Sklenil pri PRVA, trajnik trga GRAWE

sanco

Fizikalc
19. jul 2007
1.201
8
38
40
Nekje lansko poletje me je ulovil zavarovalniški agent in sem sklenil nezgodno zavarovanje pri prvi osebni zavarovalnici. Preko banke je bilo prvo plačilo potem pa samo še grawe. Pri grawe imam življensko zavarovanje in me je ta podobni znesek nekako zmedel, da sploh nisem vedel, da nekaj ni vredu... Pisal sem na grawe in odgovorili so da imam sklenjene dve zavarovalni polici. WTF če vem, da imam eno? Zanima me, če obstaja možnost, da je agent sam nekaj zmutil? Ko te lovijo za sklepanje zavarovanja vsi pocukrano slinasti, ko pa rabiš pomoč pa noben nič ne ve. Rad bi, če že nekaj plačujem, da imam vsaj zavarovalno polico doma.
Na grawe so rekli, da morem 50km k njim v poslovalnico, da bomo tam pregledali ampak ne vedo če imajo mojo polico.
Nekak mi je škoda časa se okvarjat z njimi in bi najrajši preklical trajnik ali kako lahko prekličem nezgodno zavarovanje?
Rad bi videl, če je moj podpis na polici od grawe...
10.gif
Ima še kdo podobno izkušnjo?
 

sanco

Fizikalc
19. jul 2007
1.201
8
38
40
Rabil sem en teden, da sem dobil odgovor od grawe kaj se dogaja... Prvo hočem vidit, če je moj podpis na polici potem pa kličem agenta, če še dela to.