Škripnil je mojblink.com

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
No zdaj, ko jo imamo na Partisu, pa je Google dal navigacijo še na zas

Nimam kaj pripomnit, sem probal zdaj že parkrat na kakšne znane lokacije, toliko da sem preizkusil in je vsakokrat delovalo brez problema, tudi glasovno vodenje. Sem dal telefon na armaturko in me je ženska pravilno čez cel MB skozi vsa krožišča in križišča prepeljala. Nazadnje recimo od Tezna (stanovanja) do Gorenjevega servisa v Limbušu.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Da se shranit zemljevide vnaprej, nisem pa tega še počel. Po SLO itak ni problema glede interneta, moral bi pa preverit koliko sploh požere podatkov, ker v EU tudi ni več tak huda cena.

Je pa res, da če bi po celi EU potoval, bi verjetno porabil toliko interneta, kot bi dal za nakup navigacije/kart.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

V novih verzijah se ne da več shranit, tudi pri sebi ne najdem, al pa ne znam
smile-1.gif
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
Ni zadost, da so mi star račun nacijonalizirali, zdaj mi že iz novega kradejo
jezen.gif

vsaj zdi se mi ,....me ima da vse druge odstranim in zasigurno preverim, ker jebo jim.....preko 50G aplouda ta teden, od tega bi naj bilo za kleptoblink komaj 1G in drobiž
sprasujem se.gif

uf-1.gif
samo to še preverim potem vas skenclam bednike
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

Jaz sem vceraj dal nekaj dol (bolj za "probo"). In pazi sedaj: nisem bil logiran ampak mi je vseeno vse lepo dalo dol.
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.769
626
113
Pri torrentih ne rabiš biti logiran. Ko potegneš .torrent fajl na računalnik, je v njem en ID, preko katerega vedo da si to ti. Vsak .torrent file je posledično unikaten za vsakega uporabnika in ga ni pametno pošiljati okrog (ker bo ga tisti uporabnik uporabljal v tvojem imenu). Se pa da ta ID tudi resetirat, ampak potem starejše .torrent datoteke več ne bodo delovale.

To velja seveda samo za privatne trackerje, pri public tega ni.
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.769
626
113
Seveda se ti. Tisti unikatni ID je tvoj identifikator, enako kot username in password. Če ID ni ok (če ga strežnik zavrne), ti tracker sploh ne bo vrnil podatka o seedih/peerih in posledično download sploh ne bo delal.
 

philips

Guru
Osebje foruma
Administrator
17. avg 2007
9.769
626
113
Citat:
Uporabnik erikson pravi:
Če si .torrent datoteko snel kot "Neprijavljen", potem ne.

In kako lahko na privat trackerjih sploh downloadaš torrente neprijavljen?
rolleyes-1.gif

(torej govora je o blinku, partisu)
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.806
606
113
EU
Citat:
Uporabnik capl pravi:
Ni zadost, da so mi star račun nacijonalizirali, zdaj mi že iz novega kradejo
jezen.gif

vsaj zdi se mi ,....me ima da vse druge odstranim in zasigurno preverim, ker jebo jim.....preko 50G aplouda ta teden, od tega bi naj bilo za kleptoblink komaj 1G in drobiž
sprasujem se.gif

uf-1.gif
samo to še preverim potem vas skenclam bednike
Ti maš pa res skos same čudne težave. Po mojem je najboljš, da jih kr kontaktiraš ker očitno je nekaj narobe al s portalom al pa tvojim računalnikom
confused-1.gif
Lohka pa da je sam nek vmesen čas, da vse poštimajo (in se ne šteje ne dl ne ul).
 

hgard

Majstr
22. jul 2007
4.034
486
83
FB:

Citat:
Stran je izklopljena zaradi pravnih težav. Več informacij o problemih ali rešitvah bo na voljo v naslednjem tednu. Hvala za razumevanje. Ekipa Torrent.si
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.472
859
113
Ne vem, zakaj se sploh še matrajo, če pa na vsake par mesece pridejo problemi. Vsa čast, da se imajo še voljo s tem ubadat.
 

EmptyHead

Pripravnik
15. apr 2013
889
1
18
Mogoče jih pa partis toži, ker so začeli izgubljati uporabnike od kar je torrent.si.
wink-1.gif


Škoda, da ga ni več ja ... pa glih so ga tako lepo preuredili. Marhi nima sreče. :p