Slovenci od danes na Hrvaško

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Ja, 4-5 minut po avtu je sedaj realnost.

Slovenci in Hrvati se dogovarjajo o posebni koloni na meji za tiste (lastniki nepremičnin, plovil), ki bi bili že vpisani v "računalniku" kot lastniki... :aplauz:
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.607
1.526
113
Zanimivi so hrvati, nimaš kaj. Na meji naci režim za te grozne okužene tujce, tu doli pa mam kaj za videt. Maske v trgovinah? Kaj je to? 1.5m razdalje? Na papirju ja. Tu noben ne hebe pet posto nič. Kot da nič ni bilo. To bo še zanimivo, ko se pojavijo prvi turisti.
Sicer pa Opatija... turistična apokalipsa. Prav grozljivo je gledat to praznino. Tak hudo še med njihovo vojno ni bilo.

In mi reče tu en gostinec: dođite slovenci, da nam spasite sezonu. Zdaj smo ful zaželjeni gostje pyzdajimmaterna. Sem ga vprašal če že ima jedilnik v slovenščini.
"Pa znaš nemam jel...."
Se držim že od lani tistega nasveta iz članka, ki je krožil: 1 zvezdica na tripadvisorju, ker ni jedilnika v slovenščini.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.788
6.073
113
Zanimivi so hrvati, nimaš kaj. Na meji naci režim za te grozne okužene tujce, tu doli pa mam kaj za videt. Maske v trgovinah? Kaj je to? 1.5m razdalje? Na papirju ja. Tu noben ne hebe pet posto nič. Kot da nič ni bilo. To bo še zanimivo, ko se pojavijo prvi turisti.
Sicer pa Opatija... turistična apokalipsa. Prav grozljivo je gledat to praznino. Tak hudo še med njihovo vojno ni bilo.

In mi reče tu en gostinec: dođite slovenci, da nam spasite sezonu. Zdaj smo ful zaželjeni gostje pyzdajimmaterna. Sem ga vprašal če že ima jedilnik v slovenščini.
"Pa znaš nemam jel...."
Se držim že od lani tistega nasveta iz članka, ki je krožil: 1 zvezdica na tripadvisorju, ker ni jedilnika v slovenščini.
Vse ti dam prav. Pri nas tu doL tudi ko da ni korone. Natakarji vse kao da nije ništa. Edino oni pred trajektom ko listkentrga je mel masko.
Tudi gradi se brez prestanka. Sem mislil da bodo gradbinci tudi kaj na čakanju. Pa to zimo niso spali niti en dan. 4 nastropja 5 metrov od plaže. Ne me basat, ko v Miamiju. Še nekaj let nazaj pa so rušili če si mel barako bližje od 70 metrov, ker je bil njihov zaštićen pojas svet ko Meka za musliče. Upam da ta kriza vdari te pogoltneže, ker to je izven meja vsakega še tako nagravžnega okusa.
 
Nazadnje urejeno:

Steve

Guru
13. avg 2007
9.607
1.526
113
Hebe se njim za pojas, to oni vidijo kot svojo prednost, betonizacija obale, ker tipični gost hoče pač iz sobe direkt v morje.
Kak se merijo qurci med slovenci po dopustu? Npr. takole: app smo imeli za 20€, 5m od obale. To sta tiste 2 odločilne točke.
Vse razvite države to ne delajo, oni pa pač pospešeno v to smer
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.015
832
113
Rdeče obarvano sem sprejel ŽE ZDAVNAJ!

In še vedno sem PROTI nahrbtnikarjem.

In še vedno sem ZA elitni turizem. In že 2+ meseca sem del ekipe, ki dela strategijo za privabljat elitne goste.

Ker za nahrbtnikarje je vse dobro, zato je posledično od njih minimalno denarja.. za elito pa je dobro le malo stvari v katerikoli ponudbi.

Ves kaj: jebes elito, ki se hoce 200km za evro s katamaranom furat. Je to elita? Zame cisti socialni primer, drazje mi darmar na peljescu racuna da me na korculo v diskac pele, pa je 3 km. Ti bi se pa za evro prodal hrckom... dol ostan, socialc.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.607
1.526
113
Glede nato da si med prvimi, kako je z namestitvami? Mali hoteli odprti? Apartmani?

Tak čez palec ocenjeno so več ali manj vsi hoteli zaprti. Z apartmani nebi smelo bit problema, komaj čakajo da kdo pride. Tudi ogromno gostiln in kafičev je še zaprtih. Tisti ki so odprti, več ali manj samevajo.

Danes, na sončno soboto pozno popoldne izredno malo ljudi. Tujcev ni sploh. Kako jugošvaba in slovenec mogoče tu in tam. So pa purgerji navalili.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.