Slak & Pečečnik ustanovila Slovenian business club

Sijan

Fizikalc
3. sep 2007
2.265
0
36
ksz
Še tam ko bi lahko bili malo bolj optimistični ob resnično dobri novici spet kregarije DESNI-LEVI!!? PA KAJ VAM JE NAROD?
Sloveniji ni pomoči!!
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Ne razumes. Ti si lahko brat od skrata pa si popolnoma nepomemben faktor ce se hoces zoperstavit enemu od glavnih projektov jedra. ker je skrat lih tok mocen kokr ga jedro dela mocnega. in vsak dober politik to ve, zato tud ne more vedno bit nacelen in se mora obrnit po vetru. In joc je lahko ledvico dal za skrata pa to ne pomeni nic, ce hoce zjahat projekt vreden pa 100mio EUR. Sicer ne vem kje si kucana in SD potegnil tok na polno not . Jaz samo trdim da ni apoliticen ce placa zurko na presernovem trgu na dan razglasitve rezultatov.
sem samo prepisal kar se govori v tisti sekciji foruma parlament...
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
še vedno nai o tem kaj bodo delali... je pa ta batagelj en hecen tip. zaposlenim v postonjski jami je prepovedal sedenje. 8 ur se na delovnem mestu ne smejo vsesti. mogoče je izjema tisti ki vlakec vozi... pa malica je mogoče tudi izjema...
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.569
2.419
113

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.368
5.875
113
pri taščici
Tisti ki ,vlakec vozi mora čepeti, sicer bo ob glavo, ker je tunel prenizek. Zanimive zgodbe prihajajo na plan o uspešnih podjetjih. Tudi o akrapoviču smo že kakšno slišali. Kako da Češkota ni zraven. Je komu kaj dolžan? Nemogoče?
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Citat:
Uporabnik skala pravi:
je pa ta batagelj en hecen tip. zaposlenim v postonjski jami je prepovedal sedenje. 8 ur se na delovnem mestu ne smejo vsesti. mogoče je izjema tisti ki vlakec vozi... pa malica je mogoče tudi izjema...

Za katerim šankom si slišal to bedarijo?
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Tudi o akrapoviču smo že kakšno slišali.

Res je. Jaz sem recimo poslušal predstavnike njegovih avstrijskih dobaviteljev kako so navdušeni nad popolno čistoto delovnih prostorov in optimizacijo delovnega procesa.

A sem omenil, da so bili Avstrijci?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.915
5.461
113

Citat:
Indicative starting salary: EUR 3,397/month


Tolk ima vsak k***** v GEN-i ali HSE-u pri nas.

[/QUOTE]


Se strinjam....to je tud mene odbil......*ebesh tujino
bonk.gif
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.368
5.875
113
pri taščici
ti si slišal , jaz pa videl že pred 10 leti ob ogledu proizvodnje.
wink-1.gif

Pospravljajo čistilke, ker stanejo manj kot varilec l. zadnje čase se pa tudi kake pikre preberejo o njem. ne vem, ne spremljam več
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.569
2.419
113
Citat:
Uporabnik Hanzi pravi:
Pospravljajo čistilke, ker stanejo manj kot varilec l. zadnje čase se pa tudi kake pikre preberejo o njem. ne vem, ne spremljam več

Se mi zdi, da so oboji na minimalni. Važen, da je bajta lepa
cheer.gif


Marmor po tleh, znotraj zatemnjene šipe med pisarnami, na ven temnozeleno zatemnjene šipe....
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik Thrivial pravi:
Citat:
Uporabnik skala pravi:
je pa ta batagelj en hecen tip. zaposlenim v postonjski jami je prepovedal sedenje. 8 ur se na delovnem mestu ne smejo vsesti. mogoče je izjema tisti ki vlakec vozi... pa malica je mogoče tudi izjema...

Za katerim šankom si slišal to bedarijo?
za pravat šankom
evil.gif
od takih ki tam delajo drugače. aja pa delajo preko študentske napotnice... tako da država nma prav veliko do tega...
 

Thrivial

Majstr
19. avg 2007
3.746
255
83
Zanimivo, vidiš... jaz sem pa z zaposlenimi tam že brez problema sedel na kavici, ko so imeli pavzo..

Kaj sedaj, delata dve vrsti ljudi tam?
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.223
4.703
113
Citat:
Uporabnik Evrofil pravi:A zdaj je pa katerakoli zvezda problematicna?
Rdeča ja. In rdeča bije iz roba njihove zvezde.
Tudi svastika se ne uporablja več.
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Citat:
Uporabnik Sijan pravi:
ksz
Še tam ko bi lahko bili malo bolj optimistični ob resnično dobri novici spet kregarije DESNI-LEVI!!? PA KAJ VAM JE NAROD?
Sloveniji ni pomoči!!

Narodu ni pomoči.
Vedno bolj se pridružujem trditvi, da smo verjetno edini narod na svetu, ki si dejansko ne zaslužimo svoje države
bonk.gif

za kozlat usekani ste
bonk.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Tudi tale ekipa bo slej ko prej začela obiskovati sodišča.
 

tac

Pripravnik
25. sep 2007
152
0
16
Lblana
ksz
Res bolani komentarji, včeraj pri dnevniku mi je ta novica polepšala dan, že dolgo nisem zasledil nekaj tako pozitivnega za našo državo...
upam, da forumaši niso statistični vzorec ljudstva, ker potem nam res ni pomoči.
ps lahko sem samo naivnež, vsi ostali pa izkušeni slovenceljni, ki itak vejo, da je neka zarota zadaj...