Škofja Loka
Sm na hitro pogledal, vidm da eni iščejo sopotnike, da jim pokrijejo delne stroške za prevoz.
So pa cene zelo nizke. 4 evre LJ-Ajdoviščina
 

Snaga1

Pripravnik
3. sep 2012
257
0
16
S prevozi.org imam dokaj solidne izkušnje, sem sicer vedno v vlogi voznika, tako da nisem ostal nikoli peš, se mi je pa zgodilo, da so potniki odpovedali tik pred zdajci, samo enkrat pa tipa ni bilo in se ni javljal. Številko sem si shranil v črno listo in če še kdaj kliče ne bo dobil prevoza pri meni. Škoda da sistem ne omogoča ocenjevanja drugih uporabnikov, tako potnikov kot prevoznikov.
Na začetku je bilo malo več resnosti, zdaj pa imam recimo 25% odpovedi bolj ali manj pravočasno.
Če obstaja možnost, da se moj odhod zamakne opozorim potnike že v štartu, tako da tisti, ki so tempirani na sekundo poiščejo koga drugega, seveda pa takoj obvestim ko imam znan točen termin odhoda.
Izkušnje na splošno pozitivne, vozil sem od fufic v nedeljo zjutraj direkt s Portoroža, do penzionistk, ki so šle na obisk k vnukom. Z nekaterimi sem imel fantastične debate, nekateri so se kregali po telefonu s partnerjem celo pot...
Kar se je tebi zgodilo bi tudi meni dvignilo plafon, shrani številko v črno listo, kaj več ne moreš.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.861
3.889
113
Citat:
Uporabnik johannes pravi:
...
Danes, 22.4. sem nekje iz Dalmacije okrog 10. ure odpotoval na Reko in mu pol ure pred prihodom po sms sporočil, da bom točen in se dobiva tam, kjer sva dogovorjena.
....
Vidim, da je Slovenija polna kretenov, nategovalcev. In neresnežev.

rolleyes-1.gif
 

Snaga1

Pripravnik
3. sep 2012
257
0
16
Nekaterim se nam ne gre za denar, ampak za malo družbe na poti, kadar ti je dolgčas, pa še nekomu malo polepšaš dan. Kadar nimamo časa ali volje pa gremo gladko sami. Srednjeslojašem nam tistih par € ne naredi razlike.
 
Nazadnje urejeno:

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Voznik avtobusa za 650 evrov mesečno prevaža vsak dan med 20 in 50 potnikov. Tudi več kot 8 ur.

Eni se niso umili. Drugi so jedli čebulo, česen, ter slanino, pa niso oprali zob.
Tretji žvižgajo, pojejo. Vlečejo iz steklenice.

Zadaj pa kakšen mulc šlata punco za fuflo. Kdajpakdaj ga kakšna zadaj komu potegne. In požre... Ali pljune po tleh.
Drugi spet vlečejo črtice. Ni da ni...

Včasih pa koga med vožnjo celo zadane kap.
Za ušivih 640 evrov mesečno... Za ušivih 40 evrov, ki vozniku ostanejo po odbitku stroškov...

A to pa ja?

Capl, si pozabil, da so srednjeslojaši v tej državi BIVŠI člani srednje klase? Zdaj so bolj kot ne spodnji razred. Reveži. Ljudje brez akumulacije denarja.

Bilo pa prošlo...
 
Nazadnje urejeno:

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Le zakaj smo vsi Slovenci kreteni, če si se slabo zmenil z nekom na Hrvaškem
stupid-1.gif


PS- mar si ti tudi kr-et-en ali pač nisi Slovenec
sprasujem se.gif
 

Axi

Fizikalc
2. sep 2007
893
28
28
Če prav razumem, se je zmenil s nekom iz Slovenije, ki je pač nudil prevoz. Sicer pa ni pomembno.

Človek je pač p...a, ker johannesa ni obvestil, da pač ne more in to takoj, ko je to zvedel. Saj verjetno bi johannes razumel, se pač zgodi in bi si drugače organiziral prevoz. Da je pa nekomu odveč obvestiti in te mirne duše gladko zajebe, je pa postalo že povsem normalno. Nevzgojenega folka je vedno več. Žalostno.
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Citat:
Uporabnik Axi pravi:
Če prav razumem, se je zmenil s nekom iz Slovenije, ki je pač nudil prevoz. Sicer pa ni pomembno.

Človek je pač p...a, ker johannesa ni obvestil, da pač ne more in to takoj, ko je to zvedel. Saj verjetno bi johannes razumel, se pač zgodi in bi si drugače organiziral prevoz. Da je pa nekomu odveč obvestiti in te mirne duše gladko zajebe, je pa postalo že povsem normalno. Nevzgojenega folka je vedno več. Žalostno.
Če že, potem je kre-t-en SLOVENEC in ne SLOVENCI.
Ko pa sem malo pogledal gramatiko pa Johannes očitno ni Slovenec in mu je za žalitve do drugega naroda malo mar.
 

telex

Fizikalc
24. dec 2007
5.832
47
48
Predlagam moderatorjem, da spremenijo naslov teme, ali pa jo izbrišejo, saj žali čustva držaljanov, kar je kaznivo po KZ